Zawody Pucharowe w Noc Kupały, Poznań, 05.07.2020

Zawody Pucharowe w Noc Kupały, teren, klasa 0, Poznań, 05.07.2020

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1MagdaBelkalabradorsuka1205,06tak
2GosiaTogoborder colliepies1206,75tak
3AgnieszkaLeonmixpies1209,61tak
4KasiaKaromixpies12015,99tak
5KarolinaLokaborder colliesuka12016,09tak
6GosiaSzamanowczarek niemieckipies12022,36tak
7AgnieszkaChiloebiały owczarek szwajcarskisuka12023,66tak
8MagdaSoniaowczarek niemieckisuka12032,17tak
9AleksanderENZOwilczak saarloosapies12035,28tak
10MartaRutaowczarek belgijski tervuerensuka12043,05tak
11AgnieszkaKiaradog niemieckisuka12045,80tak
12KubaVigoborder colliepies12057,41tak
13AgnieszkaSzantipapillonsuka1201,56,27tak
14AngelikaBritaowczarek niemieckisuka1191,36,91tak
15SaraSulipolski spaniel myśliwskisuka701,05,81nie
OlgaHansaborder colliesukadyskwalifikacjanie

Zawody Pucharowe w Noc Kupały, przedmioty, klasa o, Poznań, 05.07.2020

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1KarolinaLokaborder colliesuka1203,59tak
2GosiaTogoborder colliepies1209,76tak
3MagdaBelkalabrador retrieversuka12010,69tak
4GosiaSzamanowczarek niemieckipies12016,51tak
5AgnieszkaLeonmixpies12019,07tak
6KarolinaAbiwyżeł niemieckisuka12019,92tak
7AngelikaBritaowczarek niemieckisuka12049,60tak
8AgnieszkaChiloebiały owczarek szwajcarskisuka12051,64tak
9AgnieszkaSzantipapillonsuka12056,65tak
10OlgaHansaborder colliesuka1201,04,18tak
11MagdaSoniaowczarek niemieckisuka1201,13,52tak
12AgnieszkaKiaradog niemieckisuka1201,22,03tak
13BartekSkalpelborder colliepies1201,34,64tak
14KasiaBettybeauceronsuka7038,62nie
15MonikaRufusnova scotia tolling duck retrieverpies701,06,83nie
AleksanderENZOwilczak saarloosapiesdyskwalifikacjanie
MartaRutaowczarek belgijski tervuerensukadyskwalifikacjanie
GosiaRobinmanchester terrierpiesdyskwalifikacjanie
SaraSulipolski spaniel myśliwskisukadyskwalifikacjanie

Zawody Pucharowe w Noc Kupały, pomieszczenie, klasa 0, Poznań, 05.07.2020

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1GosiaSzamanowczarek niemieckipies1208,82tak
2AgnieszkaSzantipapillonsuka12010,92tak
3MartaRutaowczarek belgijski tervuerensuka12018,18tak
4KasiaFadoowczarek niemieckipies12019,77tak
5GosiaTogoborder colliepies12020,78tak
6KarolinaLokaborder colliesuka12021,89tak
7MagdaBelkalabrador retrieversuka12025,08tak
8AngelikaBritaowczarek niemieckisuka12030,95tak
9MagdaSoniaowczarek niemieckisuka12031,20tak
10AgnieszkaLeonmixpies12035,23tak
11SaraSulipolski spaniel myśliwskisuka12036,15tak
12OlgaHansaborder colliesuka12042,65tak
13MonikaRufusnova scotia tolling duck retrieverpies12045,76tak
14KubaVigoborder colliepies12054,39tak
15AleksanderENZOwilczak saarloosapies1201,11,23tak
16MonikaKiaradog niemieckisuka7055,28nie
17KasiaBettybeauceronsuka701,06,23nie
AgnieszkaChiloebiały owczarek szwajcarskisukadyskwalifikacjanie
GosiaRobinmanchester terrierpiesdyskwalifikacjanie

Zawody Pucharowe w Noc Kupały, pojazdy, klasa 0, Poznań, 05.07.2020

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1KarolinaAbiwyżeł niemieckisuka12011,55tak
2MartaRutaowczarek belgijski tervuerensuka12020,17tak
3MagdaBelkalabrador retrieversuka12020,28tak
4AgnieszkaLeonmixpies12027,93tak
5MagdaSoniaowczarek niemieckisuka12028,09tak
6AgnieszkaSzantipapillonsuka12030,52tak
7AgnieszkaChiloebiały owczarek szwajcarskisuka12043,38tak
8SaraSulipolski spaniel myśliwskisuka12048,70tak
9AngelikaBritaowczarek niemieckisuka12054,94tak
10GosiaTogoborder colliepies12057,48tak
11AleksanderENZOwilczak saarloosapies1201,03,52tak
12OlgaHansaborder colliesuka1201,22,70tak
13AgnieszkaKiaradog niemieckisuka10050,84tak
14BartekSkalpelborder colliepies10059,10tak
15MonikaRufusnova scotia tolling duck retrieverpies701,17,90nie
16KasiaBettybeauceronsuka701,33,83nie
17GosiaSzaman owczarek niemieckipies6043,07nie
nie

Zawody Pucharowe w Noc Kupały, teren, klasa 1, Poznań, 05.07.2020

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1KarolinaTaviborder colliesuka22037,13tak
2SylwiaChilaposokowiec bawarskisuka22046,85tak
3KarolinaDendiwhippetpies22057,19tak
4PiotrCzesławamstaffpies2201,00,73tak
5KubaKoiwhippetpies2201,48,03tak

Zawody Pucharowe w Noc Kupały, przedmioty, klasa 1, Poznań, 05.07.2020

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1SylwiaChilaposokowiec bawarskisuka22033,28tak
2KarolinaTaviborder colliesuka22041,62tak
3KarolinaDendiwhippetpies2201,27,11tak
4PiotrCzesławamstaffpies12042,60nie
5KubaKoiwhippetpies1201,14,55nie
6KasiaKaromixpies1201,37,68nie

Zawody Pucharowe w Noc Kupały, pojazdy, klasa 1, Poznań, 05.07.2020

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1KarolinaTaviborder colliesuka22015,39tak
2PiotrCzesławamstaffpies22020,00tak
3SylwiaChilaposokowiec bawarskisuka22023,81tak
4KubaKoiwhippetpies22032,51tak
5KarolinaDendiwhippetpies22037,62tak
6KasiaKaromixpies2201,05,56tak

Zawody Pucharowe w Noc Kupały, pomieszczenie, klasa 1, Poznań, 05.07.2020

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1SylwiaChilaposokowiec bawarskisuka22025,79tak
2KarolinaTaviborder colliesuka22037,59tak
3PiotrCzesławamstaffpies22058,81tak
4KubaKoiwhippetpies22002,56,80tak
6KasiaKaromixpies1201,54,75nie