Testy zapachowe i zawody w Warszawie – 06.10

Wyniki testów zapachowych

testy zapachowe - warszawa 06.10.18

imię przewodnikaimię psarasapłećzaliczony zapach
DariaZiutamixsukacynamon, goździk
BożenaOripudel standardpiescynamon
AnastazjaSmokmixpiescynamon, pomarańcz, goździk
MagdalenaNinaowczarek belgijski groenendaelsukapomarańcz
WeronikaDafnelagotto romagnolosukapomarańcz
HannaPowerberneński pies pasterskipiesgoździk
WeronikaRikojack russell terrierpiesgoździk
Testu z zapachu cynamonu nie zaliczył jeden zespół, testu z zapachu pomarańczy nie zaliczył jeden zespół i testu z zapachu goździka nie zaliczył jeden zespół.

Wyniki w kategorii „przedmioty” klasa 0

lokataimię przewodnikaimię psarasapłećsuma punktówczaszaliczenie klasy
1JustynaMegaramixsuka700:06,37tak
2OlgaGangsterchihuahuapies700:06,57tak
3WeronikaDafnelagotto romagnolosuka700:08,11tak
4MarcinFuksmixpies700:08,98tak
5AnetaChocoterier brazylijskisuka700:10,13tak
6WandaNeramixsuka700:16,84tak
7HannaPowerberneński pies pasterskipies700:18,76tak
8BożenaOripudel standardpies700:22,43tak
9OlaFranzmixpies700:32,77tak
10RenataTofikmixpies700:34,08tak
11JoannaTashiowczarek szetlandzkipies700:34,28tak
12JoannaSampelmały munsterlanderpies700:54,42tak

Wyniki w kategorii „teren” klasa 0

lokataimię przewodnikaimię psarasapłećsuma punktówczaszaliczenie klasy
1JoannaTashiowczarek szetlandzkipies700:03,79tak
2WandaNeramixsuka700:03,82tak
3AnetaChocoterier brazylijskisuka700:03,89tak
4JustynaMegaramixsuka700:04,33tak
5OlgaGangsterchihuahuapies700:04,89tak
6JoannaSampelmały munsterlanderpies700:05,03tak
7HannaPowerberneński pies pasterskipies700:06,98tak
8MarcinFuksmixpies700:11,07tak
9MagdalenaNinaowczarek belgijski groenendaelsuka700:13,52tak
10AnnaRustyowczarek australijskipies700:14,17tak
11BożenaOripudel standardpies700:21,46tak
12WeronikaDafnelagotto romagnolosuka700:23,05tak
13RenataTofikmixpies701:14,39tak
14OlaFranzmixpiesdyskwalifikacja-nie

Wyniki w kategorii „pomieszczenia” klasa 0

lokataimię przewodnikaimię psarasapłećsuma punktówczaszaliczenie klasy
1AnetaChocoterier brazylijskisuka700:08,55tak
2WeronikaDafnelagotto romagnolosuka700:12,34tak
3AnnaRustyowczarek australijskipies700:16,48tak
4 (ex aequo)MagdalenaNinaowczarek belgijski groenendaelsuka700:22,34tak
4 (ex aequo)OlgaGangsterchihuahuapies700:22,34tak
6RenataTofikmixpies700:23,49tak
7WandaNeramixsuka700:23,66tak
8JustynaMegaramixsuka700:26,87tak
9JoannaSampelmały munsterlanderpies700:33,80tak
10JoannaTashiowczarek szetlandzkipies700:40,99tak
11OlaFranzmixpies701:35,59tak
12WeronikaRikojack russell terrierpies701:57,00tak
13MarcinFuksmixpies600:51,95nie
14BożenaOripudel standardpies601:25,26nie

Puchar zdobył zespół Aneta i Choco

Poza konkurencją w zawodach brał udział skunks Emil z przewodniczką Joanną. Emil zaliczył test zapachowy z pomarańczy oraz pomyślnie ukończył start w konkurencji przedmioty w klasie 0 uzyskując 70 punktów z czasem 1:01,00