Zawody Pucharowe Polskiej Ligi Nosework w Burym, 05-06.09.2020

Klasa 0 kategoria Przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1GosiaTogoborder colliepies12013:14tak
2KasiaLuckymixpies12013:41tak
3UlaHagaowczarek belgijski groenendaelsuka12015:08tak
4MagdaBelkalabrador retrieversuka12015:90tak
5GosiaRobin manchester terierrpies12022:12tak
6AgnieszkaBlackymixpies12025:09tak
7MarzenaLusiapudel średnisuka12027:00tak
8AgataPerunmixpies12028:43tak
9MagdaDelgadoowczarek niemieckipies12036:81tak
10KasiaFadoowczarek niemieckipies7031:20tak
11SylwiaFoxaowczarek szkocki krotkowłosysuka7033:44tak
12AdamMegaramixsuka7039:37tak
13IzaRysiuowczarek australijskipies701:08:00tak
14BartekSkalpelborder colliepiesdyskwalifikacja
15BasiaMichinova scotia duck tolling retrieversukadyskwalifikacja
16MichałFloydflat coated retrieverpiesdyskwalifikacja
17MonikaRufusnova scotia duck tolling retrieverpiesdyskwalifikacja
18AsiaMaraowczarek belgijski malinoissukadyskwalifikacja
19AnitaKosmacane corsopiesdyskwalifikacja
20OlgaHansaborder colliesukadyskwalifikacja

Klasa 0 kategoria Pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1OlgaHansaborder colliesuka12012:52tak
2BasiaMichinova scotia duck tolling retrieversuka12016:00tak
3GosiaTogoborder colliepies12016:12tak
4MarzenaOrrieborder colliepies12019:95tak
5AgnieszkaBlackymixpies12026:48tak
6AdamMegaramixsuka12028:62tak
7KasiaFadoowczarek niemieckipies12031:88tak
8MonikaRufusnova scotia duck tolling retrieverpies12039:60tak
9MarzenaSkotimixpies12043:87tak
10MagdaDelgadoowczarek niemieckipies12049:43tak
11SylwiaFoxaowczarek szkocki krótkowłosysuka12055:96tak
12MagdaImbirogar polskipies1201:13:83tak
13AgataPerunmixpies1201:18:83tak
14AsiaMaraowczarek belgijski malinoissuka1201:20:11tak
15MagdaBelkalabrador retrieversuka1181:16:61tak
16GosiaRobinmanchester terrierpies701:59:59nie
AnitaKosmacane corsopiesdyskwalifikacja
KasiaLuckymixpiesdyskwalifikacja
UlaHagaowczarek belgijski groenendaelsukadyskwalifikacja

Klasa 0 kategoria Pomieszczenia

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1MarzenaOrrieborder colliepies12010,71tak
2GosiaTogoborder colliepies12013,85tak
3MagdaBelkalabrador retrieversuka12016,17tak
4KasiaLuckymixpies12016,71tak
5SylwiaFoxaowczarek szkocki krótkowłosysuka12019,16tak
6BartekSkalpelborder colliepies12020,80tak
7AdamMegaramixsuka12023,87tak
8MichałFloydflat coated retrieverpies12024,88tak
9MagdaImbirogar polskipies12033,41tak
10AsiaMaraowczarek belgijski malinoissuka12035,15tak
11KasiaFadoowczarek niemieckipies12035,29tak
12MagdaDelgadoowczarek niemieckipies12036,32tak
13UlaHagaowczarek belgijski groenendaelsuka12039,02tak
14BasiaMichinova scotia duck tolling retrieversuka12041,36tak
15GosiaRobinmanchester terrierpies12041,87tak
16AgnieszkaBlackymixpies12042,30tak
17OlgaHansaborder colliesuka12048,44tak
18AgataPerunmixpies12049,47tak
19AnitaKosmacane corsopies1201,01,24tak
20MarzenaLusiapudel średnisuka7037,13nie
21MonikaRufusnova scotia duck tolling retrieverpiesdyskwalifikacja
22IzaRysiuowczarek australijskipiesdyskwalifikacja
23
24
25

Klasa 0 kategoria Teren

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1MagdaBelkalabrador retrieversuka1207,15tak
2MonikaRufusnova scotia duck tolling retrieverpies12014,78ak
3GosiaTogoborder colliepies12015,35tak
4MichałFloydflat coated retrieverpies12017,31tak
5KasiaFadoowczarek niemieckipies12017,54tak
6AdamMegaramixsuka12019,60tak
7DagmaraBuffyw typie cane corsosuka12021,07tak
8KasiaLuckymixpies12025,43tak
9SylwiaFoxaowczarek szkocki krótkowłosysuka12025,68tak
10AgataPerunmixpies12032,80tak
11GosiaRobinmanchester terrierpies12039,16tak
12OlgaHansaborder colliesuka12046,46tak
13MarzenaOrrieborder colliepies12054,74tak
14AgnieszkaBlackymixpies1201,20,59tak
15UlaHagaowczarek belgijski groenendaelsuka1201,32,91tak
16MarzenaLusiapudel średnisuka1201,46,51tak
17AnitaKosmacane corsopies1101,38,98tak
18AsiaMaraowczarek belgijski malinoissuka701,35,57nie
19MagdaDelgadoowczarek niemieckipiesdyskwalifikacja
20BasiaMichinova scotia duck tolling retrieversukadyskwalifikacja
21
22
23

Klasa 1 kategoria Przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1KarolinaLokaborder colliesuka27033:73tak
2AgnieszkaSzantipapillonsuka27044:66tak
3KubaKoiwhippetpies27051:88tak
4MagdaSoniaowczarek niemieckisuka27055:53tak
5BritaRutaowczarek belgijski tervuerensuka2701:01:67tak
6ZbyszekPepechihuahuapies2701:12:48tak
7MarcinFuksmixpies2701:48:58tak
8WeronikaDafnelagotto romagnolosuka2702:12:70tak
9AngelikaBritaowczarek niemieckisuka2602:52:99tak
10PiotrCzesiuamerykański staffordshire terrierpies25046:74tak
11KarolinaDendiwhippetpiesdyskwalifikacja

Klasa 1 kategoria Teren

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1KarolinaTaviborder colliesuka22026:26tak
2PiotrCzesiuamerykański staffordshire terrierpies22030,51tak
3KarolinaLokaborder colliesuka22049:30tak
4KubaKoiwhippetpies22050:24tak
5WeronikaDafnelagotto romagnolopies22056:09tak
6ZbyszekPepechihuahuapie22057:61tak
7KarolinaDendiwhippetpies2201:01:00tak
8AgnieszkaSzantipapillonsuka2201:37:55tak
9NataliaAmbermixsuka2201:56:57tak
10AngelikaBritaowczarek niemieckisuka2202:34:89tak
11MagdaSoniaowczarek niemieckisukadyskwalifikacja
MartaRutaowczarek belgijski tervuerensukadyskwalifikacja
MarcinFuksmixpiesdyskwalifikacja

Klasa 1 kategoria Pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1KarolinaTaviborder colliesuka22046:43tak
2WeronikaDafnelagotto romagnolosuka22047:19tak
3MartaRutaowczarek belgijski terveurensuka22051:68tak
4DagmaraBuffymix w typie cane corsosuka22053:90tak
5PiotrCzesiuamerykański staffordshire terrierpies2201:08:02tak
6KubaKoiwhippetpies2201:12:19tak
7KarolinaDendiwhippetpies2201:22:00tak
8MarcinFuksmixpies2201:30:36tak
9MagdaSoniaowczarek nemieckisuka2201:54:48tak
10ZbyszekPepechihuahuapies2203:49:19tak
10AngelikaBritaowczarek niemieckisuka2181:36:51tak
11KarolinaLokaborder colliesuka12047:31nie
12NataliaAmbermixsuka1201:46:86nie
13AgnieszkaSzantipapillonsukadyskwalifikacja
14

Klasa 1 kategoria Pomieszczenia

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1NataliaAmbermixsuka22020:80tak
2WeronikaDafnelagotto romagnolosuka22021:33tak
3KarolinaTaviborder colliesuka22022:52tak
4MagdaSoniaowczarek niemieckisuka22027:84tak
5KubaKoiwhippetpies22031:49tak
6ZbyszekPepechihuahuapies22053:80tak
7AgnieszkaSzantipapillonsuka22001:01:20tak
8PiotrCzesławamerykański stafforshire terrierpies22001:26:26tak
9DagmaraBuffymix w typie cane corsosuka22002:41:32tak
10MarcinFuksmixpies12001:22:79nie
11MartaRutaowczarek belgijski tervuerensukadyskwalifikacja
12AngelikaBritaowczarek niemieckisukadyskwalifikacja

Klasa 2 kategoria Przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1KarolinaTaviborder colliesuka4703,03,54tak
SylwiaChilaposokowiec bawarskisukadyskwalifikacja

Klasa 2 kategoria Pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma puktówCzasZaliczenie
1SylwiaChilaposokowiec bawarskisuka1154,24,10nie

Klasa 2 kategoria Pomieszczenia

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
SylwiaChilaposokowiec bawarskisukadyskwalifikacja