Zawody o Puchar Chilalandu Polskiej Ligi Nosework, Bure, 21-22.11.2020

Klasa 0 kategoria Teren

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1ŁukaszEmirborder colliepies1204:56tak
2JuliaDollyowczarek australijskisuka1207:63tak
3GosiaTogoborder colliepies1209:17tak
4AsiaVistaborder colliesuka12018:63tak
5MartaAmynova scotia tolling duck retrieversuka12019:79tak
6AgnieszkaZuriborder colliesuka12024:00tak
7MichałFloydflat coated retrieverpies12026:56tak
8MonikaRufusnova scotia tolling duck retrieverpies12028:02tak
9GosiaRobinmanchester terrierpies12029:57tak
10AgnieszkaZivienseter angielskisuka12030:20tak
11AgnieszkaBariflat coated retrieverpies12034:05tak
12KasiaPrismanchester terriersuka12055:84tak
13KasiaBintikcocker spaniel angielskipies1201:08:65tak
14AnitaKosmacane corsopies1201:12:07tak
AniaJiveowczarek szetlandzkipiesdyskwalifikacja

Klasa 0 kategoria Przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1KasiaPrismanchester terriersuka1204:72tak
2AsiaVistaborder colliesuka1206:72tak
3GosiaRobinmanchester terrierpies12012:56tak
4AgnieszkaZuriborder colliesuka12019:94tak
5KamilaMeiborder colliesuka12051:03tak
6GosiaTogoborder colliepies12001:26:09tak
7MartaAmynova scotia tolling duck retrieversuka12001:30:56tak
8MarikaGacekmixpies12001:46:65tak
9AnitaKosmacane corsopies29:57dyskwalifikacja
10AniaJiveowczarek szetlandzkipies30:20dyskwalifikacja
11JuliaDollyowczarek australijskisuka34:05dyskwalifikacja
12ŁukaszEmirborder colliepies55:84dyskwalifikacja
13KasiaBintikcocker spaniel angielskipies1:08:65dyskwalifikacja
14AgnieszkaAbimixsuka1:12:07dyskwalifikacja
AgnieszkaZivienseter angielskisukadyskwalifikacja
MonikaRufusnova scotia tolling duck retrieverpies

Klasa 0 kategoria Pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1JuliaDollyowczarek australijskisuka12010:66tak
2MartaAmynova scotia tolling duck retrieversuka12016:15tak
3KasiaPrismanchester terriersuka12019:12tak
4AsiaVistaborder colliesuka12020:75tak
5MonikaRufusnova scotia tolling duck retrieverpies12022:09tak
6KamilaMeiborder colliesuka12031:53tak
7ŁukaszEmirborder colliepies12034:75tak
8KasiaBintikcocker spaniel angielskipies12037:17tak
9AgnieszkaAbimixsuka12050:18tak
10AgnieszkaBariflat coated retrieverpies12050:56tak
11AgnieszkaZuriborder colliesuka12001:11:18tak
12MichałFloydflat coated retrieverpies12001:12:63tak
13AnitaKosmacane corsopies12001:55:06tak
14GosiaTogoborder colliepies7045:50nie

KLasa 0 kategoria Pomieszczenia

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1MichałFloydnova scotia tolliing duck retrieverpies1206:66tak
2JuliaDollyowczarek australijskisuka1208:04tak
3AgnieszkaBarinova scotia tolling duck retrieverpies1208:92tak
4AgnieszkaZuriborder colliesuka12010:41tak
5GosiaRobinmanchester terrierpies12012:42tak
6ŁukaszEmirborder colliepies12012:89tak
7GosiaTogoborder colliepies12015:29tak
8KamilaMeiborder colliesuka12017:85tak
9KasiaPrismanchester terriersuka12022:00tak
10KasiaBintikcocker spaniel angielskipies12023:36tak
11AgnieszkaAbiborder colliesuka12025:76tak
12AnitaKosmaflat coated retrieverpies12026:34tak
13MartaAmycane corsosuka12026:69tak
14AgnieszkaZivienborder colliesuka12029:85tak
15AsiaVistaborder colliesuka12030:36tak
16MarikaGacekmixpies12036:19tak
17MonikaRufusnova scotia tolling duck retrieverpies701:19:28nie
18AsiaJiveowczarek szetlandzkipiesdyskwalifikacja

Klasa 1 kategoria Teren

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1KarolinaTaviborder colliesuka22021:35tak
2KubaKoiwhippetpies22031:15tak
3MartaRutaowczarek belgisjki tervuerensuka22044:40tak
4AgnieszkaBlackymixpies22045:45tak
5OlgaHansaborder colliesuka22046:43tak
6AgnieszkaSzantipapillonsuka22047:01tak
7KarolinaDendiwhippetpies22052:22tak
8NataliaAmbermixsuka22059:40tak
9WeronikaDafnelagotto romagnolosuka2201:05:11tak
10MagdaSoniaowczarek niemieckisuka220117:17tak
11DagmaraBuffyw typie cane corsosuka2201:31:55tak
12AngelikaBritaowczarek niemieckisuka2203:29:06tak
13MarcinFuksmixpiesdyskwalifikacja

Klasa 1 kategoria Przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1KubaKoiwhippetpies22045:20tak
2AgnieszkaBlackymixpies22047:36tak
3WeronikaDafnelagotto romagnolosuka2201:24:73tak
4MagdaSoniaowczarek niemieckipies1201:34:84nie
5AngelikaBritaowczarek niemieckisuka1201:31:98nie
6KarolinaDendiwhippetpies1203:22:50nie
NataliaAmbermixsukadyskwalifikacja
PiotrCzesławamstaffpiesdyskwalifikacja
MartaRutaowczarek belgijski tervuerensukadyskwalifikacja
OlgaHansaborder colliesukadyskwalifikacja
AgnieszkaSzantipapillonsukadyskwalifikacja
MarcinFuksmixpiesdyskwalifikacja

Klasa 1 kategoria Pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1KubaKoiwhippetpies22022:58tak
2GosiaRobinmanchester terrierpies22035:00tak
3MagdaSoniaowczarek niemieckisuka22036:90tak
4KarolinaDendiwhippetpies22040:54tak
5WeronikaDafnelagotto romagnolosuka22043:71tak
6OlgaHansaborder colliesuka22050:62tak
7NataliaAmbermixsuka2201:02:52tak
8AgnieszkaSzantipapillonsuka2201:12:02tak
9MartaRutaowczarek belgijski tervuerensuka2201:25:30tak
10MarcinFuksmixpies2201:36:68tak
11DagmaraBuffyw typie cane corsosuka2201:37:77tak
12AngelikaBritaowczarek niemieckisuka2201:40:13tak
13AgnieszkaBlackymixpies1201:37:14nie

Klasa 1 kategoria Pomieszczenia

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1KarolinaLokaborder colliesuka2701:02:66tak
2AgnieszkaSzantipapillonsuka2701:09:07tak
3WeronikaDafnelagotto romagnolosuka2701:31:21tak
4MarcinFuksmixpies2702:10:12tak
5AngelikaBritaowczarek niemieckisuka2701:39:82tak
6MartaRutaowczarek belgisjki tervuerensuka2701:51:74tak
7NataliaAmbermixsuka17048:99nie
8KarolinaTaviborder colliesuka1701:07:21nie
9AgnieszkaBlackymixpies1702:24:77nie
10KubaKoiwhippetpiesdyskwalifikacja
11DagmaraBuffyw typie cane corsosukadyskwalifikacja
12MagdaSoniaowczarek niemieckisukadyskwalifikacja
13OlgaHansaborder colliesukadyskwalifikacja

Klasa 2 kategoria Teren

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1PiotrCzesławamstaffpies702:47:96nie
2ZbyszekPepechihuahuapies705:02:82nie

Klasa 2 kategoria Przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1KarolinaTaviborder colliesuka4701:24:04tak
2ZbyszekPepechihuahuapiesdyskwalifikacja

Klasa 2 kategoria Pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1PiotrCzesławamstaffpies1200:50:22nie
2ZbyszekPepechihuahuapies1203:01:53nie
KarolinaTaviborder colliesukadyskwaliikacja

Klasa 2 kategoria Pomieszczenia

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1PiotrCzesławamstaffpies1202:03:60nie
2ZbyszekPepechihuahuapies704:04:14nie