Zawody o Mistrzostwo PLN Gliwice (Pławniowice), 6-7.03.2021

Klasa 2 kategoria Pomieszczenia

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1PiotrCzesławamstaffpies1202:12:81nie
2AgataRosaowczarek belgijski malinoissuka1202:29:47nie
ZbyszekPepechuhuahuapiesdyskwalifikacja
SylwiaChilaposokowiec bawarskisukadyskwalifikacja

Klasa 2 kategoria Przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1AgataRosaowczarek belgijski malinoissuka3702:26:86tak
2SylwiaChilaposokowiec bawarskisuka703:51:88nie
ZbyszekPepechuhuahuapiesdyskwalifikacja

Klasa 2 kategoria Pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1AgataRosaowczarek belgijski malinoissuka1203:46:15nie
2PiotrCzesławamstaffpies704:48:34nie
ZbyszekPepechuhuahuapiesdyskwalifikacja
SylwiaChilaposokowiec bawarskisukadyskwalifikacja

Klasa 2 kategoria Teren

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
AgataRosaowczarek belgijski malinoissukadyskwalifikacja
PiotrCzesławamstaffpiesdyskwalifikacja
ZbyszekPepechuhuahuapiesdyskwalifikacja

Klasa 1 kategoria Przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1AgnieszkaBlackymixpies2200:35:52tak
2PiotrCzesławamstaffpies2200:44:88tak
3NataliaAmbermixsuka2200:50:13tak
4AgnieszkaSzantipapillonsuka2201:24:24tak
5KarolinaDendiwhippetpies1201:42:00nie
6EwaJupifoxterrierpies1202:34:88nie
7KarolinaImkamixsuka1202:42:93nie
GosiaRobinmanchester terrierpiesdyskwalifikacja

Klasa 1 kategoria Teren

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1AgnieszkaSzantipapillonsuka2201:34:37tak
2AgnieszkaBlackymipies2201:49:19tak
3KarolinaDendiwhippetpies2203:13:00tak
4EwaJupifoxterrierpiesdyskwalifikacja
5KarolinaImkamixsukadyskwalifikacja
6GosiaRobinmanchester terrierpiesdyskwalifikacja
7NataliaAmbermixsukadyskwalifikacja

klasa 1 kategoria Pomieszczenia

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1AgnieszkaBlackymixpies1701:56:53nie
2AgnieszkaSzantipapillonsuka1703:39:26nie
EwaJupifoxterrierpiesdyskwalifikacja
KarolinaImkamixsukadyskwalifikacja
GosiaRobinmanchester terrierpiesdyskwalifikacja
NataliaAmbermixsukadyskwalifikacja

Klasa 1 kategoria Pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1EwaJupifoxterrierpies1202:39:31nie
KarolinaImkamixsukadyskwalifikacja
GosiaRobinmanchester terrierpiesdyskwalifikacja
NataliaAmbermixsukadyskwalifikacja
AgnieszkaBlackymixpiesdyskwalifikacja
AgnieszkaSzantipapillonsukadyskwalifikacja
AgnieszkaDendiwhippetpiesdyskwalifikacja

Kategoria Przedmioty, klasa 0

lokataimię przewodnikaimię psarasa psapłeć psasuma punktówczaszaliczenie
1KasiaMarshallowczarek australijskisamiec1200.06,54tak
2KalinaAlhambraowczarek holenderskisamica1200.10,14tak
3KlaudiaVesmirborder colliesamiec1200.16,62tak
4AleksandraOrsonbullteriersamiec1200.17,79tak
5BarbaraMichitollersamica1200.19,97tak
6NataliaSabalabradorsamica1200.20,63tak
7KarolinaSzogunmixsamiec1200.29,59tak
8AgataFigaborder colliesamica1200.31,77tak
9AgnieszkaSheppkaborder colliesamica1200.32,82tak
10JuliaRollomixsamiec1200.34,74tak
11JuliaBakslagottosamiec1200.51,07tak
12AnetaNotilagottosamiec1201.38,29nie
13MichalinaIgamixsamica700.46,96nie
14KarolinaPączekmixsamiec700.54,16nie
15DorotaRudolfmixsamiec701.34,89nie
AleksandraLolamixsamicadyskwalifikacja-

Kategoria Teren, klasa 0

lokataimię przewodnikaimię psarasa psapłeć psaliczba punktówczaszaliczenie
1JuliaRollomixsamiec1200.17,18tak
2KalinaAlhambraowczarek holenderskisamica1200.22,63tak
3KlaudiaVesmirborder colliesamiec1200.25, 49tak
4BarbaraMichitollersamica1200.40,24tak
5AleksandraOrsonbullteriersamiec1200.40,65tak
6NataliaSabalabradorsamica1200.45,12tak
7KarolinaSzogunmixsamiec1201.06,23tak
8KasiaMarshallowczarek australijskisamiec1201.15,93tak
9KarolinaPączekmixsamiec1201.51,37tak
10DorotaRudolfmixsamiec1201.55,37tak
11AgnieszkaSheppkaborder colliesamica700.50,86nie
JuliaBakslagottosamiecdyskwalifikacja-nie
AgataFigaborder colliesamicadyskwalifikacja-nie
AleksandraLolamixsamicadyskwalifikacja-nie

Kategoria Pojazdy, klasa 0

lokataimię przewodnikaimię psarasa psapłeć psasuma punktówczaszaliczenie
1JuliaRollomixsamiec1200.17,42tak
2KasiaMarshallowczarek australijskisamiec1200.29,68tak
3KarolinaPączekmixsamiec1200.34,43tak
4JuliaBakslagottosamiec1200.39,31tak
5NataliaSabalabradorsamica1200.44,14tak
6KlaudiaVesmirborder colliesamiec1200.51,35tak
7AleksandraOrsonbullteriersamiec1201.09,94tak
8AgataFigaborder colliesamica1201.23,02tak
9KalinaAlhambraowczarek holenderskisamica700.56,90nie
BarbaraMichitollersamicadyskwalifikacja-nie
DorotaRudolfmixsamiecdyskwalifikacja-nie
KarolinaSzogunmixsamiecdyskwalifikacja-nie
AgnieszkaSheppkaborder colliesamicadyskwalifikacja-nie
AnetaNotilagottosamiecdyskwalifikacja-nie
AleksandraLolamixsamicadyskwalifikacja-nie

Kategoria Pomieszczenia, klasa 0

lokataimię przewodnikaimię psarasa psapłeć psasuma punktówczaszaliczenie
1AgataFigaborder colliesamica1200.08,84tak
2KalinaAlhambraowczarek holenderskisamica1200.10,13tak
3NataliaSabalabradorsamica1200.16,77tak
4JuliaRollomixsamiec1200.18,22tak
5KasiaMarshallowczarek australijskisamiec1200.18,66tak
6BarbaraMichitollersamica1200.21,16tak
7AgnieszkaSheppkaborder colliesamica1200.23,47tak
8AleksandraOrsonbulteriersamiec1200.23,58tak
9MichalinaIgamixsamica1200.28,77tak
10DorotaRudolfmixsamiec1200.35,69tak
11KlaudiaVesmirborder colliesamiec1200.36,67tak
12JuliaBakslagottosamiec1200.40,64tak
13AleksandraLolamixsamica1200.47,00tak
14KarolinaSzogunmixsamiec1200.56,86tak
15KarolinaPączekmixsamiec1201.11,36tak
16AnetaNotilagottosamiec1201.41,57tak