Zawody o Mistrzostwo PLN w Burym, 23-24.11.2019

Zawody o Mistrzowstwo PLN w Burym, 23.11.2019, pojazdy, klasa 0

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzas [s]Zaliczenie klasy
1MonikaN-Gineborder colliepies7012,33tak
2MartaRutaowczarek belgijski terveurensuka7012,60tak
3DorotaBugsberneński pies pasterskipies7015,71tak
4KarolinaDendiwhippetpies7015,76tak
5BasiaFrodococker spanielpies7016,74tak
6RobertTolanova scotia duck tolling retrieversuka7018,76tak
7MarzenaSkotimixpies7019,02tak
8DagmaraBuffymix w typie cane corsosuka7022,00tak
9GosiaSzamanowczarek niemieckipies7023,06tak
10KasiaKaromixpies7029,32tak
11AgnieszkaSzantipapillonsuka7029,80tak
12AgnieszkaGayanova scotia duck tolling retrieversuka7032,86tak
13KarolinaLokaborder colliesuka7034,08tak
14JoannaMufridbiały owczarek szwajcarskipies7036,35tak
15KasiaPrismanchester terrierpies7041,73tak
16KarolinaLorisiberian hushysuka7042,86tak
17AgnieszkaChiloebiały owczarek szwajcarskisuka7044,44tak
18JustynaMajaowczarek niemiecisuka6035,03nie
19EwaJupifoksterier szorstkowłosypies6035,93nie
20AngelikaBritaowczarek niemieckisukadyskwalifikacjanie

Zawody o Mistrzowstwo PLN w Burym, 23.11.2019, teren, klasa 0

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzas [s]Zaliczenie klasy
1KarolinaLokaborder colliesuka706,79tak
2KasiaPrismanchester terrierpies708,20tak
3MarzenaSkotimixpies708,59tak
4BasiaFrodococker spanielpies7010,17tak
5AgnieszkaSzantipapillonsuka7011,78tak
6DorotaBugsberneński pies pasterskipies7012,06tak
7JoannaMufridbiały owczarek szwajcarskipies7012,29tak
8GosiaSzamanowczarek niemieckipies7013,17tak
9JustynaMajaowczarek niemieckisuka7015,15tak
10ViolettaZaraposokowiec bawarskisuka7017,52tak
11KarolinaLorisiberian huskysuka7021,33tak
12DagmaraBuffymix cane corsosuka7022,10tak
13KaroliaDendiwhippetpies7022,60tak
14EwaJupifoksterier krótkowłosypies7023,92tak
15KasiaKaromixpies7028,12tak
16AngelikaBritaowczarek niemieckisuka7055,00tak
17MagdaSoniaowczarek niemieckisuka7056,31tak
18AgnieszkaChiloebiały owczarek szwajcarskisuka7058,85tak
AgnieszkaGayanova scotia duck tolling retrieversukadyskwalifikacjanie
RobertTolanova scotia duck tolling retrieverpiesdyskwalifikacjanie

Zawody o Mistrzowstwo PLN w Burym, 23.11.2019, pomieszczenia, klasa 0

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzas [s]Zaliczenie klasy
1AgnieszkaChiloebiały owczarek szwajcarskisuka709,43tak
2MonikaN-Gineborder colliepies7010,48tak
3BasiaFrodococker spanielpies7012,08tak
4JustynaMajaowczarek niemieckisuka7014,58tak
5JoannaMufridbiały owczarek szwajcarskipies7015,16tak
6KasiaKaromixpies7015,49tak
7EwaJupifoksterier krótkowłosypies7018,71tak
8AgnieszkaLeonmixpies7023,55tak
9DorotaBugsberneński pies pasterskipies7027,45tak
10KarolinaLorisiberian huskysuka7027,79tak
11AgnieszkaGayanova scotia duck tolling retrieversuka7030,37tak
12MartaRutaowczarek belgijski terveurensuka7031,80tak
13RobertTolanova scotia duck tolling retrieversuka7034,19tak
14KarolinaDendiwhippetpies7041,24tak
15MarzenaSkotimixpies7043,19tak
16KasiaPrismanchester terrierpies7068,62tak
17DariaSkyamstaffsuka7082,32tak
18AgnieszkaSzantipapillonsuka6037,20nie
19KarolinaLokaborder colliesuka6042,26nie
20AngelikaBritaowczarek niemieckisuka6047,33nie
21MagdaSoniaowczarek niemieckisuka6077,92nie

Zawody o Mistrzowstwo PLN w Burym, 23.11.2019, przedmioty, klasa 0

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzas [s]Zaliczenie klasy
1BasiaFrodococker spanielpies702,90tak
2AgnieszkaLeonmixpies703,63tak
3JoannaMufridbiały owczarek szwajcarskipies703,75tak
4JustynaMajaowczarek niemieckisuka704,96tak
5DariaPolarmixpies7014,77tak
6MonikaMajkamixsuka7018,39tak
7KarolinaDendiwhippetpies7019,25tak
8MarzenaSkotimixpies7020,12tak
9MartaRutaowczarek belgijski terveurensuka7021,27tak
10ViolettaZaraposokowiec bawarskisuka7026,27tak
11KasiaKaromixpies7026,99tak
12DorotaBugsberneński pies pasterskipies7029,24tak
13GosiaSzamanowczarek niemieckipies7030,51tak
14AgnieszkaGayanova scotia duck tolling retrieversuka7032,74tak
15RobertTolanova scotia duck tolling retrieverpies7032,79tak
16EwaJupifoksterier krótkowłosypies7033,02tak
17AgnieszkaChiloebiały owczarek szwajcarskisuka7034,88tak
18KasiaPrismanchester terrierpies7038,59tak
19AngelikaBritaowczarek niemieckisuka7049,37tak
20AgnieszkaSzantipapillonsuka7054,29tak
21MagdaSoniaowczarek niemieckisuka7078,69tak

Zawody o Mistrzowstwo PLN w Burym, 23.11.2019, przedmioty, klasa 1

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzas [s]Zaliczenie klasy
1MagdaFrodaowczarek niemieckisuka12029,64tak
2KubaKoiwhippetpies12031,81tak
3MarcinFuksmixpies12039,93tak
4KarolinaTaviborder colliesuka12048,98tak
5SylwiaChilaposokowiec bawarskisuka12054,99tak
6ZbyszekPepechichuahuapies10087,43nie
7AniaLiliborder colliesuka100122,9nie
8MariuszRemikmixpiesdyskwalifikacjanie

Zawody o Mistrzowstwo PLN w Burym, 23.11.2019, teren, klasa 1

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzas [min]Zaliczenie klasy
1KubaKoiwhippetpies12001:45:72tak
2AgataRosaowczarek belgijski malinoissuka12002:23:34tak
3MagdaFrodaowczarek niemieckisuka12002:23:98tak
4OlgaReamix beauceronsuka12003:35:95tak
5ZbyszekPepechichuahuapies12003:48:66tak
6KarolinaTaviborder colliesuka10001:01:10nie
7AniaLiliborder colliesuka10001:18:57nie
8JustynaMegaramixsuka10001:34:57nie
9MariuszRemikmixpiesdyskwalifikacjanie
10SylwiaChilaposokowiec bawarskisukadyskwalifikacjanie
11MarcinFuksmixpiesdyskwalifikacjanie
12AnastasiyaSmokmixpiesdyskwalifikacjanie

Zawody o Mistrzowstwo PLN w Burym, 23.11.2019, pojazdy, klasa 1

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzas [min]Zaliczenie klasy
1MagdaFrodaowczarek niemieckisuka1200:39:66tak
2KarolinaTaviborder colliesuka1200:50:06tak
3ZbyszekPepechichuahuapies1200:51:84tak
4OlgaReamix beauceronsuka1201:06:36tak
5AniaLiliborder colliesuka1201:20:10tak
6JustynaMegaramixsuka1201:21:01tak
7SylwiaChilaposokowiec bawarskisuka1202:02:01tak
8MarcinFuksmixpies1202:27:61tak
9MariuszRemikmixpies1001:03:68nie
10AnastasiyaSmokmixpiesdyskwalifikacjanie

Zawody o Mistrzowstwo PLN w Burym, 23.11.2019, pomieszczenia, klasa 1

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzas [min]Zaliczenie klasy
1SylwiaChilaposokowiec bawarskisuka1700:59:40tak
2OlgaReamix beauceronsuka1701:39:90tak
3ViolettaZaraposokowiec bawarskisuka1701:44:36tak
4KarolinaTaviborder colliesuka1702:02:49tak
5AgataRosaowczarek belgijski malinoissuka1702:21:74tak
6MarcinFuksmixpies1702:37:25tak
7MagdaFrodaowczarek niemieckisuka1702:53:40tak
8JustynaMegaramixsuka1703:36:82tak
9ZbyszekPepechichuahuapies1703:47:53tak
10KubaKoiwhippetpies1501:25:14nie
MariuszRemikmixpiesdyskwalifikacjanie
AniaLiliborder colliesukadyskwalifikacjanie

Zawody o Mistrzowstwo PLN w Burym, 24.11.2019, pojazdy, klasa 2

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzas [min]Zaliczenie klasy
1AgataRosaowczarek belgijski malinoissuka1702:09tak
2AsiaTashiowczarek szetlandzkipies1202:96nie

Zawody o Mistrzowstwo PLN w Burym, 23.11.2019, pomieszczenia, klasa 2

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzas [min]Zaliczenie klasy
1AsiaTashiowczarek szetlandzkipies705:47nie

Zawody o Mistrzowstwo PLN w Burym, 23.11.2019, teren, klasa 2

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzas [min]Zaliczenie klasy
1AsiaTashiowczarek szetlandzkipies170tak

Zawody o Mistrzowstwo PLN w Burym, 23.11.2019, przedmioty, klasa 2

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzas [min]Zaliczenie klasy
1AsiaTashiowczarek szetlandzkipies2202:98tak
2AgataRosaowczarek belgijski malinoissuka1701:24nie
3AnastasiyaSmokmixpies1702:74nie
4JustynaMegaramixsukadyskwalifikacjanie