Zawody o Mistrzostwo Polskiej Ligi Nosework w Warszawie – 1-2.06

Kategoria Pomieszczenia klasa 0

lokataimię przewodnikaimię psarasapłećsuma punktówczaszaliczenie
1JustynaMajaowczarek niemieckisuka700:08,09tak
2AnetaBayatollersuka700:36,53tak
3HannaPowerberneński pies pasterskipies700:40,26tak
4JuliaCostatollersuka700:42,21tak
5SylwiaChilaposokowiec bawarskisuka700:44,52tak
6AgnieszkaSzantipapillonsuka700:53,31tak
7IwonaSaliborder colliesuka701:03,68tak
8MagdalenaNinaowczarek belgijskisuka701:04,99tak
9ZbigniewPepechihuahuapies701:19,57tak
10WeroniakDafnelagotto romagnolosuka701:23,57tak
11BeataEnzoowczarek niemieckipies701:49,56tak
12MariuszRemikmixpies701:55,47tak
13MagdaFrodaowczarek niemieckisuka600:40,23nie
14AgnieszkaChiloebiały owczarek szwajcarskisuka500:51,98tak
AgnieszkaZmianastaffordshiresuka-dyskwalifikacjanie
RenataTofikmixpies-dyskwalifikacjanie
PaulinaFamaborder colliesuka-dyskwalifikacjanie
OlgaFrajdashih tzusuka-dyskwalifikacjanie
SylwiaDidipudelsuka-dyskwalifikacjanie
PawełTytusborder colliepies-dyskwalifikacjanie

Kategoria Teren klasa 0

lokataimię przewodnikaimię psarasapłećsuma punktówczaszaliczenie
1SylwiaChilaposokowiec bawarskisuka700:17,72tak
2PawełTytusborder colliepies700:29,tak
3SylwiaDidipudelsuka700:31,tak
4AnnaRustyowczarek australijskipies700:33,96tak
5WeronikaDafnelagotto romagnolosuka700:35,51tak
6AnetaBayatollersuka700:51,93tak
7RenataTofikmixpies700:51,98tak
8AgnieszkaSzantipapillonsuka701:00,21tak
9MagdaFrodaowczarek niemieckisuka701:01,84tak
10JustynaMajaowczarek niemieckisuka701:38,55tak
11ZbigniewPepechihuahuapies701:40,07tak
12KarolinaDendiwhippetpies701:41,33tak
13MariuszRemikmixpies601:22,51nie
14HannaPowerberneński pies pasterskipies601:51,76nie
BeataEnzoowczarek niemieckipies-dyskwalifikacjanie
PaulinaFamaborder colliesuka-dyskwalifikacjanie
AgnieszkaChiloebiały owczarek szwajcarskisuka-dyskwalifikacjanie
OlaFranzmixpies-dyskwalifikacjanie
AgnieszkaZamianastaffordshiresuka-dyskwalifikacjanie
IwonaSaliborder colliesuka-dyskwalifikacjanie

Kategoria Pojazdy klasa 0

lokataimię przewodnikaimię psarasapłećsuma punktówczaszaliczenie
1JoannaSampelmały munsterlanderpies700:13,18tak
2JustynaMajaowczarek niemieckisuka700:13,55tak
3MariuszRemikmixpies700:15,21tak
4AgnieszkaZmianastaffordshiresuka700:19,39tak
5SylwiaChilaposokowiec bawarskisuka700:19,50tak
6WeronikaDafnelagotto romagnolosuka700:20,52tak
7PawełTytusborder colliepies700:23,10tak
8DorotaDoraborder colliesuka700:24,09tak
9MagdaFrodaowczarek niemieckisuka700:28,69tak
10HannaPowerberneński pies pasterskipies700:45,27tak
11RenataTofikmixpies700:57,14tak
12AgnieszkaChiloebiały owczarek szwajcarskisuka701:04,45tak
13ZbigniewPepechihuahuapies701:12,35tak
14MagdalenaNinaowczarek belgijskisuka701:34,79tak
15BeataEnzoowczarek niemieckipies600:40,88nie
16AnetaBayatollersuka600:51,14nie
17IwonaSaliborder colliesuka601:17,47nie
18PaulinaFamaborder colliesuka601:35,33nie
AnnaRustyowczarek australijskipies-dyskwalifikacjanie
BożenaOripudelpies-dyskwalifikacjanie

Kategoria Przedmioty klasa 0

lokataimię przewodnikaimię psarasapłećsuma punktówczaszaliczenie
1WeronikaDafnelagotto romagnolosuka700:03,92tak
2PawełTytusborder colliepies700:06,14tak
3JustynaMajaowczarek niemieckisuka700:07,22tak
4MagdalenaNinaowczarek belgijskisuka700:12,92
5AgnieszkaZmianastaffordshiresuka700:14,67tak
6DorotaDoraborder colliesuka700:24,64tak
7MagdaFrodaowczarek niemieckisuka700:26,41tak
8OlgaFrajdashih tzusuka700:30,69tak
9JustynaCostatollersuka700:31,05tak
10RenataTofikmixpies700:33,13tak
11SylwiaChilaposokowiec bawarskisuka700:36,55tak
12AgnieszkaSzantipapillonsuka700:38,91tak
13AnetaBayatollersuka701:01,44tak
14AgnieszkaChiloebiały owczarek szwajcarskisuka701:39,63tak
15IwonaSaliborder colliesuka650:59,70tak
16PaulinaFamaborder colliesuka601:12,92nie
17ZbigniewPepechihuahuapies601:58,31nie
18BeataEnzoowczarek niemieckipies501:22,09tak
MariuszRemikmixpies-dyskwalifikacjanie
DamianLunaborder colliesuka-dyskwalifikacjanie

Kategoria Teren klasa 1

lokataimię przewodnikaimię psarasapłećsuma punktówczaszaliczenie
1AgataRosaowczarek belgijskisuka1701:27,04tak
2AnetaChocoterier tybetańskisuka1652:52,88tak
3JustynaMegaramixsuka1501:35,88nie
AnastasiaSmokmixpies-dyskwalifikacjanie
JoannaTashisheltiepies-dyskwalifikacjanie
MarcinFuksmixpies-dyskwalifikacjanie

Kategoria Pomieszczenia klasa 1

lokataimię przewodnikaimię psarasapłećsuma punktówczaszaliczenie
1JoannaTashisheltiepies1700:47,95tak
2AgataRosaowczarek belgijskisuka1701:25,60tak
3JustynaMegaramixsuka1701:37,20tak
4AnastasiaSmokmixpies1651:35,85tak
5AnetaChocoterier brazylijskisuka1501:33,25nie
6MarcinFuksmixpies1502:14,22nie

Kategoria Pojazdy klasa 1

lokataimię przewodnikaimię psarasapłećsuma punktówczaszaliczenie
1JoannaTashisheltiepies1200:21,38tak
2JustynaMegaramixsuka1200:49,64tak
3AgataRosaowczarek belgijskisuka1201:08,91tak
4AnetaChocoterier tybetańskisuka1201:12,56tak
5AnastasiaSmokmixpies1202:53,08tak
6MarcinFuksmixpies1001:55,48nie

Kategoria Przedmioty klasa 1

lokataimię przewodnikaimię psarasapłećsuma punktówczaszaliczenie
1JoannaTashisheltiepies1700:45,29tak
2AgataRosaowczarek belgijskisuka1700:58,63tak
3JustynaMegaramixsuka1701:01,17tak
4AnastasiaSmokmixpies1701:21,45tak
5MarcinFuksmixpies1651:05,72tak
6AnetaChocoterier brazylijskisuka1601:07,37tak

Poza konkurencją udział w zawodach w klasie 1 brał skunks Emil.  Zaliczył 3 czyste starty w konkurencjach Pomieszczenia, Przedmioty, Teren i dyskwalifikacje w kategorii Pojazdy