Zawody o Mistrzostwo Polskiej Ligi Nosework w Czarnowodzie – 18-19.05

Kategoria Pojazdy klasa 0

lokataimię przewodnikaimię psarasapłećsuma punktówczaszaliczenie
1IwonaSaliborder colliesuka700:14,34tak
2PawełTytusborder colliepies700:21,65tak
3PaulinaFamaborder colliesuka700:27,69tak
4ZbigniewPepechihuahuapies700:32,37tak
5PiotrCzesławamstaffpies700:47,69tak

Kategoria Przedmioty klasa 0

lokataimię przewodnikaimię psarasapłećsuma punktówczaszaliczenie
1JoannaLulushipperkesuka700:05,85tak
2PaulinaFamaborder colliesuka700:07,00tak
3PawełTytusborder colliePies700:10,00tak
4IwonaSaliborder colliesuka700:10,50tak
5PiotrCzesławamstaffpies700:14,97tak
6AlicjaTaylieborder colliesuka700:17,93tak
7ZbigniewPepechihuahuapies700:18,09tak
8DamianLunamixsuka700:23,15tak
9RenataElzaowczarek belgijskisuka700:44,34tak
KlaudiaCzakimixpies-dyskwalifikacjanie

Kategoria Teren klasa 0

lokataimię przewodnikaimię psarasapłećsuma punktówczaszaliczenie
1ZbigniewPepechihuahuapies700:28,00tak
2PaulinaFamaborder colliesuka700:33,19tak
3PiotrCzesławamstaffpies700:34,93tak
4DominikaAxelgolden retrieverpies701:01,32tak
JoannaLulushipperkesuka-dyskwalifikacjanie
Iwona
Saliborder colliesuka-dyskwalifikacjanie
RenataElzaowczarek belgijskisuka-dyskwalifikacjanie
PawełTytusborder colliepies-dyskwalifikacjanie
AlicjaTaylieborder colliesuka-dyskwalifikacjanie

Kategoria Pomieszczenia klasa 0

lokataimię przewodnikaimię psarasapłećsuma punktówczaszaliczenie
1PaulinaFamaborder colliesuka700:25,44tak
2DominikaAxelgolden retrieverpies701:02,16tak
3ZbigniewPepechihuahuapies701:23,78tak
JoannaLulushipperkesuka-dyskwalifikacjanie
PiotrCzesławamstaffpies-dyskwalifikacjanie
RenataElzaowczarek belgijskisuka-dyskwalifikacjanie
AlicjaTaylieborder colliesuka-dyskwalifikacjanie
IwonaSaliborder colliesuka-dyskwalifikacjanie
PawełTytusborder colliepies-dyskwalifikacjanie

Kategoria Przedmioty klasa 1

lokataimię przewodnikaimię psarasapłećsuma punktówczaszaliczenie
1JustynaMegaramixsuka1700:48,19tak
2JoannaTashisheltiepies1701:06,41tak
3AgataRosaowczarek belgijskisuka1701,26,65tak
AnetaChocoterier brazylijskisuka-dyskwalifikacjanie
MarcinFuksmixpies-dyskwalifikacjanie

Kategoria Pomieszczenia klasa 1

lokataimię przewodnikaimię psarasapłećsuma punktówczaszaliczenie
1AgataRosaowczarek belgijskisuka2202:16,21tak
2JustynaMegaramixsuka2103:39,94tak
3MarcinFuksmixpies1903:03,22nie
AnetaChocoterier brazylijskisuka-dyskwalifikacjanie
JoannaTashisheltiepies-dyskwalifikacjanie

Kategoria Teren klasa 1

lokataimię przewodnikaimię psarasapłećsuma punktówczaszaliczenie
1JustynaMegaramixsuka1703:49,09tak
JoannaTashisheltiepies-dyskwalifikacjanie
AnetaChocoterier tybetańskisuka-dyskwalifikacjanie
AgataRosaowczarek belgijskisuka-dyskwalifikacjanie

Kategoria Pojazdy klasa 1

lokataimię przewodnikaimię psarasapłećsuma punktówczaszaliczenie
1AgataRosaowczarek belgijskisuka1201:07,47tak
2JoannaTashisheltiepies1201:27,45tak
3JustynaMegaramixsuka1202:13,62tak
4AnetaChocoterier tybetańskisuka1001:27,04nie
5MarcinFuksmizpies1001:42,41nie