Testy Zapachowe i Zawody o Puchar Boruty Polskiej Ligi Nosework w Zielonej Górze 11.09.

Klasa 0 kategoria Pomieszczenia

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1DariaBzduragolden retrieversuka12013:41tak
2HelenaPrimanova scotia duck tolling retrieversuka12024:06tak
3MagdaHektorjack russell terrierpies12031:76tak
4PaulinaRicokooikerhondjepies12040:91tak
5MartynaTimaowczarek belgijski malinoissuka12041:93tak
6PolaGałganmixpies12053:10tak
7AdamLemmymixpies1201:00:07tak
8KarolinaGomezowczarek belgijski malinoispies1201:04:84tak
9IzaCekinpapillonpies1201:12:77tak
10CekinDieselborder colliepies1201:31:54tak
11MarzenaOrrieborder colliepies1201:38:49tak
12MarzenaSkotimixpies7040:42nie
13DmytroAustinbeaglepies701:38:41nie
MartaIsiaborder colliesukadyskwalifikacja
OliviaTajgamixsukadyskwalifikacja

Klasa 0 kategoria Przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1MarzenaSkotimixpies12013:13tak
2MagdaHektorjack russell terrierpies12018:59tak
3MartynaTimaowczarek belgijski malinoissuka12018:89tak
4AdamLemmymixpies12020:82tak
5MarzenaOrrieborder colliepies12021:60tak
6HelenaPrimanova scotia duck tolling retrieversuka12026:10tak
7MagdaDieselborder colliepies12032:33tak
8DariaBzduragolden retrieversuka12039:05tak
9PaulinaRicokooikerhondjepies12047:02tak
10DmytroAustinbeaglepies1201:39:29tak
11NorbertAikoposokowiec bawarskisuka1201:41:02tak
12IzaCekinpapillonpies7039:22nie
13MartaIsiaborder colliesuka7042:19nie
14PolaGałganmixpies701:50:60nie
OliviaTajgamixsukadyskwalifikacja
KarolinaGomezowczarek belgijski malinoispiesdyskwalifikacja

Klasa 0 kategoria Teren

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1MartynaTimaowczarek belgijski malinoissuka1206:05tak
2AdamLemmymixpies1209:08tak
3MagdaDieselborder colliepies12010:42tak
4MagdaHektorjack russell terrierpies12011:30tak
5MarzenaOrrieborder colliepies12012:47tak
6MagdaBelkalabradorsuka12019:43tak
7PolaGałganmixpies12022:95tak
8MonikaFraniamixsuka12024:36tak
9MarzenaSkotimixpies12026:26tak
10HelenaPrimanova scotia duck tolling retrieversuka12031:63tak
11DariaBzduragolden retrieversuka12032:29tak
12DmytroAustinbeaglepies12032:38tak
13IzaCekinpapillonpies12041:62tak
14MartaIsiaborder colliesuka1201:03:82tak
15PaulinaRicokooikerhondjepies1201:39:74tak
OliviaTajgamixsukadyskwalifikacja

Klasa 0 kategoria Pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1MartynaTimaowczarek belgijski malinoissuka12010:48tak
2MarzenaOrrieborder colliepies12012:13tak
3PolaGałganmixpies12012:70tak
4HelenaPrimanova scotia duck tolling retrieversuka12014:63tak
5MagdaHektorjack russell terrierpies12015:04tak
6MonikaFranialabradorsuka12019:76tak
7OliviaTajgamixsuka12021:47tak
8DmytroAustinbeaglepies12022:48tak
9MartaIsiaborder colliepies12023:70tak
10MagdaDieselnova scotia duck tolling retrieverpies12023:79tak
11PaulinaRicokooikerhondjepies12024:30tak
12MarzenaSkotimixpies12026:55tak
13DariaBzduragolden retrieversuka12040:95tak
14IzaCekinpapillonpies12042:00tak
15AdamLemmymixpies7020:52nie
16KarolinaGomezowczarek belgijski malinoispies5044:49nie

Klasa 1 kategoria Pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1DorotaRudolfmixpies2201:21:91tak
2GosiaRobinmanchester terrierpies2201:41:31tak
SylwiaFoxaowczarek szkocki krótkowłosysukadyskwalifikacja
AgnieszkaZivienseter angielskisukadyskwalifikacja

Klasa 1 kategoria Teren

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1DorotaFoxaowczarek szkocki krótkowłosysuka2201:47:03tak
2AgnieszkaZivienseter angielskisuka2203:02:28tak
3DorotaRudolfowczarek szkocki krótkowłosypies20049:40tak
GosiaRobinmanchester terrierpiesdyskwalifikacja

Klasa 1 kategoria Pomieszczenia

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1MagdaSoniaowczarek niemieckisuka22050:82tak
2SylwiaFoxaowczarek szkocki krótkowłosysuka22055:41tak
3GosiaRobinmanchester terrierpies2201:02:21tak
4DorotaRudolfmixpies2201:17:36tak
AgnieszkaZivienseter angielskisukadyskwalifikacja

Klasa 1 kategoria Przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1GosiaRobinmanchester terrierpies22033:44tak
2DorotaRudolfmixpies2201:58:84tak
3AniaLiliborder colliesuka1201:47:62nie
AgnieszkaZivienseter angielskisukadyskwalifikacja

Klasa 2 kategoria Pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1AnetaChocoterier brazylijskisuka3702:14:47tak
MagdaSoniaowczarek niemieckisukadyskwalifikacja
AngelikaBritaowczarek niemieckisukadyskwalifikacja
MartaRutaowczarek belgijski terveurensukadyskwalifikacja
AniaLiliborder colliesukadyskwalifikacja

Klasa 2 kategoria Przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1AnetaChocoterier brazylijskisuka3701:46:55tak
2MagdaSoniaowczarek niemieckisuka3701:49:91tak
3AngelikaBritaowczarek niemieckisuka3502:20:84tak
4MartaRutaowczarek belgijski terveurensuka3502:41:85tak

Klasa 2 kategoria Pomieszczenia

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1AniaLiliborder colliesuka4701:43:90tak
2AnetaChocoterier brazylijskisuka4702:05:11tak
3AngelikaBritaowczarek niemieckisuka2201:58:83nie

Klasa 2 kategoria Teren

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1AniaLiliborder colliesuka2704:42:07tak
AnetaChocoterier brazylijskisukadyskwalifikacja
AngelikaBritaowczarek niemieckisukadyskwalifikacja
MagdaSoniaowczarek niemieckisukadyskwalifikacja

Testy Zapachowe

Imię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaZdany zapachNiezdany zapach
AniaBelkalabradorsukacynamon, pomarańcza, goździk-
AnetaZeuswhippetpiescynamon, pomarańcza-
AngelikaFraniamixsukacynamon, pomarańcza-
MagdaAikoposokowiec bawarskisukacynamon, pomarańcza, goździk-
KarolinaGomezowczarek belgijski malinoispiespomarańcza-

Puchar BoRuty klasy 0 zdobyły Martyna i Tima.

Puchar BoRuty klasy 1 zdobyli Dorota i Rudolf.

Puchar BoRuty klasy 2 zdobyły Aneta i Choco.