Zawody o Mistrzostwo Polskiej Ligi Nosework we Wrocławiu, 06-07.11.2021

Klasa 0 kategoria Przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1KasiaRumpelmixpies1205:59tak
2MariaAikoborder colliepies1205:62tak
3GosiaLeonbiały owczarek szwajcarskipies1205:75tak
4MateuszTimonborder colliepies1207:13tak
5AnetaLunadobermansuka1207:44tak
6MonikaFranialabrador użytkowysuka1207:75tak
7MagdaHektorjack russell terrierpies1208:22tak
8ElaKiwiwhippetsuka12010:31tak
9KlaudiaNalaborder colliesuka12011:72tak
10AgataEskaowczarek niemieckisuka12012:18tak
11MartynaSethspringer spaniel walijskipies12012:25tak
12TomekLolaborder colliesuka12017:53tak
13IwonaSkiperborder colliepies12017:60tak
14BeataSatoowczarek staroniemiecki12017:78tak
15WojtekKellyowczarek belgijski malinoissuka12018:03tak
16PaulinaRicokooikerhondjepies12018:75tak
17OlaLolamixsuka12023:47tak
18NataliaOdaowczarek niemieckisuka12024:60tak
19AgnieszkaGrubaslabrador retrieverpies12024:84tak
20OlaOrsonstaffordshire terrierpies12032:40tak
21MagdaDelgadoowczarek niemieckipies12032:85tak
22SylwiaChilaposokowiec bawarskisuka12035:03tak
23JadwigaClaribellabrador retrieversuka12038:50tak
24KasiaAriaflat coated retrieversuka12041:28tak
25IwonaLolamixsuka12048:44tak
26PrzemekEmipudel miniaturowysuka1201:16:97tak
27BartekPędzelborder colliepies1201:34:19tak
28OliviaTajgamixsuka7017:53nie
29AgnieszkaBajkagolden retrieversuka7044:28nie
30DorotaLunamixsuka701:00:35nie
31MarekBrunojamnik szorstkowłosy króliczypies701:16:06nie
32GosiaPegaznova scotia duck tolling retrieverpies701:31:22nie
MartaIsiaborder colliesukadyskwalifikacja
MartaTobipinczer miniaturowypiesdyskwalifikacja

Klasa 0 kategoria Teren

IDImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1GosiaLeonbiały owczarek szwajcarskipies1205:74tak
2MateuszTimonborder colliepies1207:02tak
3MariaAikoborder colliesuka1208:74tak
4IwonaSkiperborder colliepies1209:70tak
5PaulinoRicokooikerhondjepies12010:63tak
6OlaOrsonstaffordshire terrierpies12012:90tak
7AgnieszkaBajkagolden retrieversuka12013:28tak
8TomekBoogieborder colliepies12015:37tak
9IwonaLolamixsuka12020:99tak
10MonikaFranialabrador użytkowysuka12023:93tak
11OliviaTajgamixsuka12027:55tak
12BartekPędzelborder colliepies12031:19tak
13MartaIsiaborder colliesuka12032:38tak
14WojtekKellyowczarek belgijski malinoissuka12034:14tak
15MagdaHektorjack russell terrierpies12035:55tak
16NataliaOdaowczarek niemieckisuka12037:84tak
17AnetaLunadobermansuka12040:44tak
18MartynaSethspringer spaniel walijskipies12041:09tak
19AgataEskaowczarek niemieckisuka12041:58tak
20PrzemekEmipudel miniaturowysuka12044:64tak
21ElaKiwiwhippetsuka12055:20tak
22KasiaRumpelmixpies1201:11:11tak
23BeataSatoowczarek staroniemieckipies1201:15:02tak
24JadwigaClaribellabrador retrieversuka1201:17:27tak
25KasiaAriaflat coated retrieversuka1201:32:16tak
26MartaTobipinczer miniaturowypies1201:51:16tak
27GosiaPegaznova scotia duck tolling retrieverpies1201:59:98tak
28MagdaDelgadoowczarek niemieckipies701:19:39nie
29KlaudiaNalaborder colliesuka701:45:38nie
NorbertAikoposokowiec bawarskisukadyskwalifikacja
DorotaLunamixsukadyskwalifikacja
MarekBrunojamnik szorstkowłosy króliczypiesdyskwalifikacja
OlaLolamixsukadyskwalifikacja
dyskwalifikacja

Klasa 0 kategoria Pomieszczenia

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1AgataEskaowczarek niemieckisuka12015:40tak
2MagdaHektorjack russell terrierpies12022:40tak
3AgnieszkaGrubaslabrador retrieverpies12031:47tak
4JadwigaClaribellabrador retrieversuka12035:22tak
5TomekBoogieborder colliepies12047:22tak
6OlaOrsonstaffordshire terrierpies12047:46tak
7OlaLolamixsuka12054:00tak
8WojtekKellyowczarek belgijski malinoissuka12059:38tak
9AgnieszkaBajkagolden retrieversuka1201:03:15tak
10PrzemekEmipudel miniaturowysuka1201:19:00tak
11AnetaLunadobermansuka1201:46:28tak
12NorbertAikoposokowiec bawarskisuka1201:51:34tak
13IwonaLolamixsuka7023:59nie
14MateuszTimonborder colliepies7056:71nie
15KlaudiaNalaborder colliesuka701:10:28nie
16ElaKiwiwhippetsuka701:24:76nie
17BeataSatoowczarek staroniemieckipies701:26:00nie
18MartaIsiaborder colliesuka701:46:04nie
19MagdaDelgadoowczarek niemieckisuka701:47:81nie
20PaulinaRicokooikerhondjepies701:59:00nie
MartaTobipinczer miniaturowypiesdyskwalifikacja
MonikaFranialabrador użytkowysukadyskwalifikacja
KasiaAriaflat coated retrieversukadyskwalifikacja
DorotaLunamixsukadyskwalifikacja
KasiaRumpelmixpiesdyskwalifikacja
OliviaTajgamixsukadyskwalifikacja
MarekBrunojamnik szorstkowłosy króliczypiesdyskwalifikacja
NataliaOdaowczarek niemieckisukadyskwalifikacja
MartynaSethspringer spaniel walijskipiesdyskwalifikacja
BartekPędzelborder colliepiesdyskwalifikacja
GosiaLeonbiały owczarek szwajcarskipiesdyskwalifikacja
IwonaSkiperborder colliepiesdyskwalifikacja
MariaAikoborder colliepiesdyskwalifikacja
GosiaPegaznova scotia duck tolling retrieverpiesdyskwalifikacja

Klasa 0 kategoria Pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1ElaKiwiwhippetsuka1204:55tak
2IwonaSkiperborder colliepies1209:08tak
3MagdaHektorjack russell terrierpies12010:15tak
4MariaAikoborder colliesuka12010:48tak
5MateuszTimonborder colliepies12011:85tak
6MartaIsiaborder colliesuka12016:15tak
7TomekLolaborder colliesuka12025:06tak
8MonikaFranialabrador użytkowysuka12025:70tak
9BeataSatoowczarek staroniemieckipies12026:88tak
10AgnieszkaBajkagolden retrieversuka12027:62tak
11OlaOrsonstaffordshire terrierpies12029:07tak
12AnetaLunadobermansuka12040:46tak
13WojtekKellyowczarek belgijski malinoissuka1201:00:65tak
14PrzemekEmipudel miniaturowysuka1201:14:28tak
15MarekBrunojamnik szorstkowłosy króliczypies1201:16:68tak
16MagdaDelgadoowczarek niemieckipies1201:27:78tak
17PaulinaRicokooikerhondjepies1201:30:57tak
18JadwigaClaribellabrador retrieversuka1201:41:76tak
19NorbertAikoposkowiec bawarskisuka1201:54:39tak
20IwonaLolamixsuka1201:57:65tak
21KlaudiaNalaborder colliesuka1:59:97tak
MartaTobipinczer miniaturowypiesdyskwalifikacja
KasiaAriaflat coated retrieversukadyskwalifikacja
DorotaLunamixsukadyskwalifikacja
KasiaRumpelmixpiesdyskwalifikacja
OliviaTajgamixsukadyskwalifikacja
OlaLolamixsukadyskwalifikacja
NataliaOdaowczarek niemieckisukadyskwalifikacja
MartynaSethspringer spaniel walijskipiesdyskwalifikacja
BartekPędzelborder colliepiesdyskwalifikacja
GosiaLeonbiały owczarek szwajcarskipiesdyskwalifikacja
GosiaPegaznova scotia duck tolling retrieverpiesdyskwalifikacja
AgataEskaowczarek niemieckisukadyskwalifikacja

Klasa 1 kategoria Pomieszczenia

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1IwonaSaliborder colliesuka2701:07:21tak
2KasiaMarshallowczarek australijskipies2701:29:43tak
3ElizaRawchiborder colliesuka2701:53:18tak
4TomekLolaborder colliesuka2702:18:86tak
5MagdaFrodaowczarek niemieckisuka2702:20:16tak
6JuliaRollomixpies2702:34:16tak
7DariaBzduragolden retrieversuka2703:17:43tak
8AgnieszkaBlackymixpies2703:26:92tak
9MagdaGromitmixpies2703:30:49tak
10DorotaRudolfmixpies1702:09:29nie
11PolaGałganmixpies1703:40:64nie
KalinaAlhambraowczarek holenderskisukadyskwalifikacja
KarolinaImkamixsukadyskwalifikacja
PawełTytusborder colliepiesdyskwalifikacja
NataliaSabalabrador retrieversukadyskwalifikacja
GosiaRobinmanchester terrierpiesdyskwalifikacja
MagdaDelgadoowczarek niemieckipiesdyskwalifikacja
DmytroAustinbeaglepiesdyskwalifikacja

Klasa 1 kategoria Przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1IwonaSaliborder colliesuka22011:84tak
2MagdaGromitmixpies22016:27tak
3MagdaFrodaowczarek niemieckisuka22019:48tak
4KasiaMarshallowczarek australijskipies22020:76tak
5JuliaRolloborder colliepies22022:70tak
6GosiaRobinmanchester terrierpies22025:90tak
7PawełTytusborder colliepies22027:77tak
8ElizaPranaborder colliesuka22028:10tak
9DorotaRudolfmixpies22034:07tak
10TomekLolaborder colliesuka22042:91tak
11AgnieszkaBlackymixpies22050:62tak
12KarolinaImkaowczarek holenderskisuka2201:21:98tak
13NataliaSabalabrador retrieversuka2201:35:08tak
14PolaGałganmixpies2202:01:45tak
15MagdaDelgadoowczarek niemieckipies2202:05:80tak
16DmytroAustinbeaglepies2202:14:54tak
17DariaBzduragolden retrieversuka2002:26:93tak
18KalinaAlhambraowczarek holenderskisuka12040:68nie

Klasa 1 kategoria Pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1MagdaGromitmixsuka2201:52:62tak
2IwonaSaliborder colliepies2201:55:22tak
3AgnieszkaBlackymixsuka2202:22:08tak
4DorotaRudolfmixpies2202:27:25tak
5TomekLolaborder colliepies2202:28:66tak
6ElizaPranaborder colliesuka2202:37:38tak
7NataliaSabalabrador retrieversuka2202:40:59tak
8JuliaRollomixpies2202:41:59tak
9MagdaFrodaowczarek niemieckisuka2202:47:78tak
10KasiaMarshallowczarek australijskipies2203:28:75tak
11KarolinaImkamixsuka1203:05:63nie
GosiaRobinmanchester terrierpiesdyskwalifikacja
PolaGałganmixpiesdyskwalifikacja
MagdaDelgadoowczarek niemieckipiesdyskwalifikacja
DmytroAustinbeaglepiesdyskwalifikacja
DariaBzduragolden retrieversukadyskwalifikacja
KalinaAlhambraowczarek holenderskisukadyskwalifikacja

Klasa 1 kategoria Teren

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1PawełTytusborder colliepies22048:66tak
2IwonaSaliborder colliesuka22057:33tak
3MagdaGromitmixpies2201:07:03tak
4KalinaAlhambraowczarek holenderskisuka2201:07:19tak
5JuliaRollomixpies2201:27:75tak
6NataliaSabalabrador retrieversuka2201:55:56tak
7MagdaFrodaowczarek niemieckisuka2202:28:03tak
8DmytroAustinbeaglepies2202:30:56tak
9AgnieszkaBlackymixpies2202:39:53tak
10KasiaMarshallowczarek australijskipies1201:40:62nie
11DorotaRudolfmixpies1203:22:19nie
GosiaRobinmanchester terrierpiesdyskwalifikacja
PolaGałganmixpiesdyskwalifikacja
MagdaDelgadoowczarek niemieckipiesdyskwalifikacja
TomekLolaborder colliesukadyskwalifikacja
DariaBzduragolden retrieversukadyskwalifikacja
ElizaRawchiowczarek holenderskisukadyskwalifikacja
KarolinaImkamixsuka

Klasa 2 kategoria Teren

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1AngelikaBritaowczarek niemieckisuka3704:55:90tak
2KasiaLuckymixpies1201:39:18nie
3AgataRosaowczarek belgijski malinoissuka1202:01:34nie
4SylwiaChilaposokowiec bawarskisuka1202:23:34nie
MagdaSoniaowczarek niemieckisukadyskwalifikacja

Klasa 2 kategoria Pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
1SylwiaChilaposokowiec bawarskisuka3205:03:19tak
2MagdaSoniaowczarek niemieckisuka704:33:91nie
AgataRosaowczarek belgijski malinoissukadyskwalifikacja
AngelikaBritaposokowiec niemieckisukadyskwalifikacja
KasiaLuckymixpiesdyskwalifikacja

Klasa 2 kategoria Pomieszczenia

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
SylwiaChilaposokowiec bawarskisukadyskwalifikacja
MagdaSoniaowczarek niemieckisukadyskwalifikacja
AgataRosaowczarek belgijski malinoissukadyskwalifikacja
AngelikaBritaposokowiec niemieckisukadyskwalifikacja
KasiaLuckymixpiesdyskwalifikacja

Klasa 2 kategoria Przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzasZaliczenie
AgataRosaowczarek belgijski malinoissuka2703:32:19tak
SylwiaChilaposokowiec bawarskisukadyskwalifikacja
MagdaSoniaowczarek niemieckisukadyskwalifikacja
AngelikaBritaposokowiec niemieckisukadyskwalifikacja
KasiaLuckymixpiesdyskwalifikacja