Zawody o Mistrzostwo Polskiej Ligi Nosework w Warszawie – 26.01

kategoria Przedmioty klasa 0

lokataimię przewodnikaimię psarasapłećsuma punktówczaszaliczenie klasy
1AgataRosaowczarek belgijskisuka700:14,68tak
2JustynaMegaramixsuka700:22,01tak
3WeronikaDafnelagotto romagnolosuka700:23,29tak
4SylwiaChilaposokowiec bawarskisuka700:34,95tak
5MagdalenaNinaowczarek belgijskisuka700:35,13tak
6AgnieszkaArwenaowczarek holenderskisuka600:32,08nie
7JoannaTashisheltiepies600:32,78nie
8MarcinFuksmixpies600:49,43nie
9KingaWenadobermansuka600:54,55nie
10AgnieszkaKugaairedale terriersuka601:03,90nie
11AnastazjaSmokmixpiesdyskwalifikacja-nie
12KatarzynaYankescocker spaniel ang.piesdyskwalifikacja-nie
13DorotaDoraborder coliesukadyskwalifikacja-nie
14MariuszRemikmixpiesdyskwalifikacja-nie

kategoria Teren klasa 0

lokataimię przewodnikaimię psarasapłećsuma punktówczaszaliczenie klasy
1JoannaTashisheltiepies700:04,91tak
2SylwiaChilaposokowiec bawarskisuka700:06,27tak
3AgnieszkaKugaairedale terriersuka700:07,28tak
4AgnieszkaArwenaowczarek belgijskisuka700:09,70tak
5AgataRosaowczarek belgijskisuka700:09,99tak
6JustynaMegaramixsuka700:10,13tak
7WeronikaDafnelagotto romagnolosuka700:10,75tak
8AnastazjaSmokmixpies700:28,23tak
9KatarzynaYankescocker spaniel ang.pies700:34,93tak
10MagdaFrodaowczarek niemieckisuka700:39,14tak
11MarcinFuksmixpies700:40,96tak
12DorotaDoraborder coliesuka700:44,51tak
13KingaWenadobermansuka701:12,49tak
14AnetaChocoterier brazylijskisuka650:05,87tak

kategoria Pojazdy klasa 0

lokataimię przewodnikaimię psarasapłećsuma punktówczaszaliczenie klasy
1JoannaTashisheltiepies700:07,72tak
2AgataRosaowczarek belgijskisuka700:08,49tak
3AnetaChocoterier brazylijskisuka700:09,62tak
4AnastazjaSmokmixpies700:13,14tak
5AgnieszkaKugaairedale terriersuka700:13,40tak
6AgnieszkaArwenaowczarek holenderskisuka700:14,64tak
7KatarzynaYankescocker spaniel ang.pies700:17,05tak
8SylwiaChilaposokowiec bawarskisuka700:18,30tak
9MagdaFrodaowczarek niemieckisuka700:26,54tak
10KingaWenadobermansuka700:27,39tak
11MarcinFuksmixpies700:33,53tak
12WeronikaDafnelagotto romagnolosuka700:38,47tak
13JustynaMegaramixsuka700:41,25tak
14DorotaDoraborder coliesuka651:01,26tak

kategoria Pomieszczenia klasa 0

lokataimię przewodnikaimię psarasapłećsuma punktówczaszaliczenie klasy
1MarcinFuksmixpies700:09,70tak
2JustynaMegaramixsuka700:13,09tak
3MagdaFrodaowczarek niemieckisuka700:18,42tak
4AnetaChocoterier brazylijskisuka700:21,06tak
5KatarzynaYankescocker spaniel ang.pies700:22,05tak
6MariuszRemikmixpies700:31,90tak
7JoannaTashisheltiepies700:31,91tak
8SylwiaChilaposokowiec bawarskisuka700:39,46tak
9KingaWenadobermansuka700:47,62tak
10AgnieszkaArwenaowczarek holenderskisuka700:57,37tak
11WeronikaDafnelagotto romagnolosuka701:08,56tak
12AgataRosaowczarek belgijskisuka701:33,02tak
13DorotaDoraborder coliesuka500:34,11tak
14AgnieszkaKugaairedale terriersukadyskwalifikacja-nie
15AnastazjaSmokmixpiesdyskwalifikacja-nie

Poza konkurencją w zawodach w klasie 0 brał udział skunks Emil z przewodniczką Joanną. Emil z pomyślnie ukończył start w konkurencji Teren uzyskując 70 punktów z czasem 1:33,45, w kategorii Przedmioty zdobył 60 punktów (błędne wskazanie) z czasem 0:34,45 i nieudany start w konkurencji Pomieszczenia (dyskwalifikacja)