Zawody o Mistrzostwo Polskiej Ligi Nosework Kamień Krajeński 9-10.10.2021

klasa 0 kategoria Teren

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start 
1BartekSkalpelborder collie1200.09,34tak
2MagdaHektorjack russell terrier1200.10,02tak
3TomekLolaborder collie1200.10,19tak
4AniaFadomanchester terrier1200.10,24tak
5JoannaMufridbiały owczarek szwajcarski1200.13,27tak
6BeataEspritbiały owczarek szwajcarski1200.17,03tak
7GosiaEchococker spaniel angielski1200.21,20tak
8EwaEzraowczarek niemiecki1200.24,57tak
9MonikaFraniamix1200.25,69tak
10OlaBelkalabrador1200.28,96tak
11HelenaPrimanova scotia duck tolling retriever1200.29,01tak
12MarikaGacekmix1200.38,86tak
13MonikaMarvelowczarek australijski1200.46,49tak
14GosiaZoracocker spaniel angielski1200.49,65tak
15MariaBalouberneński pies pasterski1201.13,72tak
16IzaCekinpapillon1201.37,62tak
17NataliaBubuświlczak czechosłowacki1201.40,27tak
18OlaPaczolabrador1201.58,80tak
19KlaudiaFiluśmix701.05,01nie
20MonikaDropkamix701:59:82nie
-ElaKiwiwhippet--dyskwalifikacja
-PaulinaRicokooikerhondje--dyskwalifikacja
-AgnieszkaKiaradog niemiecki--dyskwalifikacja
MichalinaPikselmix--dyskwalifikacja
MateuszTimonborder collie--dyskwalifikacja
AmeliaVoltdoberman--dyskwalifikacja
AsiaDrakarisstaffordshire bull terrier--dyskwalifikacja
PaulinaRagnarowczarek niemiecki--dyskwalifikacja

klasa 0 kategoria Pojazdy

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start 
1AsiaDrakarisstaffordshire bull terrier1200.08,59tak
2MagdaHektorjack russell terrier1200.9,75tak
3TomekLolaborder collie1200.10,07tak
4IzaCekinpapillon1200.11,82tak
5MonikaDropkamix1200.12,53tak
6BartekSkalpelborder collie1200.12,68tak
7PaulinaRicokooikerhondje1200.12,78tak
8MonikaMarvelowczarek australijski1200.13,71tak
9PaulinaRagnarowczarek niemiecki1200.14,03tak
10MonikaFraniamix1200.14,34tak
11HelenaPrimanova scotia duck tolling retriever1200.14,75tak
12OlaPaczolabrador1200.15,10tak
13OlaBelkalabrador1200.16,09tak
14EwaEzraowczarek niemiecki1200.16,35tak
15GosiaEchococker spaniel angielski1200.17,47tak
16ElaKiwiwhippet1200.17,60tak
17MateuszTimonborder collie1200.17,69tak
18KlaudiaFiluśmix1200.18,87tak
19MichalinaPikselmix1200.19,81tak
20AniaFadomanchester terrier1200.20,35tak
21MariaBalouberneński pies pasterski1200.24,75tak
22AsiaMufridbiały owczarek szwajcarski1200:24,85tak
23AmeliaVoltdobermna1200.35,35tak
24MarikaGacekmix1200.36,13tak
25NataliaBubuświlczak czechosłowacki1200.41,19tak
26GosiaZoracocker spaniel angielski1200.47,28tak
27BeataEspritbiały owczarek szwajcarski650.21,54nie
AgnieszkaKiaradog niemiecki--dyskwalifikacja

klasa 0 kategoria Przedmioty

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start 
1MagdaHektorjack russell terrier1200.03,84tak
2ElaKiwiwhippet1200.5,62tak
3MateuszTimonborder collie1200.5,72tak
4AsiaDrakarisstaffordshire bull terrier1200.5,91tak
5EwaEzraowczarek niemiecki1200.6,28tak
6KlaudiaFiluśmix1200.8,38tak
7AsiaMufridbiały owczarek szwajcarski1200.9,28tak
8MariaBalouberneński pies pasterski1200.11,10tak
9BeataEspritbiały owczarek szwajcarski1200.11,81tak
9 ex.HelenaPrimanova scotia duck tolling retriever1200.11,81tak
11OlaBelkalabrador1200.13,72tak
12TomekLolaborder collie1200.15,12tak
13GosiaZoracocker spaniel angielski1200.15,10tak
14OlaPaczolabrador1200.16,15tak
15GosiaEchococker spaniel angielski1200.16,34tak
16MonikaFraniamix1200.18,16tak
17DagmaraBuffymix1200.21,16tak
18MonikaDropkamix1200.21,63tak
19AniaFadomanchester terrier1200.22,22tak
20AmeliaVoltdoberman1200.26,41tak
21MonikaMarvelowczarek szwajcarski1200.28,40tak
22PaulinaRicokooikerhondje1200.28,84tak
23PaulinaRagnarowczarek niemiecki1200:32,02tak
24MichalinaPikselmix1200.33,10tak
25NataliaBubuświlczak czechosłowacki1201.17,28tak
26IzaCekinpapillon700.23,31nie
27BartekSkalpelborder collie700.39,43nie
27MarikaGacekmix700.55,53nie
AgnieszkaKiaradog niemiecki--dyskwalifikacja

Klasa 0 kategoria Pomieszczenia

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start 
1GosiaEchococker spaniel angielski1200.04,82tak
2MateuszTimonborder collie1200.5,82tak
3BartekSkalpelborder collie1200.8,11tak
4AsiaDrakarisstaffordshire bull terrier1200.9,81tak
5GosiaZoracocker spaniel angielski1200.10,73tak
6AniaFadomanchester terrier1200.11,08tak
7KlaudiaFiluśmix1200.12,25tak
8BeataEspritbiały owczarek szwajcarski1200.13,41tak
9MagdaHektorjack russell terrier1200.13,60tak
10MonikaMarvelowczarek australijski1200.13,81tak
11MonikaDropkamix1200.14,18tak
12ElaKiwiwhippet1200.14,20tak
13HelenaPrimanova scotia duck tolling retriever1200.15,22tak
14TomekLolaborder collie1200.15,75tak
15EwaEzraowczarek niemiecki1200.16,43tak
16JoannaMufridbiały owczarek szwajcarski1200.17,63tak
17PaulinaRagnarowczarek niemiecki1200.17,76tak
18OlaPaczolabrador1200.19,53tak
19IzaCekinpapillon1200.19,57tak
20MarikaGacekmix1200.24,60tak
21MariaBalouberneński pies szwajcarski1200.26,94tak
22MonikaFraniamix1200.29,33tak
23PaulinaRicokooikerhondje1200:29,63tak
24NataliaBubuświlczak czechosłowacki1200.33,68tak
25AmeliaVoltdoberman1200.48,45tak
26OlaBelkalabrador1201.11,39tak
27MichalinaPikselmix1201.28,70tak
AgnieszkaKiaradog niemiecki--dyskwalifikacja

Klasa 1 kategoria Teren

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start 
1KarolinaLokaborder collie2700.30,47tak
2JuliaDollyowczarek australijski2700.32,09tak
3KasiaMarshallowczarek australijski2700.55,10tak
4JuliaRollomix2700.59,31tak
5MartaAmynova scotia duck tolling retriever2701.05,94tak
6KarolinaDendiwhippet2701.10.97tak
7AgnieszkaBlackymix2701.15,32tak
8DariaBzduragolden retriever2701.24,69tak
9DagmaraBuffymix2701.36,19tak
10JustynaBambimix2701.38,65tak
11KarolinaImkamix2702.03,15tak
12AdamLemmymix1702:07:28tak
13MarcinFuksmix1703.04,78tak
-KasiaAryaborder collie--dyskwalifikacja
-MagdaMeridagolden retriever--dyskwalifikacja

Klasa 1 kategoria Przedmioty

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start 
1JustynaBambimix2200.19,00tak
2AgnieszkaBlackymix2200.20,22tak
3JuliaDollyowczarek australijski2200.20,35tak
4KasiaAryaborder collie2200.24,35tak
5KasiaMarshallowczarek australijski2201.28,16tak
6MartaAmynova scotia duck tolling retriever2201.31,44tak
7KarolinaDendiwhippet2201.34,00tak
8JuliaRollomix2201.43,77tak
9AdamLemmymix2201.46,31tak
10KarolinaImkamix2201.01,58tak
11AniaLiliborder collie2201.06,15tak
12MarcinFuksmix2201.17,35tak
13DariaBzduragolden retriever1202.32,29nie
-MagdaMeridagolden retriever--dyskwalifikacja

Klasa 1 kategoria Pomieszczenia

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start 
1KasiaAryaborder collie2200.21,31tak
2JuliaDollyowczarek australijski2200.20,22tak
3KarolinaLokaborder collie2200.25,84tak
4JuliaRollomix2200.32,00tak
5MartaAmynova scotia duck tolling retriever2200.37:63tak
6KasiaMarshallowczarek australijski2200.52,28tak
7DagmaraBuffymix2200.55,97tak
8KarolinaDendiwhippet2201.03,59tak
9AgnieszkaBlackymix2201.04,18tak
10KarolinaImkamix2201.24,32tak
11DariaBzduragolden retriever2201.48,90tak
12MarcinFuksmix2202.29,22tak
13JustynaBambimix1200.27,72nie
-MagdaMeridagolden retriever--dyskwalifikacja
-AdamLemmymix--dyskwalifikacja

Klasa 1 kategoria Pojazdy

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start 
1JuliaRollomix2200.16,21tak
2JuliaDollyowczarek australijski2200.22,70tak
3MartaAmynova scotia duck tolling retriever2200.24,47tak
4AgnieszkaBlackymix2200.28,98tak
5KarolinaImkamix2200.30,01tak
6AdamLemmymix2200.33,58tak
7DagmaraBuffymix2200.41,55tak
8JustynaBambimix2200.44,56tak
9DariaBzduragolden retriever2200.48,60tak
10MagdaMeridagolden retriever2201.02,65tak
11KarolinaDendiwhippet2201.37,84tak
12MarcinFuksmix2201.52,46tak
13KasiaAryaborder collie2201.53,29tak
14KarolinaLokaborder collie1200.24,41nie
-KasiaMarshallowczarek australijski--dyskwalifikacja

Klasa 2 kategoria Pojazdy

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start 
1AgataRosaowczarek belgijski malinois4702.07,47tak
2GosiaTogoborder collie4702.35,42tak
3AniaLiliborder collie2202.25,57nie
4KasiaLuckymix2203.19,55nie
5SylwiaChilaposokowiec bawarski1701.52,74nie
-PiotrCzesławamstraff--dyskwalifikacja
-MagdaBelkalabrador--dyskwalifikacja

Klasa 2 kategoria teren

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start 
1PiotrCzesławamstaff3202.31,27tak
-GosiaTogoborder collie--dyskwalifikacja
-AniaLiliborder collie--dyskwalifikacja
-KasiaLuckymix--dyskwalifikacja
-SylwiaChilaposokowiec bawarski--dyskwalifikacja
-AgataRosaowczarek belgijski malinois--dyskwalifikacja
-MagdaBelkalabrador--dyskwalifikacja

Klasa 2 kategoria pomieszczenia

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start 
1GosiaTogoborder collie2202.37,03nie
2SylwiaChilaposokowiec bawarski2203.23,66nie
3PiotrCzesławamstaff1701.31,00nie
-KasiaLuckymix--dyskwalifikacja
-AniaLiliborder collie--dyskwalifikacja
-AgataRosaowczarek belgijski malinois--dyskwalifikacja
-MagdaBelkalabrador--dyskwalifikacja

Klasa 2 kategoria przedmioty

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start 
1MagdaBelkalabrador2202.35,63nie
2PiotrCzesławamstaff1701.53,59nie
3KasiaLuckymix1701.56,00nie
4AgataRosaowczarek belgijski malinois1702.49,51nie
-SylwiaChilaposokowiec bawarski--dyskwalifikacja
-GosiaTogoborder collie--dyskwalifikacja