Testy zapachowe i zawody o Mistrzostwo Polskiej Ligi Nosework w Czarnowodzie 28.09.2019

testy zapachowe Czarnowoda

imię przewodnikaimię psarasapłećzdane zapachy
IwonaSaliborder colliesukapomarańcz
AgnieszkaLejaowczarek niemieckisukacynamon, pomarańcz, goździk
BeataEffinova scotia duck tolling retrieversukacynamon
AgnieszkaYupixololtzcuintlisukacynamon
AlicjaFiszkamixsukacynamon, goździk
Jeden zespół nie zaliczył testu z pomarańczy.

Zawody o Mistrzostwo Polskiej Ligi Nosework w Czarnowodzie kategoria Pojazdy klasa 2

lokataimię przewodnikaimię psarasapłećsuma punktówczaszliczenie klasy
1AgataRosaowczarek belgijskisuka17005:02,91tak
2JoannaTashisheltiesamiec7005:10, 84nie

Zawody o Mistrzostwo Polskiej Ligi Nosework w Czarnowodzie kategoria Przedmioty klasa 2

lokataimię przewodnikaimię psarasapłećsuma punktówczaszaliczenie klasy
1AgataRosaowczarek belgijskisuka12001:58,11nie
2JoannaTashisheltiesamiecdyskwalfikacja--

Zawody o Mistrzostwo Polskiej Ligi Nosework w Czarnowodzie kategoria Teren klasa 2

lokataimię przewodnikaimię psarasapłećsuma punktówczaszaliczenie klasy
1JoannaTashisheltiesamiec12005:54,42nie

Zawody o Mistrzostwo Polskiej Ligi Nosework w Czarnowodzie kategoria Pomieszczenia klasa 2

lokataimię przewodnikaimię psarasapłećsuma punktówczaszaliczenie klasy
1JoannaTashisheltiesamiec17005:54,38nie

Zawody o Mistrzostwo Polskiej Ligi Nosework w Czarnowodzie kategoria Pojazdy klasa 1

lokataimię przewodnikaimię psarasapłećsuma punktówczaszaliczenie klasy
1MarcinFuksmixsamiec12002:03,84tak
2PawełTytusborder colliesamiec12002:13,60tak
3AnetaChocoterier brazylijskisuka12002:17,56tak
4JustynaMegaramixsuka12003:30,94tak
5ZbyszekPepechihuahuasamiec10003:14,81nie
AnastazjaSmokmixsamiecdyskwalifikacja--

Zawody o Mistrzostwo Polskiej Ligi Nosework w Czarnowodzie kategoria Przedmioty klasa 1

lokataimię przewodnikaimię psarasapłećsuma punktówczaszaliczenie klasy
1AnastazjaSmokmixsamiec17001:21,19tak
2JustynaMegaramixsuka17001:38,87tak
3PawełTytusborder colliesamiec15001:15,10nie
4AnetaChocoterier tybetańskisuka15002:48,75tak
5ZbigniewPepechihuahuasamiec15003:08,12nie

Zawody o Mistrzostwo Polskiej Ligi Nosework w Czarnowodzie kategoria Teren klasa 1

lokataimię przewodnikaimię psarasapłećsuma punktówczaszaliczenie klasy
1AgataRosaowczarek belgijskisuka1200:55,30tak
2AnastazjaSmokmixsamiec12001:16,06tak
3AnetaChocoterier brazylijskisuka12001:32,34tak
4MarcinFuksmixsamiec12001:42,19
5JustynaMegaramixsuka12002:12,53

Zawody o Mistrzostwo Polskiej Ligi Nosework w Czarnowodzie kategoria Pomieszczenia klasa 1

lokataimię przewodnikaimię psarasapłećsuma punktówczaszaliczenie klasy
1AnastazjaSmokmixsamiec12001:08,75tak
2AgataRosaowczarek belgijskisuka12001:10,31tak
3AnetaChocoterier tybetańskisuka12001:23,50tak
4MarcinFuksmixsamiec12001:33,48tak
5JustynaMegaramixsuka12002:24,72tak

Zawody o Mistrzostwo Polskiej Ligi Nosework w Czarnowodzie kategoria Teren klasa 0

lokataimię przewodnikaimię psarasapłećsuma punktówczaszaliczenie klasy
1AgnieszkaWichurkagolden retrieversuka700:09,31tak
2DominikaAlexgolden retrieversamiec700:10,12tak
3PawełTytusborder colliesamiec700:10,71tak
4JoannaLuluschipperkesuka700:16,28tak
5AnnaFigashih tzusuka700:264,06tak
6PaulinaLivaiwhippetsamiec700:49,34tak
7DamianDemonamstaffsamiec7001:22,10tak
8AgnieszkaZmianastaffordshire bull terirersuka600:53,46nie
9HannaPowerberneński pies pasterskisamiec6001:18,56nie
10IwonaSaliborder colliesuka500:11,78tak
ZbigniewPepechihuahuadyskwalifikacja-nie
PaulinaFamadyskwalifikacja-nie

Zawody o Mistrzostwo Polskiej Ligi Nosework w Czarnowodzie kategoria Pojazdy klasa 0

lokataimię przewodnikaimię psarasapłećsuma punktówczaszaliczenie klasy
1HannaPowerberneński pies pasterskisamiec700:19,59tak
2IwonaSaliborder colliesuka700:19,81tak
3AnnaFigashih tzusuka700:29,22tak
4AgnieszkaWichurkagolden retrieversuka700:35,47tak
5AlicjaTajlieborder colliesuka7001:10,59tak
6DominikaAlexgolden retrieversamiec7001:39,53tak
7PaulinaLivaiwhippetsamiec7001:59,60tak
8PaulinaFamaborder colliesuka650:44,34tak
9AgnieszkaZmianastaffordshire bull terrierdyskwalifikacja--nie
10JoannaJuniorschipperkedyskwalifikacja--nie

Zawody o Mistrzostwo Polskiej Ligi Nosework w Czarnowodzie kategoria Przedmioty klasa 0

lokataimię przewodnikaimię psarasapłećsuma punktówczaszaliczenie klasy
1IwonaSaliborder colliesuka700:7,00tak
2PaulinaFamaborder colliesuka700:10,34tak
3AgnieszkaWichurkagolden retrieversuka700:11,22tak
4DominikaAlexgolden retrieversamiec700:12,13tak
5AgnieszkaZamianastaffordshire bull terriersuka700:16,00tak
6HannaPowerberneński pies pasterskisamiec700:25,88tak
7JoannaLuluschipperkesuka600:23,78nie
8DamianDemonamstaffsamiec600:25,63nie
9AnnaFigashih tzusuka600:37,57nie
10AgnieszkaLejaowczarek niemieckisuka600:45,66nie
11AlicjaTaylieborder colliesuka5801:06,12nie

Zawody o Mistrzostwo Polskiej Ligi Nosework w Czarnowodzie kategoria Pomieszczenia klasa 0

lokataimię przewodnikaimię psarasapłećsuma punktówczaszaliczenie klasy
1AgnieszkaZamianastaffordshire bull terriersuka700:09,63tak
2HannaPowerberneński pies pasterskisamiec700:09,72tak
3DominikaAlexgolden retrieversamiec700:13,69tak
4PawełTytusborder colliesamiec700:22,08tak
5AgnieszkaWichurkagolden retrieversuka700:33,00tak
6PaulinaFamaborder colliesuka700:33,59tak
7ZbigniewPepechihuahuasamiec700:44,37tak
8IwonaSaliborder colliesuka7001:14,53tak
9AlicjaTaylieborder colliesuka6001:34,09nie
-AnnaFigashih tzusukadyskwalifikacja-nie
-DamianDemonamstaffsamiecdyskwalifikacja-nie
-JoannaJuniorschipperkesamiecdyskwalifikacja-nie