Zawody o Puchar BoRuty Polskiej Ligi Nosework, Zielona Góra, 19.09.2020

Klasa 0 kategoria Pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1AdamMegaramixsuka12014:97tak
2IzaRysiuowczarek australijskipies12016:82tak
3GosiaRobinmanchester terrierpies12031:72tak
4AsiaMaraowczarek belgijski malinoissuka12058:64tak
5AgnieszkaKiaradog niemieckisuka1201:06:89tak
6AgnieszkaZivienseter angielskisuka1201:28:52tak
7UlaHagaowczarek belgijski groenendaelsuka1201:31:22tak
8MagdaBelkalabrador retrieversukadyskwalifikacja

Klasa 0 kategoria Pomieszczenia

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1AgnieszkaKiaradog niemieckisuka12029:62tak
2KasiaLunaowczarek niemieckisuka1201:04:67tak
3GosiaRobinmanchester terrierpies1201:13:10tak
4MarcelinaOmengończy polskipies1201:21:14tak
5MagdaBelkalabrador retrieversuka1201:23:71tak
6AsiaMaraowczarek belgijski malinoissuka1201:34:79tak
7UlaHagaowczarek belgijski groenendaelsuka701:30:63nie
8AdamMegaramixsuka701:40:29nie
AgnieszkaZivienseter angielskisukadyskwalifikacja
IzaRysiuowczarek australijskipiesdyskwalifikacja
IzaTigermixpiesdyskwalifikacja

Klasa 0 kategoria Teren

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1AsiaMaraowczarek belgisjki malinoissuka1208:32tak
2KamilaMeiborder colliesuka12010:76tak
3AgnieszkaKiaradog niemieckisuka12028:30tak
4AdamMegaramixsuka12031:35tak
5MagdaBelkalabrador retrieversuka12033:54tak
6AgnieszkaZivienseter angielskisuka12033:62tak
7MarcelinaOmengończy polskipies1201:17:43tak
8UlaHagaowczarek belgijski groenendaelsuka1201:54:07tak
GosiaRobinmanchester terrierpiesdyskwalifikacja

Klasa 0 kategoria Przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1AdamMegaramixsuka1209:79tak
2AgnieszkaZivienseter angielskisuka12012:43tak
3KasiaLunaowczarek niemieckisuka12013:03tak
4MagdaBelkalabrador retrieversuka12017:35tak
5KamilaMeiborder colliesuka12022:49tak
6UlaHagaowczarek belgijski groenendaelsuka1201:02:58tak
7AsiaMaraowczarek belgijski malinoissuka1201:14:14tak
8GosiaRobinmanchester terrierpies1201:34:06tak
MarcelinaOmengończy polskipiesdyskwalifikacja
IzaRysiuowczarek australijskipiesdyskwalifikacja

Klasa 1 kategoria Pomieszczenia

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1MarcinFuksmixpies2001:24:48tak

Klasa 1 kategoria Pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1MarcinFuksmixpies2202:01:06tak
2KasiaLunaowczarek niemieckisuka1202:45:43nie

Klasa 1 kategoria Teren

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1KasiaLunaowczarek niemieckisuka2201:06:02tak
2MarcinFuksmixpies2201:12:21tak
3MagdaSoniaowczarek niemieckisuka2201:36:58tak
4AngelikaBritaowczarek niemieckisuka12056:22nie

Klasa 1 kategoria Przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1MagdaSoniaowczarek niemieckisuka27051:49tak
2MarcinFuksmixpies2701:37:26tak
4AngelikaBritaowczarek niemieckisuka2681:09:04tak