Zawody o Mistrzostwo Polskiej Ligi Nosework w Goszcycach, 25-26.09.2021

klasa 2 kategoria Pojazdy

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1AgataRosaowczarek belgijski2703.09,02tak
2NataliaAmbermix2705.12,28tak
-AnetaChocoterier brazylijski--dyskwalifikacja
-PawełTytusborder collie--dyskwalifikacja

klasa 2 kategoria Przedmioty

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1AgataRosaowczarek belgijski1701.22,60nie
2NataliaAmbermix1703.26,47nie
-AnetaChocoterier brazylijski--dyskwalifikacja

klasa 2 kategoria Teren

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1AgataRosaowczarek belgijski3705.37,25
-NataliaAmbermix--dyskwalifikacja
-AnetaChocoterier brazylijski--dyskwalifikacja

klasa 2 kategoria Pomieszczenia

lokataimię przewodniaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1AgataRosaowczarek belgijski4205.01,48tak
2NataliaAmbermix1703.33,85nie
3AnetaChocoterier brazylijski705.27,53nie

klasa 1 kategoria Pojazdy

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1IwonaSaliborder collie2200.33,07tak
2NataliaSabalabrador2200.34,06tak
3KalinaAlhambraowczarek holenderski2200.46,73tak
4KasiaLuckymix2200.49,35tak
5JuliaRollomix2200.56,33tak
6DorotaRudolfmix2201.05,72tak
7AgnieszkaBlackymix2201.08,11tak
8KarolinaImkamix2202.55,46tak

klasa 1 kategoria Teren

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1KalinaAlhambraowczarek holenderski2200.34,71tak
2PawełTytusborder collie2200.45,81tak
3NataliaSabalabrador2200.54,00tak
4JuliaRollomix2201.12,27tak
5AgnieszkaBlackymix2201.31,39tak
6IwonaSaliborder collie2201.40,41tak
7DorotaRudolfmix2201.40,51tak
8KarolinaImkamix2201.51,99tak
9KasiaLuckymix2202.05,68tak

klasa 1 kategoria Pomieszczenia

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1PawełTytusborder collie2700.37,40tak
2AgnieszkaBlackymix2701.09,78tak
3IwonaSaliborder collie2701.11,03tak
4KasiaLuckymix2701.45,21tak
5KalinaAlhambraowczarek holenderski2701.56,28tak
6DorotaRudolfmix1701.38,35nie
7JuliaRollomix1703.51,14nie
-NataliaSabalabrador--dyskwalifikacja
-KarolinaImkamix--dyskwalifikacja

klasa 1 kategoria Przedmioty

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1KalinaAlhambraowczarek holenderski2200.22,73tak
2NataliaSabalabrador2200.42,45tak
3PawełTytusborder collie1200.59,33nie
4AgnieszkaBlackymix1201.04,57nie
5IwonaSaliborder collie1201.05,65nie
-JuliaRollomix--dyskwalifikacja
-KasiaLuckymix--dyskwalifikacja
-KarolinaImkamix--dyskwalifikacja
-DorotaRudolfmix--dyskwalifikacja

klasa 0 kategoria Teren

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start 
1KalinaWolfhusky1200.08,84tak
2MonikaZiarastaffordshire terrier1200.11,94tak
3KasiaMarshallowczarek australijski1200.12,51tak
4JadwigaClaribellabrador1200.16,05tak
5KasiaRocalabrador1200.16,58tak
6IwonaSkipperborder collie1200.21,56tak
7MarekBrunojamnik szorstkowłosy1200.27,76tak
8KarolinaDoraowczarek niemiecki1200.29,92tak
9AnnaAmberogar polski1200.31,89tak
10AnetaLunadoberman1200.33,05tak
11MarcelinaBiszkoptmix1200.34,50tak
12AgnieszkaAjaxowczarek niemiecki1200.35,70tak
13MichalinaTorinoborder collie1200.36,80tak
14KorneliaFokusmix1200.43,53tak
15BeataSatoowczarek staroniemiecki1200.44,58tak
16DariaBzduragolden1200.45,11tak
17AngelikaGajapinczer miniaturowy1201.23,76tak
18AnetaRomiowczarek belgijski1201.50,42tak
19IwonaLolamix700.33,66nie
-AleksandraLolamix--dyskwalifikacja
-MagdalenaDelgadoowczarek niemiecki--dyskwalifikacja
-DmytroAustinbeagle--dyskwalifikacja
-ZygmuntMaszagończy polski--dyskwalifikacja

klasa 0 kategoria Pomieszczenia

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1IwonaSkipperborder collie1200.15,41tak
2MonikaZiarastaffordshire bull terrier1200.16,33tak
3KasiaRocalabrador1200.22,65tak
4KarolinaDoraowczarek niemiecki1200.25,79tak
5IwonaLolamix1200.27,22tak
6DariaBzduragolden1200.31,57tak
7KalinaWolfhusky1200.35,62tak
8BeataSatoowczarek staroniemiecki1200.38,76tak
9KasiaMarshallowczarek australijski1200.40,22tak
10JadwigaClaribellabrador1200.41,40tak
11MichalinaTorinoborder collie1200.42,48tak
12MagdalenaDelgadoowczarek niemiecki1200.46,59tak
13AnnaAmberogar polski1200.49,53tak
14DmytroAustinbeagle1201.17,65tak
15AngelikaGajapinczer miniaturowy1201.19,90tak
16ZygmuntMaszagończy polski1201.30,70tak
17WiktoriaDragoowczarek staroniemiecki1201.30,84tak
18AleksandraLolamix1201.31,43tak
19AnetaLunadoberman1201.52,84tak
20MarcelinaBiszkoptmix701.02,76nie
21AgnieszkaAjaxowczarek niemiecki701.12,08nie
-MarekBrunojamnik szorstkowłosy--dyskwalifikacja
-AnetaRomiowczarek belgijski--dyskwalifikacja

klasa 0 kategoria Pojazdy

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1KalinaWolfhusky1200.10,16tak
2MonikaZiarastaffordshire bull terrier1200.11,20tak
3KasiaRocalablador1200.12,30tak
4KarolinaDoraowczarek niemiecki1200.21,50tak
5JadwigaClaribellabrador1200.22,89tak
6MichalinaTorinoborder collie1200.24,60tak
7MarcelinaBiszkoptmix1200.25,81tak
8DariaBzduragolden1200.27,06tak
9IwonaSkipperborder collie1200.28,29tak
10BeataSatoowczarek staroniemiecki1200.31,10tak
11KasiaMarshallowczarek australijski1200.32,75tak
12MagdalenaDelgadoowczarek niemiecki1200.38,38tak
13AgnieszkaAjaxowczarek niemiecki1200.54,58tak
14WiktoriaDragoowczarek staroniemiecki1201.00,94tak
15AleksandraLolamix1201.07,30tak
16AnetaRomiowczarek belgijski1201.09,43tak
17DmytroAustinbeagle1201.10,23tak
18AngelikaGajapinczer miniaturowy1201.27,79tak
19IwonaLolamix700.46,81nie
20AnnaAmberogar polski701.08,34nie
21ZygmuntMaszagończy polski701.46,72nie
-MarekBrunojamnik szorstkowłosy--dyskwalifikacja
-AnetaLunadoberman--dyskwalifikacja

klasa 0 kategoria Przedmioty

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1KasiaMarshallowczarek australijski1200.07,38tak
2DariaBzduragolden1200.12,08tak
3MoniaZiarastaffordshire bull terrier1200.12,25tak
4KalinaWolfhusky1200.12,49tak
5IwonaSkipperborder collie1200.14,83tak
6IwonaLolamix1200.14,97tak
7AleksandraLolamix1200.16,15tak
8AnnaAmberogar polski1200.16,22tak
9KarolinaDoraowczarek niemiecki1200.16,66tak
10KasiaRocalabrador1200.18,67tak
11ZygmuntMaszagończy polski1200.20,49tak
12MichalinaTorinoborder collie1200.22,00tak
13BeataSatoowzcarek staroniemiecki1200.34,47tak
14AnetaRomiowczarek belgijski1200.37,29tak
15AgnieszkaAjaxowczarek niemiecki1200.38,53tak
16MarcelinaBiszkoptmix1200.43,42tak
17KorneliaFokusmix1200.54,73tak
18MarekBrunojamnik szorstkowłosy1201.14,99tak
19AngelikaGajapinczer miniaturowy1201.18,88tak
20AnetaLunadoberman701.35,79nie
-MagdalenaDelgadoowczarek niemiecki--dyskwalifikacja
-DmytroAustinbeagle--dyskwalifikacja
-JadwigaClaribellabrador--dyskwalifikacja