Zawody o Mistrzostwo Polskiej Ligi Nosework w Chorzowie, 05-06.03.2022

klasa 0 kategoria Przedmioty

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1OliwiaLexibiały owczarek szwajcarski1200.05,50tak
2AgataCzaczashih tzu1200.08,04tak
3AnitaRosieowczarek australijski1200.09,41tak
4WojciechKellyowczarek belgijski1200.11,65tak
5AgnieszkaLennyowczarek australijski1200.11,70tak
6KatarzynaTrydentowczarek belgijski1200.14,04tak
7SylwiaGofergolden1200.14,87tak
8AgnieszkaBajkagolden1200.15,88tak
9AnetaRomiowczarek belgijski1200.15,96tak
10NataliaAmberlabrador1200.17,56tak
11KatarzynaRocalabrador1200.19,46tak
12JustynaHugolabrador1200.21,65tak
13AngelaGajapinczer miniaturowy1200.25,81tak
14AgnieszkaFibitoller1200.31,56tak
15KalinaWolfsiberian husky1200.35,95tak
16KasiaRumpelmix1200.36,89tak
17MichałFigajack russell terrier1200.37,16tak
18KarolinaDoraowczarek niemiecki1200.38,31tak
19DariaCostalabrador1200.41,75tak
20TomaszAristospringer spaniel walijski1200.44,46tak
21KorneliaFokusmix1200.46,00tak
22MarekBrunojamnik szorstkowłosy1200.50,89tak
23AgataDaktylmix1201.17,36tak
24ZgmuntMaszagończy polski1201.27,54tak
25AleksandraLolamix1201.30,08tak
26AntonioFrankieaustralijski labradoodle700.34,72nie
27IwonaSkiperborder collie700.47,78nie
28IwonaLolamix700.51,15nie
29AnnaHakerflat701.16,10nie
30MichalinaIgaborder collie701.49,08nie
-AnnaAmberogar polski--dyskwalifikacja
-MarcelinaBiszkoptmix--dyskwalifikacja
-MałgorzataPegaztoller--dyskwalifikacja
-ŁukaszAshokamix--dyskwalifikacja

klasa 0 kategoria Pomieszczenia

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1KarolinaDoraowczarek niemiecki1200.11,09tak
2JustynaHugolabrador1200.12,46tak
3IwonaLolamix1200.12,50tak
4NataliaAmberlabrador1200.13,22tak
5AgataCzaczashih tzu1200.13,50tak
6AnitaRosaowczarek australijski1200.13,74tak
7AnnaAmberogar polski1200.16,68tak
8AgnieszkaBajkagolden1200.16,92tak
9KatarzynaRocalabrador1200.17,70tak
10MarcelinaBiszkoptmix1200.17,99tak
11AgnieszkaFibitoller1200.19,28tak
12AngelaGajapinczer miniaturowy1200.20,59tak
13WojciechKellyowczarek belgijski1200.21,49tak
14DariaCostalabrador1200.17,70tak
15SylwiaGofergolden1200.23,69tak
16KasiaRumpelmix1200.25,68tak
17AnnaHakerflat1200.29,42tak
18MichalinaIgaborder collie1200.29,86tak
19AleksandraLolamix1200.31,55tak
20OliwiaLexibiały owczarek szwajcarski1200.35,75tak
21TomaszAristospringer spaniel walijski1200.36,54tak
22KarinaWolfsiberian husky1200.50,77tak
23MarekBrunojamnik szorstkowłosy1201.01,51tak
24KatarzynaTrydentowczarek belgijski1201.11,08tak
25MichałFigajack russell terrier1201.20,68tak
26AnetaRomiowczarek belgijski1201.30,53tak
27ZygmuntMaszagończy polski1201.33,98tak
28AgnieszkaLennyowczarek australijski700.39,59nie
29AntonioFrankiaustralijski labradoodl701.33,99nie
30MałgorzataPegaztoller701.47,95nie
-IwonaSkiperborder collie--dyskwalifikacja
-AgataDaktylmix--dyskwalifikacja
-ŁukaszAshokamix--dyskwalifikacja
-KorneliaFokusmix--dyskwalifikacja

klasa 0 kategoria Pojazdy

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1IwonaSkiperborder collie1200.08,01tak
2AnitaRosieowczarek australijski1200.08,07tak
3AgnieszkaFibitoller1200.14,11tak
4WojciechKellyowczarek belgijski1200.23,72tak
5KalinaWolfsiberian husky1200.24,22tak
6KatarzynaRocalabrador1200.30,95tak
7OliwiaLexibiały owczarek szwajcarski1200.37,03tak
8IwonaLolamix1200.48,92tak
9JustynaHugolabrador1200.50,11tak
10TomaszAristospringer spaniel walijski1200.58,61tak
11KatarzynaTrydentowczarek belgijski1201.13,28tak
12MichałFigajack russell terrier1201.13,53tak
13AntonioFrankiaustralijski labradoodle1201.21,18tak
14ZygmuntMaszagończy polski1201.31,03tak
15MarcelinaBiszkoptmix1201.32,31tak
16AnnaAmberogar poslki1201.35,05tak
17MałgorzataPegaztoller1201.35,77tak
18AleksandraLolamix1201.40,42tak
19AgnieszkaBajkagolden1201.56,81tak
20MichalinaIgaborder collie700.45,08nie
21KarolinaDoraowczarek niemiecki701.07,95nie
-AgataCzaczashih tzu--dyskwalifikacja
-AngelaGajapinczer miniaturowy--dyskwalifikacja
-AnnaHakerflat--dyskwalifikacja
-AgnieszkaLennyowczarek australijski--dyskwalifikacja
-KasiaRumpelmix--dyskwalifikacja
-AnetaRomiowczarek belgijski--dyskwalifikacja
-AgataDaktylmix--dyskwalifikacja
-SylwiaGofergolden--dyskwalifikacja
-NataliaAmberlabrador--dyskwalifikacja
-ŁukaszAshokamix--dyskwalifikacja
-MarekBrunojamnik szorstkowłosy--dyskwalifikacja
-KorneliaFokusmix--dyskwalifikacja

klasa 0 kategoria Teren

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1AgnieszkaLennyowczarek australijski1200.07,59tak
2KatarzynaTrydentowczarek belgijski1200.10,35tak
3TomaszAristospringer spaniel walijski1200.12,07tak
4KarolinaDoraowczarek niemiecki1200.13,13tak
5KasiaRumpelmix1200.16,77tak
6IwonaLolamix1200.18,15tak
7IwonaSkiperborder collie1200.19,36tak
8KatarzynaRocalabrador1200.23,16tak
9AnnaAmberogar polski1200.30,68tak
10NataliaAmberlabrador1200.31,76tak
11OliwiaLexibiały owczarek szwajcarski1200.32,98tak
12AgnieszkaFibitoller1200.33,89tak
13SylwiaGofergolden1200.34,20tak
14AnitaRosieowczarek australijski1200.34,61tak
15MałgorzataPegaztoller1200.38,00tak
16KalinaWolfsiberian husky1200.44,06tak
17AgataDaktylmix1200.44,84tak
18AntonioFrankiaustralijski labradoodl1200.49,05tak
19AngelaGajapinczer miniaturowy1200.49,82tak
20JustynaHugolabrador1200.53,28tak
21AleksandraLolamix1201.00,11tak
22ZygmuntMaszagończy polski1201.04,32tak
23AgnieszkaBajkagolden1201.04,71tak
24AgataCzaczashih tzu1201.16,36tak
25MarcelinaBiszkoptmix1201.18,36tak
26AnetaRomiowczarek belgijski1201.24,77tak
27AnnaHakerflat1201.38,85tak
28MichałFigajack russel terier1201.50,64tak
29WojciechKellyowczarek belgijski700.50,68nie
30MarekBrunojamnik szorstkowłosy701.21,02nie
31MichalinaIgaborder collie701.21,77nie
-ŁukaszAshokamix--dyskwalifikacja
-KorneliaFokusmix--dyskwalifikacja

klasa 1 kategoria Przedmioty

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1KalinaAlaowczarek holenderski2700.22,33tak
2AdamLemmymix2700.24,60tak
3MałgorzataMilkamix2700.30,39tak
4MonikaZiarastaffordshire bull terrier2700.34,05tak
5NataliaSabalabrador2700.52,20tak
6KarolinaImkamix2701.11,68tak
7AnnaTeslaflat2701.23,83tak
8RobertTolatoller2701.35,92tak
9DorotaRudolfmix2701.47,25tak
10MagdalenaMeridagolden2701.48,16tak
11KasiaMarshallowczarek australijski2702.28,56tak
12AgnieszkaJazzborder collie2600.36,86tak
13AleksandraOrsonstaffordshire bull terrier2582.20,90tak

klasa 1 kategoria Pomieszczenia

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1AgnieszkaJazzborder collie2200.40,75tak
2KasiaMarshallowczarek australijski2200.45,28tak
3MonikaZiarastaffordshire bull terrier2200.49,27tak
4AnnaTeslaflat2200.56,12tak
5KarolinaImkamix2201.06,02tak
6MałgorzataMilkamix2201.14,15tak
7DorotaRudolfmix2201.26,88tak
8RobertTolatoller2201.35,17tak
9KalinaAlaowczarek holenderski1201.36,79nie
10NataliaSabalabrador1201.54,37nie
11MagdalenaMeridagolden1202.57,66nie
-AdamLemmymix--dyskwalifikacja
-AleksandraOrsonstaffordshire bull terrier--dyskwalifikacja

klasa 1 kategoria Teren

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1AgnieszkaJazzborder collie2200.56,12tak
2MagdalenaMeridagolden2201.04,49tak
3NataliaSabamix2201.17,37tak
4KarolinaImkamix2201.18,29tak
5MonikaZiarastaffordshire bull terrier2201.31,09tak
6MałgorzataMilkamix2201.34,56tak
7AdamLemmymix2201.37,20tak
8KalinaAlaowczarek holenderski2201.42,45tak
9RobertTolatoller2201.48,22tak
10DorotaRudolfmix2201.48,48tak
11AleksandraOrsonstaffordshire bull terrier2201.58,58tak
12KasiaMarshallowczarek australijski2202.00,00tak
-AnnaTeslaflat--dyskwalifikacja

klasa 1 kategoria Pojazdy

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1AgnieszkaJazzborder collie2200.42,45tak
2MałgorzataMilkamix2201.00,43tak
3KalinaAlaowczarek holenderski1201.12,55nie
4KarolinaImkamix1201.29,40nie
5AdamLemmymix1201.56,06nie
6RobertTolatoller1201.56,71nie
7MagdalenaMeridagolden1202.11,17nie
8AleksandraOrsonstaffordshire bull terrier1202.24,65nie
9AnnaTeslaflat1203.19,66nie
-KasiaMarshallowczarek australijski--dyskwalifikacja
-MonikaZiarastaffordshire bull terrier--dyskwalifikacja
-NataliaSabalabrador--dyskwalifikacja
-DorotaRudolfmix--dyskwalifikacja

klasa 2 kategoria Pomieszczenia

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1KatarzynaLuckymix3703.57,63tak
2AgnieszkaZuriborder collie3705.10,77tak
3NataliaAmbermix3705.22,85tak
4MartaAmytoller1202.19,88nie
5AgnieszkaSzantipapillon1203.12,31nie
-AgnieszkaBlackymix--dyskwalifikacja
-WeronikaDafnelagotto--dyskwalifikacja
-NataliaSaliborder collie--dyskwalifikacja

klasa 2 kategoria Teren

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1NataliaAmbermix2704.44,75tak
2AgnieszkaBlackymix2705.28,21tak
-KatarzynaLuckymix--dyskwalifikacja
-WeronikaDafnelagotto--dyskwalifikacja
-AgnieszkaSzantipapillon--dyskwalifikacja
-IwonaSaliborder collie--dyskwalifikacja
-AgnieszkaZuriborder collie--dyskwalifikacja
-MartaAmytoller--dyskwalifikacja

klasa 2 kategoria Przedmioty

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1AgnieszkaSzantipapillon1701.18,48nie
2IwonaSaliborder collie1201.36,82nie
3NataliaAmbermix1181.22,28nie
4KatarzynaLuckymix1102.51,82nie
-AgnieszkaBlackymix--dyskwalifikacja
-WeronikaDafnelagotto--dyskwalifikacja
-AgnieszkaZuriborder collie--dyskwalifikacja
-MartaAmytolloer--dyskwalifikacja

klasa 2 kategoria Pojazdy

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1AgnieszkaBlackymix1194.58,75nie
2WeronikaDafnelagotto704.54,72nie
3KatarzynaLuckymix695.47,51nie
-NataliaAmbermix--dyskwalifikacja
-AgnieszkaZuriborder collie--dyskwalifikacja
-IwonaSaliborder collie--dyskwalifikacja
-AgnieszkaSzantipapillon--dyskwalifikacja
-MartaAmytoller--dyskwalifikacja

klasa 3 kategoria Pomieszczenia

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1AgataRosaowczarek belgijski5203.20,62tak
2AnetaChocoterier brazylijski5203.59,81tak

klasa 3 kategoria Teren

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
-AgataRosaowczarek belgijski--dyskwalifikacja
-AnetaChocoterier brazylijski--dyskwalifikacja

klasa 3 kategoria Przedmioty

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1AnetaChocoterier brazylijski5901.38,38tak
2AgataRosaowczarek belgijski1202.02,30nie

klasa 3 kategoria Pojazdy

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1AgataRosaowczarek belgijski702.26,16nie
2AnetaChocoterier brazylijski705.17,89nie