Puchar Polskiej Ligi Nosework Bure 27-28.03.2021

Klasa 0 kategoria Pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1MarikaGacekmixpies1207:72tak
2KasiaAryaborder colliesuka12010:02tak
3JuliaDollyowczarek australijskisuka12010:59tak
4EwaEzraowczarek niemieckisuka12011:95tak
5BartekSkalpelborder colliepies12016:17tak
6AgnieszkaFrejastaffordshire bull terriersuka12017:56tak
7MartaDraculaowczarek australijskipies12019:70tak
8JustynaBambimixsuka12025:10tak
9AgataPerunmixpies12027:02tak
10DorotaFrodomixpies12027:49tak
11MichałFloydflat coated retrieverpies12039:67tak
12ŁukaszEmirborder colliepies12041:90tak
13DmytroAustinbeaglepies12043:81tak
14AgnieszkaBariflat coated retrieverpies12052:34tak
15DorotaRudolfborder colliepies12057:95tak
16PiotrPortonova scotia duck tolling retrieverpies1201:06:58tak
17AgnieszkaKiaradog niemieckisuka1201:28:33tak
ZuzannaKoniakpolski owczarek nizinnypiesdyskwalifikacja
MaciejSaitowilczak czechosłowackipiesdyskwalifikacja
MichałTimonborder colliepiesdyskwalifikacja
MonikaRufusnova scotia duck tolling retrieverpiesdyskwalifikacja
MagdaGromitmixpiesdyskwalifikacja

Klasa 0 kategoria Teren

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1MichałFloydflat coated retrieverpies1208:42tak
2MagdaGromitmixpies1209:17tak
3JustynaBambimixsuka12011:01tak
4KasiaAryaborder colliesuka12014:09tak
5AgnieszkaBariflat coated retrieverpies12015:55tak
6MonikaRufusnova scotia duck tolling retrieverpies12019:98tak
7DorotaRudolfmixpies12023:96tak
8DmytroAustinbeaglepies12026:44tak
9MartaDraculaowczarek australijskipies12028:20tak
10AgnieszkaFrejastaffordshire bull terriersuka12028:37tak
11AgataPerunmixpies12028:89tak
12BartekSkalpelborder colliepies12029:14tak
13EwaEzraowczarek niemieckisuka12032:90tak
14MarikaGacekmixpies12033:78tak
15DorotaFrodoborder colliepies12034:21tak
16MagdaImbirogar polskipies12039:41tak
17JuliaDollyowczarek australijskisuka12046:24tak
18PiotrPortonova scotia duck tolling retrieverpies12051:00tak
19MaciejSaitowilczak czechosłowackipies12052:14tak
20ZuzannaKoniakpolski owczarek nizinnypies12059:50tak
21ŁukaszEmirborder colliepies1201:25:88tak
MichałTimonborder colliepiesdyskwalifikacja
LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1KonstancjaKadarkajack russell terriersuka1206:40tak
2BartekSkalpelborder colliepies1207:93tak
3AgataPerunmixpies12010:30tak
4MarikaGacekmixpies12011:21tak
5EwaEzraowczarek niemieckisuka12011:49tak
6KasiaAryaborder colliesuka12013:34tak
7AgnieszkaBariflat coated retrieverpies12015:01tak
8JuliaDollyowczarek australijskisuka12015:70tak
9AgnieszkaFrejastaffordshire bull terriersuka12017:47tak
10DorotaRudolfmixpies12018:07tak
11JustynaBambimixsuka12018:86tak
12MagdaGromitmixpies12019:20tak
13ŁukaszEmirborder colliepies12021:06tak
14PiotrPortonova scotia duck tolling retrieverpies12021:48tak
15MonikaRufusnova scotia duck tolling retrieverpies12024:39tak
16DmytroAustinbeaglepies12025:32tak
17MichałFloydflat coated retrieverpies12026:20tak
18MagdaImbirogar polskipies12031:33tak
19KorneliaLuluwhippetsuka12038:48tak
20DorotaFrodoborder colliepies12048:75tak
21AgnieszkaKiaradog niemieckisuka12049:08tak
22KarolinaNelaboston terriersuka1201:01:16tak
23MaciejSaitowilczak czechosłowackipies1201:07:10tak
24MartaDraculaowczarek australijskipies1201:21:65tak
AgnieszkaKiramixsukadyskwalifikacja

Klasa 0 kategoria Przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1KasiaAryaborder colliesuka1205:30tak
2MichałFloydflat coated retrieverpies12010:67tak
3MagdaImbirogar polskipies12012:78tak
4KarolinaNelaboston terriersuka12014:62tak
5JuliaDollyowczarek australijskisuka12015:18tak
6AgataPerunmixpies12015:97tak
7AgnieszkaFrejastaffordshire bull terriersuka12016:44tak
8MagdaGromitmixpies12017:17tak
9KorneliaLuluwhippetsuka12017:80tak
10KonstancjaKadarkajack russell terriersuka12017:90tak
11MaciejSaitowilczak czechosłowackipies12024:21tak
12JustynaBambimixsuka12030:26tak
13MarikaGacekmixpies12032:34tak
14DorotaRudolfmixpies12048:12tak
15AgnieszkaBariflat coated retrieverpies12050:32tak
16DorotaFrodoborder colliepies12053:49tak
17BartekSkalpelborder colliepies12059:88tak
18MichałTimonborder colliepies1201:03:72tak
19PiotrPortonova scotia duck tolling retrieverpies1201:27:21tak
20DmytroAustinbeaglepies1201:51:40tak
21ŁukaszEmirborder colliepies7025:71nie
22MartaDraculaowczarek australijskipies7039:37nie
23EwaEzraowczarek niemieckisuka7042:93nie
24DagmaraBuffymixsuka7040:86nie
AgnieszkaKiaradog niemieckisukadyskwalifikacja
MonikaRufusnova scotia duck tolling retrieverpiesdyskwalifikacja

Klasa 1 kategoria Pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1AgnieszkaSzantipapillonsuka22016:55tak
2KubaKoiwhippetpies22023:80tak
3KarolinaLokaborder colliesuka22033:62tak
4MartaRutaowczarek belgijki tervuerensuka22033:97tak
5MagdaSoniaowczarek niemieckisuka22043:84tak
6WeronikaDafnelagotto romagnolosuka22045:67tak
7KarolinaDendiwhippetpies22047:88tak
8KasiaLuckymixpies22057:75tak
9GosiaRobinmanchester terrierpies22059:22tak
10DagmaraBuffymixsuka2201:02:26tak
11OlgaHansaborder colliesuka2201:37:02tak
12AngelikaBritaowczarek niemieckisuka2203:58:46tak
13MagdaBelkalabrador retrieversuka1201:46:45nie
14KasiaKaromixpiesdyskwalifikacja

Klasa 1 kategoria Teren

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1MagdaBelkalabrador retrieversuka22023:25tak
2KarolinaLokaborder colliesuka22027:42tak
3SylwiaChilaposokowiec bawarskisuka22033:47tak
4WeronikaDafnelagotto romagnolosuka22033:60tak
5KarolinaDendiwhippetpies22033:93tak
6MagdaSoniaowczarek niemieckisuka22039:21tak
7KarolinaTaviborder colliesuka22040:15tak
8DagmaraBuffymixsuka22050:48tak
9GosiaRobinmanchester terrierpies22051:40tak
10OlgaHansaborder colliesuka22058:27tak
11KasiaLuckymixpies2201:07:57tak
12MartaRutaowczarek belgijski terveurensuka2201:26:77tak
13AgnieszkaSzantipapillonsuka2201:35:23tak
14AngelikaBritaowczarek niemieckisuka2152:12:05tak
15KubaKoiwhippetpies12037:67nie
16KasiaKaromixpies1202:04:49nie

Klasa 1 kategoria Przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1OlgaHansaborder colliesuka22019:53tak
2MartaRutaowczarek belgijski terveurensuka22027:49tak
3GosiaRobinmanchester terrierpies22036:26tak
4MagdaSoniaowczarek niemieckisuka22041:91tak
5KasiaLuckymixpies22055:14tak
6AngelikaBritaowczarek niemieckisuka2201:07:69tak
7WeronikaDafnelagotto romagnolosuka2201:24:71tak
8KarolinaDendiwhippetpies2201:33:71tak
9AgnieszkaSzantipapillonsuka2201:47:38tak
10KasiaKaromixpies1201:39:77nie
11KasiaBelkalabrador retrieverpies1:07:57rezygnacja

Klasa 1 kategoria Pomieszczenia

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1KarolinaLokaborder colliesuka22017:87tak
2WeronikaDafnelagotto romagnolosuka22034:69tak
3DagmaraBuffymixsuka22045:18tak
4OlgaHansaborder colliesuka22054:20tak
5KasiaLuckymixpies2201:05:50tak
6MartaRutaowczarek belgijski terveurensuka2201:07:74tak
7KarolinaTaviborder colliesuka2201:24:34tak
8AgnieszkaSzantipapillonsuka2201:34:20tak
9KubaKoiwhippetpies2201:34:39tak
10MagdaBelkalabrador retreversuka2202:38:77tak
11MagdaSoniaowczarek niemieckisuka12059:52nie
12AngelikaBritaowczarek niemieckisuka1202:50:68nie
GosiaRobinmanchester terrierpiesdyskwalifikacja
KasiaKaromixpiesdyskwalifikacja

Klasa 2 kategoria Pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1KarolinaTaviborder colliesuka3701:44:94tak
2PiotrCzesioamerican staffordshire terrierpies3702:09:51tak
3SylwiaChilaposokowiec bawarskisuka1201:37:27nie
4ZbyszekPepechihuahuapies1202:42:33nie

Klasa 2 kategoria Przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1KubaKoiwhippetpies3702:01:56tak
2KarolinaTaviborder colliesuka3702:31:39tak
3SylwiaChilaposokowiec bawarskisuka3702:50:65tak
4ZbyszekPepechihuahuapies1203:15:55nie
PiotrCzesioamerican staffordshire terrierpiesdyskwalifikacja

Klasa 2 kategoria Pomieszczenia

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1PiotrCzesioamerican staffordshire terrierpies4202:33:82tak
2SylwiaChilaposokowiec bawarskisuka1701:36:17nie
3ZbyszekPepechihuahuapies1204:29:38nie

Klasa 2 kategoria Teren

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1ZbyszekPepechihuahuapies1202:39:06nie
PiotrCzesławamerican staffordshire terrierpiesdyskwalifikacja
Imię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaZdany zapach
KorneliaOrionwhippetpiescynamon, pomarańcza, goździk
MichalinaKiramixsukacynamon
KonstancjaKadarkajack russell terriersukapomarańcza, goździk
ZuzannaKoniakpolski owczarek nizinnypiescynamon, pomarańcza
AgnieszkaKiwiowczarek australijskisukacynamon, pomarańcza, goździk