Zawody o Mistrzostwo Polskiej Ligi Nosework w Burym 11-12.06.2022

Klasa 0 kategoria Pomieszczenia

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1HonorataJoyabiały owczarek szwajcarskisuka1200:5:69tak
2HaniaNoramixsuka1200:5:91tak
3NataliaAzylspringer spaniel angielskipies1200:6:19tak
4AsiaDrakarisstaffordshire bullterriersuka1200:6:25tak
5SaraKokamixsuka1200:6:41tak
6OlaChesterwelsh corgi pembrokepies1200:6:85tak
7KasiaElmokooikerhondjepies1200:8:81tak
8KonstancjaKadarkajack russell terriersuka1200:9:10tak
9DarekCzikamixsuka1200:9:12tak
10KlaudiaFiluśmixpies1200:9:72tak
11KasiaJuniperowczarek australijskisuka1200:9:78tak
12GosiaMilvacocker spaniel angielskisuka1200:10:71tak
13OlaPacopapillonpies1200:11:97tak
14AmeliaVoltdobermanpies1200:12:56tak
15AsiaYoshikooikerhondjesuka1200:14:88tak
16MarekBrunojamnik szorstkowłosypies1200:16:47tak
17MagdaBajkaborder colliesuka1200:16:56tak
18MagdaKukimixsuka1200:16:81tak
19MariolaAngelcatahoulasuka1200:18:10tak
20MartaDraculaowczarek australijskipies1200:18:31tak
21AnnaLilispringer spaniel angielskisuka1200:18:56tak
22HannaTeslaborder colliesuka1200:19:50tak
23AngelikaGajapinczer miniaturowysuka1200:20:09tak
24AsiaLorieborder colliesuka1200:21:22tak
25PaulinaJaśminnagi pies peruwiańskipies1200:22:34tak
26KarinaEmimixsuka1200:24:09tak
27MariaFelixpudel olbrzymipies1200:25:75tak
28GosiaAishaowczarek niemieckisuka1200:26:53tak
29LuizaFrajdashih tzusuka1200:26:91tak
30MichalinaPikselmixpies1200:27:09tak
31NataliaKikosławlabrador retrieverpies1200:27:10tak
32JustynaJoeymixpies1200:27:84tak
33AsiaTokajwyżeł węgierskipies1200:36:59tak
34AsiaŁysygrzywacz chińskipies1200:38:62tak
35MartaShiraowczarek australijskisuka1200:42:44tak
36KarinaChilliterrier irlandzkipies1200:51:06tak
KrzysztofBiancaowczarek katalońskisuka--dyskwalifikacja

Klasa 0 kategria Przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1KonstancjaKadarkajack russell terriersuka1200:04:31tak
2OlaPacopapillonpies1200:05:65tak
3GosiaAishaowczarek niemieckisuka1200:06:07tak
4DarekCzikamixsuka1200:06:18tak
5MagdaBajkaborder colliesuka1200:06:97tak
6AngelikaGajapinczer miniaturowysuka1200:08:06tak
7MichalinaPikselmixpies1200:10:19tak
8GosiaMilvacocker spaniel angielskisuka1200:10:63tak
9NataliaKikosławlabrador retrieverpies1200:10:87tak
10NataliaAzylspringer spaniel angielskipies1200:11:81tak
11SaraKokamixsuka1200:11:94tak
12PaulinaJaśminnagi pies peruwiańskipies1200:13:07tak
13MartaDraculaowczarek australijskipies1200:13:72tak
14AsiaLorieborder colliesuka1200:15:47tak
15AsiaYoshikooikerhondjesuka1200:17:06tak
16HaniaNoramixsuka1200:17:22tak
17HonorataJoyabiały owczarek szwajcarskisuka1200:18:41tak
18LuizaFrajdashih tzusuka1200:18:44tak
19MariolaAngelcatahoulasuka1200:21:59tak
20AsiaŁysygrzywacz chińskipies1200:21:78tak
21MarekBrunojamnik szorstkowłosy minaturowypies1200:22:97tak
22KasiaJuniperowczarek australijskisuka1200:23:28tak
23AmeliaVoltdobermanpies1200:24:75tak
24KarinaEmimixsuka1200:27:18tak
25JustynaJoeymixpies1200:27:43tak
26MagdaKukimixsuka1200:31:72tak
27KasiaElmokooikerhondjepies1200:33:44tak
28OlaChesterwelsh corgi pembrokepies1200:38:53tak
29AsiaDrakarisstaffordshire bull terriersuka1200:46:83tak
30AsiaTokajwyżeł węgierskipies1200:47:25tak
31KarinaChilliterier irlandzkipies1201:08:12tak
32AnnaLilispringer spaniel angielskisuka701:01:56nie
33KrzysztofBiancaowczarek katalońskisuka701:02:54nie
34HannaTeslaborder colliesuka701:14:41nie
35MartaShiraowczarek austrlijskisuka--dyskwalifikacja
36MariaFelixpudel dużypies--dyskwalifikacja
KaudiaFiluśmixpies--dyskwalifikacja

Klasa 0 kategoria Teren

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1GosiaMilvacocker spaniel angielskisuka1200:07:46tak
2AsiaLorieborder colliesuka1200:08:19tak
3SaraKokamixsuka1200:09:69tak
4HaniaNoramixsuka1200:09:77tak
5KonstancjaKadarkajack russell terriersuak1200:10:33tak
6OlaChesterwelsh corgi pembrokepies1200:11:83tak
7HonorataJoyabiały owczarek szwajcarskisuka1200:12:39tak
8MartaDraculaowczarek australijskipies1200:12:58tak
9KasiaJuniperowczarek australijskisuka1200:14:30tak
10KlaudiaFiluśmixpies1200:15:15tak
11KarinaEmimixsuka1200:15:33tak
12AnnaLilispringer spaniel angielskisuka1200:15:48tak
13NataliaKikosławlabrador retrieverpies1200:16:63tak
14AmeliaVoltdobermanpies1200:16:82tak
15NataliaAzylspringer spaniel angielskipies1200:17:03tak
16DarekCzikaborder colliesuka1200:19:56tak
17OlaPacopapillonpies1200:21:07tak
18GosiaAishaowczarek niemieckisuka1200:21:13tak
19AsiaŁysygrzywacz chińskipies1200:21:27tak
20AngelikaGajapinczersuka1200:22:11tak
21AsiaDrakarisstaffordshire bull terriersuka1200:23:93tak
22KasiaElmokooikerhondjepies1200:26:18tak
23JustynaJoeymixpies1200:26:94tak
24PaulinaJaśminnagi pies peruwiańskipies1200:32:99tak
25AsiaYoshikooikerhondjesuka1200:33:46tak
26LuizaFrajdashih tzusuka1200:35:81tak
27HannaTeslaborder colliesuka1200:38:20tak
28MagdaBajkaborder colliesuka1200:42:44tak
29MarekBrunojamnik szorstkowłosy miniaturowypies1200:55:98tak
30MartaShiraowczarek australijskisuka1201:45:23tak
31KarinaChilliterier irlandzkipies1201:45:29tak
32MichalinaPikselmixpies700:35:98nie
33MariaFelixpudel dużypies700:37:68nie
34KrzysztofBiancaowczarek katalońskisuka--dyskwalifikacja
35MariolaAngelcatahoulasuka--dyskwalifikacja
36

Klasa 0 kategoria pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1AsiaDrakarisstaffordshire bull terriersuka1200:8:34tak
2HonorataJoyabiały owczarek szwajcarskisuka1200:10:78tak
3AmeliaVoltdobermanpies1200:12:91tak
3OlaChesterwelsh corgi pembrokepies1200:12:91tak
5GosiaMilvacocker spaniel angelskisuka1200:14:06tak
6SaraKokamixsuka1200:14:22tak
7MichalinaPikselmixpies1200:15:50tak
8GosiaAishaowczarek niemieckisuka1200:16:06tak
9AsiaYoshikooikerhondjesuka1200:17:09tak
10KasiaJuniperowczarek australijskisuka1200:17:25tak
11KonstancjaKadarkajack russell terriersuka1200:19:65tak
12AsiaLorieborder colliesuka1200:21:19tak
13KasiaElmokooikerhondjepies1200:21:31tak
14NataliaAzylspringer spaniel angielskipies1200:21:32tak
15MariolaAngelcatahoulasuka1200:21:38tak
16PaulinaJaśminnagi pies peruwiańskipies1200:25:84tak
17DarekCzikamixsuka1200:27:69tak
18OlaPacopapillonpies1200:28:13tak
19AnnaLilispringer spaniel angielskisuka1200:30:50tak
20JustynaJoeymixpies1200:31:58tak
21AsiaŁysygrzywacz chińskipies1200:32:35tak
22LuizaFrajdashih tzusuka1200:36:87tak
23KarinaEmimixsuka1200:38:47tak
24MariaFelixpudel dużypies1200:40:75tak
25HaniaNoramixsuka1200:40:78tak
26MarekBrunojamnik szorstkowłosy minaturowypies1200:42:31tak
27NataliaKikosławlabrador retrieverpies1200:44:72tak
28MartaDraculaowczarek australijskipies1200:46:56tak
29MartaShiraowczarek australijskisuka1201:02:75tak
30MagdaBajkaborder colliesuka700:19:69nie
31KlaudiaFiluśmixpies700:31:54nie
AngelikaGajapinczer miniaturowysuka---
KarinaChilliterier irlandzkipies---
KrzysztofBiancaowczarek katalońskisuka---
HannaTeslaborder colliesuka---

Klasa 1 kategoria przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1GosiaLeonbiały owczarek szwajcarskipies2200:22:59tak
2AdamLemmymixpies2200:27:11tak
3NataliaSabalabrador retrieversuka2200:29:12tak
4AgnieszkaBajkagolden retrieversuka2200:30:35tak
5MonikaZiarastaffordshire bull terriersuka2200:33:09tak
6PaulinaRicokooikerhondjepies2200:35:38tak
7DagmaraBuffymixsuka2200:41:81tak
8KarinaLolamixsuka2200:41:93tak
8MarikaGacekmixpies2200:41:93tak
10RobertTolanova scotia tolling duck retrieversuka2200:46:87tak
11AniaFadomanchester terrierpies2200:47:05tak
12AgnieszkaZivienseter angielskisuka2200:48:45tak
13KasiaMarshallowczarek australijskipies2201:00:96tak
14DorotaRudolfmixpies2201:19:18tak
15JustynaBambimixsuka2201:30:06tak
16AniaAmberogar polskisuka2151:02:04tak
17MagdaGromitmixpies2100:46:93tak
18MagdaImbirogar polskipies1201:40:89nie
19AnitaKosmacane corsopies1201:48:35nie
GosiaMilkamixsuka--
MonikaMarvelowczarek australijskipies--
ZuzaKoniakpolski owczarek nizinnypies--

Klasa 1 kategoria pomieszczenia

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1DorotaRudolfmixpies2200:40:59tak
2PaulinaRicokooikerhondjepies2200:50:99tak
3KasiaMarshallowczarek australijskipies2200:59:54tak
4KarolinaLokaborder colliesuka2201:03:70tak
5AgnieszkaBajkagolden retrieversuka2201:08:53tak
6NataliaSabalabrador retrieversuka2201:10:69tak
7MonikaZiarastaffordshire bull terriersuka2201:38:09tak
8AniaAmberogar polskisuka2201:46:93tak
9MarikaGacekmixpies2201:54:12tak
10RobertTolanova scotia tolling duck retrieversuka2201:59:21tak
11GosiaMilkamixsuka2202:02:55tak
12KarinaLolamixsuka2202:33:23tak
13SylwiaFoxaowczarek szkocki krótkowłosysuka2202:58:47tak
14GosiaLeonbiały owczarek szwajcarskipies2203:59:58tak
15JustynaBambimixsuka1201:04:95nie
16AniaFadomanchester terrierpies1203:13:03nie
17AnitaKosmacane corsopies1203:35:76nie
18MagdaImbirogar polskipies1203:59:59nie
19MagdaGromitmixpies1183:18:49nie
AdamLemmymixpies--
MonikaMarvelowczarek australijskipies--
ZuzaKoniakpolski owczarek nizinnypies--
AgnieszkaZivienseter angielskisuka

Klasa 1 kategoria teren

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1RobertTolanova scotia duck tolling retrieversuka2200:44:62tak
2NataliaSabalabrador retrieversuka2200:47:35tak
3KarinaLolamixsuka2200:48:99tak
4GosiaMilkamixsuka2200:51:81tak
5GosiaLeonbiały owczarek szwajcarskipies2200:59:64tak
6KasiaMarshallowczarek australijskipies2201:03:55tak
7JustynaBambimixsuka2201:10:03tak
8MonikaZiarastaffordshire bull terriersuka2201:11:81tak
9AniaFadomanchester terrierpies2201:14:44tak
10MonikaMarvelowczarek australijskipies2201:19:97tak
11AgnieszkaBajkagolden retrieversuka2201:18:69tak
12AdamLemmymixpies2201:27:39tak
13DagmaraBuffymixsuka2201:43:71tak
14AnitaKosmacane corsopies2201:47:61tak
15DorotaRudolfmixpies2201:59:07tak
16SylwiaFoxaowczarek szkocki krótkowłosysuka2202:01:04tak
17ZuzaKoniakpolski owczarek nizinnypies2202:04:62tak
18MarikaGacekmixpies2202:11:04tak
19AgnieszkaZivienseter angielskisuka2202:15:83tak
20AniaAmberogar polskisuka2203:27:83tak
21MagdaGromitmixpies2051:34:31tak
22PaulinaRicokooikerhondjepies1201:29:30nie

Klasa 1 kategoria pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1KarinaLolamixsuka2200:43:13tak
2NataliaSabalabrador retrieversuka2200:43:88tak
3PaulinaRicokooikerhondjepies2200:43:97tak
4RobertTolanova scotia duck tolling retrieversuka2200:51:02tak
5KasiaMarshallowczarek australijskipies2201:20:11tak
6DagmaraBuffymixsuka2201:20:15tak
7GosiaMilkamixsuka2201:21:00tak
8AniaFadomanchester terrierpies2201:23:78tak
9MarikaGacekmixpies2201:32:20tak
10ZuzaKoniakpolski owczarek nizinnypies2201:36:06tak
11SylwiaFoxaowczarek szkocki krótkowłosysuka2201:49:31tak
12AdamLemmymixpies2201:51:36tak
13AniaAmberogar polskisuka2202:07:61tak
14AgnieszkaZivienseter angielskisuka2202:37:85tak
15DorotaRudolfmixpies2202:44:89tak
16MagdaImbirogar polskipies1201:24:58nie
17GosiaLeonbiały owczarek szwajcarskipies1202:44:70nie
18JustynaBambimixsuka1202:57:41nie
19MonikaZiarastaffordshire bull terriersuka1202:57:53nie
20AgnieszkaBajkagolden retrieversuka1203:37:16nie
21MagdaGromitmixpies1100:43:72nie
MonikaMarvelowczarek australijskipies--dyskwalifikacja
AnitaKosmacane corsopies--dyskwalifikacja

Klasa 2 kategoria teren

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1KarolinaTaviborder colliesuka1204:42:28nie
NataliaAmbermixsuka--dyskwalifikacja
JuliaDollyowczarek australijskisuka--dyskwalifikacja
AniaLiliborder colliesuka--dyskwalifikacja
KasiaLuckymixpies--dyskwalifikacja
IwonaSaliborder colliesuka--dyskwalifikacja
PawełTytusborder colliepies--dyskwalifikacja
OlgaHansaborder colliesuka--dyskwalifikacja
MartaAmynova scotia duck tolling retrieversuka--dyskwalifikacja

Klasa 2 kategoria pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1PawełTytusborder colliepies2700:57:47tak
2MartaAmynova scotia duck tolling retrieversuka2701:28:62tak
3AniaLiliborder colliesuka2702:05:44tak
NataliaAmbermixsuka--dyskwalifikacja
KasiaLuckymixpies--dyskwalifikacja
IwonaSaliborder colliesuka--dyskwalifikacja
KarolinaTaviborder colliesuka--dyskwalifikacja
OlgaHansaborder colliesuka--dyskwalifikacja
KarolinaLokaborder colliesuka--dyskwalifikacja
JuliaDollyowczarek australijskisuka--dyskwalifikacja

Klasa 2 kategoria pomieszczenia

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1PawełTytusborder colliepies3703:36:26tak
2KarolinaTaviborder colliesuka1204:06:08nie
3DagmaraBuffymixsuka1204:13:38nie
4MartaAmynova scotia duck tolling retrieversuka1204:37:02nie
5NataliaAmbermixsuka1205:09:28nie
6AniaLiliborder colliesuka1205:34:52nie
7KasiaLuckyborder colliepies705:44:98nie
OlgaHansaborder colliesuka--dyskwalifikacja
IwonaSaliborder colliesuka--dyskwalifikacja
JuliaDollyowczarek australijskisuka--dyskwalifikacja

 

Klasa 3 kategoria teren

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1SylwiaChilaposokowiec bawarskisuka1204:40:25nie

Klasa 3 kategoria pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1SylwiaChilaposokowiec bawarskisuka1202:21:33nie

Klasa 3 kategoria przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
SylwiaChilaposokowiec bawarskisuka--dyskwalifikacja

Klasa Senior kategoria pomieszczenia

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
AsiaTosiacocker spaniel amerykańskisuka--dyskwalifikacja
GosiaEchococker spaniel angielskisuka--dyskwalifikacja

Klasa Senior kategoria teren

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
AsiaTosiacocker spaniel amerykańskisuka--dyskwalifikacja
GosiaEchococker spaniel angielskisuka--dyskwalifikacja

Klasa Senior kategoria przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1GosiaEchococker spaniel angielskisuka2202:33:75tak
2AsiaTosiacocker spaniel amerykańskisuka1201:34:03nie

Klasa Senior kategoria pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1GosiaEchococker spaniel angielskisuka2201:51:19tak
2AsiaTosiacocker spaniel amerykańskisuka--dyskwalifikacja