Testy zapachowe i zawody o Mistrzostwo Polskiej Ligi Nosework w Karmanowicach, 08-09.05.2021

testy zapachowe

imię przewodnikaimię psarasa psapłeć psazaliczony zapachniezaliczony zapach
MourineColamixsamicacynamon, pomarańcz, goździk-
JuliaSowabiały owczarek szwajcarskisamicacynamon, pomarańcz, goździk-
RenataHutchmixsamieccynamon, pomarańczgoździk
KlaudiaOzzytollersamiecpomarańcz, goździk-

klasa 0 kategoria Teren

lokataimię przewodnikaimię psarasa psapłeć psaliczba punktówczaszaliczenie
1KlaudiaOzzytollersamiec1200.03,21tak
2IwonaSaliborder colliesamica1200.04,54tak
3MałgorzataMilkamixsamica1200.04,95tak
4NataliaNikamixsamica1200.10.04tak
5JoannaDudischipperkesamiec1200.10.78tak
6KasiaMarshallowczarek australijskisamiec1200.12,83tak
7ŁukaszDendiwhippetsamiec1200.12,89tak
8IwonaRebeltollersamiec1200.15,71tak
9RobertTolatollersamica1200.17,92tak
10JuliaRollomixsamiec1200.19,30tak
11KatarzynaSziramixsamica1200.25,62tak
12IwonaLolamixsamica1200.28,59tak
13PaulinaVolandłajkasamiec1200.44,20tak
14AnnaTeslaflat coated retrieversamica1200.57,45tak
15KlaudiaVesmirborder colliesamiec1201.01,66tak
16PiotrPortotollersamiec1201.33.05tak
17KatarzynaJazzborder colliesamiec1201.35,50tak
18KarolinaPączekmixsamiec701.42,60nie
-AnnaNilsonmixsamiec--dyskwalifikacja

klasa 0 kategoria Pojazdy

lokataimię przewodniaimię psarasa psapłeć psapunktyczaszaliczenie
1JuliaRollomixsamiec1200.10,79tak
2IwonaRebeltollersamiec1200.11,56tak
3BożenaOripudel standardsamiec1200.11,96tak
4KatarzynaFridamixsamica1200.16,52tak
5KlaudiaOzzytollersamiec1200.18,71tak
6MałgorzataMilkamixsamica1200.22,69tak
7ŁukaszDendiwhippetsamiec1200.34,06tak
8PiotrPortotollersamiec1200.41.83tak
9NataliaNikapolski gończysamica1200.42,23tak
10AnnaNilsonmixsamiec1200.50,30tak
11RobertTolatollersamica1200.51.01tak
12KasiaMarshallowczarek australijskisamiec1200.52,77tak
13JoannaJuniorschipperkesamiec1200.54,94tak
14AnnaTeslaflat coated retrieversamica1201.12,78tak
15IwonaLolamixsamica1201.31,30tak
16KarolinaPączekmixsamiec1201.34,35tak
-KatarzynaJazzborder colliesamiec--dyskwalifikacja
-KlaudiaVesmirborder colliesamiec--dyskwalifikacja
-PaulinaVolandłajka jakucka--dyskwalifikacja

klasa 0 kategoria Przedmioty

lokataimię przewodnikaimię psarasa psapłeć psapunktyczaszaliczenie
1IwonaRebeltollersamiec1200.09,30tak
2KlaudiaOzzytollersamiec1200.09,95tak
3KasiaMarshallowczarek australijskisamiec1200.10,11tak
4KatarzynaSziramixsamica1200.12,30tak
5JuliaRollomixsamiec1200.20,69tak
6MałgorzataMilkamixsamica1200.22,86tak
7ŁukaszDendiwhippetsamiec1200.29,16tak
8IwonaLolamixsamica1200.36,07tak
9KatarzynaJazzborder colliesamiec1200.50,59tak
10PiotrPortotollersamiec1200.55,35tak
11RobertTolatollersamica1201.20,51tak
12NataliaSaragończy polskisamica1201.22,94tak
13AnnaTeslaflat coated retrieversamica1151.40,46tak
14KlaudiaVesmirborder colliesamiec700.20,59tak
15AnnaNilsonmixsamiec700.25,59nie
16JoannaJuniorschipperkesamiec700.53,87nie
17PaulinaVolandłajka jakuckasamiec--dyskwalifikacja
-JuliaSowabiały owczarek szwajcarskisamica--dyskwalifikacja
-KarolinaPączekmixsamiec--dyskwalifikacja

klasa 0 kategoria Pomieszczenia

lokataimię przewodnikaimię psarasa psapłeć psapunktyczaszaliczenie
1KlaudiaOzzytollersamiec1200.14,62tak
2AnnaTeslaflat coated retrieversamica1200.18.38tak
3ŁukaszDendiwhippetsamiec1200.18,43tak
4PawełTytusborder colliesamiec1200.18,73tak
5JoannaDudischipperkesamiec1200.19.01tak
6JuliaRollomixsamiec1200.21.01tak
7PiotrPortotollersamiec1200.22.10tak
8BożenaOripudel standardsamiec1200.22.55tak
9IwonaRebeltollersamiec1200.24,00tak
10KasiaMarshallowczarek australijskisamiec1200.24,37tak
11MałgorzataMilkamixsamica1200.27,45tak
12KlaudiaVesmirborder colliesamiec1200.34,01tak
13IwonaLolamixsamica1200.44,44tak
14KatarzynaFridamixsamica1201.00.50tak
15PaulinaVolandłajka jakuckasamiec1201.24,34tak
16AnnaNilsonmixsamiec1201.49,65tak
17NataliaSaragończy polskisamica700.37,74nie
18KatarzynaJazzborder colliesamiec700.38,37nie
19RobertTolatollersamica--dyskwalifikacja
-KarolinaPączekmixsamiec--dyskwalifikacja

klasa 1 kategoria Teren

lokataimię przewodnika imię psarasa psapłeć psapunktyczaszaliczenie
1WeronikaDafnelagottosamica2200.27,75tak
2AgnieszkaBlackymixsamiec2200.29,26tak
3KasiaLuckymixsamiec2200.43,97tak
4AgnieszkaSzantipapillonsamica2201.15,85tak
5DominikaAxelgoldensamiec2201.34,59tak
6KarolinaImkamixsamica2201.58,87tak
7HannaPowerberneński pies pasterskisamiec1200.48,69nie
-KarolinaDendiwhippetsamiec--dyskwalifikacja
-AleksanderEnzosaarloossamiec--dyskwalifikacja
-JoannaLuluschipperkesamica--dyskwalifikacja
-BożenaOripudel standardsamiec--dyskwalifikacja
-PawełTytusborder colliesamiec--dyskwalifikacja
-OlgaHansaborder colliesamica--dyskwalifikacja

klasa 1 kategoria Pojazdy

lokataimię przewodnikaimię psarasa psapłeć psapunktyczaszaliczenie
1IwonaSaliborder colliesamica2200.31,13tak
2HannaPowerberneński pies pasterskisamiec2200.32,24tak
3WeronikaDafnelagottosamica2200.33,58tak
4KasiaLuckymixsamiec2200.35,68tak
5DominikaAxelgoldensamiec2200.41,06tak
6AgnieszkaSzantipapillonsamica2200.55,74tak
7KarolinaImkamixsamica2201.10,17tak
8OlgaHansaborder colliesamica2201.26,32tak
9AgnieszkaBlackymixsamiec2201.29,81tak
10KarolinaDendiwhippetsamiec2201.37,85tak
11PawełTytusborder colliesamiec2202.45,85tak
12AleksanderEnzosaarloossamiec2203.34,51tak

klasa 1 kategoria Pomieszczenia

lokataimię przewodnikaimię psarasa psapłeć psapunktyczaszaliczenie
1IwonaSaliborder colliesamica2200.31,17tak
2WeronikaDafnelagottosamica2200.33,34tak
3KasiaLuckymixsamiec2200.43,08tak
4AgnieszkaSzantipapillonsamica2200.54,46tak
5HannaPowerberneński pies pasterskisamiec2201.06,24tak
6OlgaHansaborder colliesamica2201.26,99tak
7AgnieszkaBlackymixsamiec2202.30,20tak
8DominikaAxelgoldensamiec2203.29,65tak
-KarolinaImkamixsamica--dyskwalifikacja
-AleksanderEnzosaarloossamiec--dyskwalifikacja

klasa 1 kategoria Przedmioty

lokataimię przewodnikaimię psarasa psapłeć psapunktyczaszaliczenie
1OlgaHansaborder colliesamica2700.23,11tak
2AgnieszkaBlackymixsamiec2700.28,56tak
3IwonaSaliborder colliesamica2700.37,14tak
4KarolinaImkamixsamica2700.53,18tak
5PawełTytusborder colliesamiec2701.11,80tak
6KarolinaDendiwhippetsamiec2701.18,66tak
7WeronikaDafnelagottosamica2701.34,31tak
8KasiaLuckymixsamiec2650.59,64tak
9DominikaAxelgoldensamiec2651.24,72tak
10HannaPowerberneński pies pasterskisamiec2600.30,41tak
11AgnieszkaSzantipapillonsamica2500.47,71tak
12BożenaOripudel standardsamiec1702.06,16nie
-AleksanderEnzosaarloossamiec--dyskwalifikacja

klasa 2 kategoria Teren

lokataimię przewodnikaimię psarasa psapłeć psapunktyczaszaliczenie
1AgataRosaowczarek belgijskisamica3202.04.88tak
2PiotrCzesławamstaffsamiec3202.39,00tak
3AnetaChocoterier tybetańskisamica3155.35,53tak
4ZbigniewPepechihuahuasamiec605.06,98nie

klasa 2 kategoria Pomieszczenia

lokataimię przewodnikaimię psarasa psapłeć psapunktyczaszaliczenie
1AgataRosaowczarek belgijskisamica3705.24,72tak
2ZbigniewPepechihuahuasamiec1205.06,35nie
3AnetaChocoterier tybetańskisamica1004.10,56nie
-PiotrCzesławamstaffsamiec--dyskwalifikacja

klasa 2 kategoria Przedmioty

lokataimię przewodnikaimię psarasa psapłeć psapunktyczaszaliczenie
1AnetaChocoterier tybetańskisamica3650.50,58tak
2AgataRosaowczarek belgijskisamica1201.47,09nie
-PiotrCzesławamstaffsamiec--dyskwalifikacja
-ZbigniewPepechihuahuasamiec--dyskwalifikacja

klasa 2 kategoria Pojazdy

lokataimię przewodnikaimię psarasa psapłeć psapunktyczaszaliczenie
1AnetaChocoterier tybetańskisamica3152.58,53tak
2PiotrCzesławamstaffsamiec702.14,64nie
3ZbigniewPepechihuahuasamiec702.15,17nie
4AgataRosaowczarek belgijskisamica702.57,55nie