Zawody o Mistrzostwo Polskiej Ligi Nosework, Borówiec, 06-07.07.2019

Zawody o Mistrzostwo, kategoria Przedmioty, klasa 2, Borówiec k. Poznania

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie klasy
JoannaTashiowczarek szetlandzkipies2205:38:64nie

Zawody o Mistrzostwo, kategoria Przedmioty, klasa 1, Borówiec

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie klasy
1JustynaMegaramixsuka17035,65tak
2MarcinFuksmixpies17037,64tak
3AgataRosaowczarek belgijski malinoissuka17068,04tak
4KarolinaTaviborder colliesuka17082,53tak
5OlgaReamix w typie beauceronasuka15086,32nie

Zawody o Mistrzostwo, kategoria Teren, klasa 1, Borówiec k. Poznania

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzas [s]Zaliczenie klasy
1KarolinaTaviborder colliesuka12053,64tak
2AgataRosaowczarek belgijski malinoissuka12059,16tak
3MarcinFuksmixpies12063tak
4JustynaMegaramixsuka120123,22tak
5MagdaFrodaowczarek niemieckisuka100172,41nie
JoannaTashiowczarek szetlandzkipiesdyskwalifikacja

Zawody o Mistrzostwo, kategoria Pojazdy, klasa 1, Borówiec

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzas [s]Zaliczenie klasy
1JoannaTashiowczarek szetlandzkipies12033,03tak
2JustynaMegaramixsuka12035,62tak
3OlgaReamix w typie beauceronasuka12037,68tak
4KarolinaTaviborder colliesuka12045,21tak
5MagdaFrodaowczarek niemieckisuka12050,06tak
6MarcinFuksmixpies12059,27tak
AgataRosaowczarek belgijski malinoissukadyskwalifikacjanie

Zawody o Mistrzostwo, kategoria Pomieszczenia, klasa 1, Borówiec

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzas [s]Zaliczenie klasy
1JustynaMegaramixsuka12039,18tak
2AgataRosaowczarek belgijski malinoissuka12065,62tak
3MarcinFuksmixpies12090,06tak
4JoannaTashiowczarek szetlandzkipies120132,70tak
5OlgaReamix w typie beauceronasuka10062,69nie

Zawody o Mistrzostwo, kategoria Pojazdy, klasa 0, Borówiec k. Poznania

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzas [s]Zaliczenie klasy
1KarolinaLokaborder colliesuka707,10tak
2AnnaLiliborder colliesuka7010,42tak
3KarolinaLorisiberian huskysuka7012,58tak
4JustynaMajaowczarek niemieckisuka7012,81tak
5KarolinaAbiwyżeł niemiecki krótkowłosysuka7017,30tak
6MartaPapayawyżeł węgierskisuka7018,50tak
7MałgorzataSzamanowczarek niemieckipies7018,85tak
8DagmaraBuffymix w typie cane corsosuka7021,90tak
9AgnieszkaChiloebiały owczarek szwajcarskisuka7022,12tak
10NataliaHappycavalier king charles spanielsuka7022,39tak
11PiotrCzesławamerykański staffordshire terierpies7023,88tak
12JakubKoiwhippetpies7026,46tak
13ZbigniewPepechihuahuapies7026,40tak
14AnetaBayanova scotia duck tolling retrieversuka7035,28tak
15KatarzynaKaromixpies7051,16tak
16JoannaMufridbiały owczarek szwajcarskipies7064,64tak
17MartaUtaowczarek belgijski groenendaelsuka6026,10nie
18KatarzynaFadoowczarek niemieckipiesdyskwalifikacja

Zawody o Mistrzostwo, kategoria Przedmioty, klasa 0, Borówiec

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzas [s]Zaliczenie klasy
1PiotrCzesławamerykański staffordshire terierpies703,48tak
2MartaUtaowczarek belgijski groenendaelsuka703,49tak
3JakubKoiwhippetpies703,55
4AnnaLiliborder colliesuka703,74tak
5MałgorzataSzamanowczarek niemieckipies703,96tak
6JustynaMajaowczarek niemieckisuka704,77tak
7NataliaHappycavalier king charles spanielsuka705,53tak
8AgnieszkaChiloebiały owczarek szwajcarskisuka705,57tak
9ZbigniewPepechihuahuapies708,07tak
10MagdaFrodaowczarek niemieckisuka7015,42tak
11KarolinaAbiwyżeł niemiecki krótkowłosysuka7018,61tak
12MartaPapayawyżeł węgierskisuka7024,89tak
13KatarzynaKaromixpies7044,92tak
14KatarzynaFadoowczarek niemieckipies6537,27tak
15JoannaMufridbiały owczarek szwajcarskipies6019,49nie
16AnetaBayanova scotia tolling duck retrieversuka6027,08nie
17KarolinaVigoborder colliepiesdyskwalifikacja

Zawody o Mistrzostwo, kategoria Teren, klasa 0, Borówiec k. Poznania

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzas [s]Zaliczenie klasy
1JakubKoiwhippetpies706,07tak
2MałgorzataSzamanowczarek niemieckipies706,77tak
3OlgaReamix w typie beauceronasuka709,02tak
4ZbigniewPepechihuahuapies7013,37tak
5MartaUtaowczarek belgijski groenendaelsuka7020,34tak
6KarolinaLokaborder colliesuka7027,73tak
7AnetaBayanova scotia tolling duck retrieversuka7038,04tak
8MartaPapayawyżeł węgierskisuka7059,34tak
9KarolinaVigoborder colliepies7064,82tak
10JoannaMufridbiały owczarek szwajcarskipies7074,22tak
11PiotrCzesławamerykański staffordshire terierpies7082,35tak
12AnnaLiliborder colliesuka7084,89tak
13AgnieszkaChiloebiały owczarek szwajcarskisuka7086,40tak
14JustynaMajaowczarek niemieckisuka6023,66nie
NataliaHappycavalier king charles spanielsukadyskwalifikacja
DagmaraBuffymix w typie cane corsosukadyskwalifikacja
KarolinaAbiwyżeł niemiecki krotkowłosysukadyskwalifikacja
KatarzynaKaromixpiesdyskwalifikacja
KatarzynaFadoowczarek niemieckipiesdyskwalifikacja

Zawody o Mistrzostwo, kategoria Pomieszczenia, klasa 0, Borówiec

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzas [s]Zaliczenie klasy
1MałgorzataSzamanowczarek niemieckipies707,23tak
2AnnaLiliborder colliesuka707,27tak
3JakubKoiwhippetpies708,95tak
4KatarzynaKaromixpies7012,72tak
5KarolinaTaviborder colliesuka7013,77tak
6MartaPapayawyżeł węgierskisuka7016,53tak
7AnetaBayanova scitia tolling duck retrieversuka7017,40tak
8KarolinaLokaborder colliesuka7022,27tak
9AgnieszkaChiloebiały owczarek szwajcarskisuka7022,28tak
10JustynaMajaowczarek niemieckisuka7023,76tak
11NataliaHappycavalier king charles spanielsuka7025,70tak
12ZbigniewPepechihuahuapies7025,97tak
13JoannaMufridbiały owczarek szwajcarskipies7038,05tak
14SaraSulipolski spaniel myśliwskisuka7044,82tak
15MagdaFrodaowczarek niemieckisuka7045,15tak
16PiotrCzesławpies7059,60tak
17MartaUtaowczarek belgijski groenendaelsuka7065,31tak
18KarolinaLorisiberian huskysuka70104,49tak
19KatarzynaFadoowczarek niemieckipies6041,15nie