Testy zapachowe i zawody o Puchar Polskiej Ligi Nosework w Karmanowicach, 10-11.10.2020

klasa 0 kategoria Pomieszczenia

lokataimię przewodnikaimię psarasa psapłeć psasuma punktówczaszaliczenie
1AgnieszkaZuribordersamica12005,02tak
2KatarzynaLuckymixsamiec12010,62tak
3MałgorzataRobinmanchester teriersamiec12011,77tak
4SylwiaFoxaow. szkockisamica12012,64tak
5MagdalenaMeridagoldensamica12013,04tak
6KlaudiaOzzytollersamiec12016,46tak
7AgnieszkaBlackymixsamiec12021,35tak
8KatarzynaFridamixsamica12021,84tak
9DominikaAlexgoldensamiec12025,37tak
10OlgaHansabordersamica12025,76tak
11BasiaMichitollersamica12027,66tak
12MagdalenaCavabuldog fr.samica12028,63tak
13KarolinaImkamixsamica12029,16tak
14KatarzynaBintikspaniel ang,samica12033,50tak
15RobertTolatollersamica12036,94tak
16AleksanderFlokisaarloossamiec1201.06,77tak
17JoannaLuluschipperkesamiec1201.06,86tak
-AgnieszkaKostekmixsamiec--dyskwalifikacja

klasa 0 kategoria Pojazdy

lokataimię przewodnikaimię psarasa psapłeć psasuma punktówczaszaliczenie
1MagdalenaMeridagoldensamica12005,67tak
2DominikaAxelgoldensamiec12006,78tak
3SylwiaFoxaow. szkockisamica12006,83tak
4BasiaMichitollersamica12006,95tak
5KatarzynaLuckymixsamiec12006,97tak
6AgnieszkaKostekmixsamiec12007,21tak
7KlaudiaOzzytollersamiec12009,84tak
8RobertTolatollersamica12014,45tak
9OlgaHansabordersamica12017,51tak
10KarolinaImkamixsamica12019,01tak
11KatarzynaBintikspaniel ang.samica12022,14tak
12AgnieszkaZuribordersamica12022,17tak
13MałgorzataRobinmanchester teriersamiec12023,44tak
14AleksanderFlokisaarloossamiec12031,77tak
15KatarzynaFridamixsamica12032,12tak
16JoannaJuniorschipperkesamiec12051,27tak
17RenataElzaow. belgijskisamica7031,05nie

klasa 0 kategoria Przedmioty

lokataimię przewodnikaimię psarasa psapłeć psasuma punktówczaszaliczenie
1OlgaHansabordersamica12004,16tak
2MagdalenaCavabuldog frsamica12004,41tak
3KatarzynaLuckymixsamiec12005,31tak
4MagdalenaMeridagoldensamica12006,88tak
5Katarzynabintikspaniel ang.samica12006,96tak
6AgnieszkaZuribordersamica12007,89tak
7RenataElzaow. belgijskisamica12009,78tak
8RobertTolatollersamica12025,76tak
9AleksanderFlokisaarloossamiec12030,12tak
10KarolinaImkamixsamica12031,39tak
11MałgorzataRubinmanchester teriersamiec12036,20tak
12BasiaMichitollersamica12041,61tak
13NataliaAmbermixsamica12045,11tak
14KatarzynaSziramixsamica12058,68tak
15AgnieszkaKostekmixsamiec1201.55,74tak
16JoannaJuniorschipperkesamiec1201.59,94tak
17SylwiaFoxaow. szkockisamica7049,76nie

klasa 0 kategoria Teren

lokataimię przewodnikaimię psarasa psapłeć psasuma punktówczaszaliczenie
1OlgaHansabordersamica12007,77tak
2KlaudiaOzzytollersamiec12007,85tak
3DominikaAxelgoldensamiec12008,04tak
4SylwiaFoxaow. szkockisamica12008,27tak
5BasiaMichitollersamica12012,23tak
6MagdalenaMeridagoldensamica12012,41tak
7KatarzynaBintikspaniel ang.samica12015,98tak
8KatarzynaLuckymixsamiec12013,86tak
9MagdalenaCavabuldog frsamica12014,57tak
10KarolinaImkamixsamica12016,08tak
11MałgorzataRobinmanchester teriersamiec12024,42tak
12JoannaLuluschipperkesamica12029,42tak
13AleksanderFlokisaarloossamiec12030,07tak
14AgnieszkaZuribordersamica12032,62tak
15AgnieszkaKostekmixsamiec12043,04tak
16RobertTolatollersamica--dyskwalifikacja
17KatarzynaFridamixsamica--dyskwalifikacja

klasa 1 kategoria Pomieszczenia

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1AgnieszkaBlackymixpies2701:43:02tak
2NataliaAmbermixsuka2701:57:76tak
3WeronikaDafnelagotto romagnolosuka2701:58:27tak
PiotrCzesławamstaffpiesdyskwalifikacja
ZbyszekPepechihuahuapiesdyskwalifikacja
AgnieszkaSzantipapillonsukadyskwalifikacja
DominikaAxelgolden retrieverpiesdyskwalifikacja

klasa 1 kategoria Przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1AgnieszkaBlackymixpies22035:50tak
2WeronikaDafnelagotto romagnolosuka22039:21tak
3DominikaAxelgolden retrieverpies22044:84tak
4NataliaAmbermixsuka22051:69tak
5AgnieszkaSzantipapillonsuka22001:01:83tak
6ZbigniewPepechihuahuapies22001:59:64tak
PiotrCzesławamstaffpiesdyskwalifikacja

Klasa 1 kategoria Pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1AgnieszkaBlackymixpies22032:77tak
2AgnieszkaSzantipapillonsuka22032:98tak
3PiotrCzesławamstaffpies22040:57tak
4ZbigniewPepechihuahuapies22057:51tak
5WeronikaDafnelagotto romagnolosuka22001:17:02tak
6NataliaAmbermixsuka12001:02:92nie

Klasa 1 kategoria Teren

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1DominikaAxelgolden retrieverpies22033:76tak
2WeronikaDafnelagotto romagnolosuka12036:89nie
3AgnieszkaBlackymixpies1201:06:63nie
4AgnieszkaSzantipapillonsuka1201:42:74nie
5PiotrCzesławamstaffpies1201:50:44nie
NataliaAmbermixsukadyskwalifikacja

klasa 2 kategoria Teren

lokataimię przewodnikaimię psarasa psapłeć psasuma punktówczaszaliczenie
1AnetaChocoterier tybetańskisamica32003.57,16tak

klasa 2 kategoria Pomieszczenia

lokataimię przewodnikaimię psarasa psapłeć psasuma punktówczaszaliczenie
-SylwiaChilaposokowiec bawarskisamica--dyskwalifikacja
-AnetaChocoterier tybetańskisamica--dyskwalifikacja

klasa 2 kategoria Przedmioty

lokataimię przewodnikaimię psarasa psapłeć psasuma punktówczaszaliczenie
1SylwiaChilaposokowiec bawarskisamica32003.08,12tak
-AnetaChocoterier brazyliskisamica--dyskwalifikacja

klasa 2 kategoria Pojazdy

lokataimię przewodnikaimię psarasa psapłećsuma punktówczaszaliczenie
1SylwiaChilaposokowiec bawarskisamica37002.29,00tak
-AnetaChocoterier tybetańskisamica--dyskwalifikacja

testy zapachowe

imię przewodnikaimię psarasa psapłeć psazdany zapach
KlaudiaOzzytollersamieccynamon
JoannaDudischipperkesamieccynamon, pomarańcz, goździk