Zawody o Mistrzostwo Polskiej Ligi Nosework we Wrocławiu 30.4-01.05

klasa 0 kategoria pomieszczenia

LokataImię przewodnikaImię psaPłeć psaRasa psaSuma punktówCzasZaliczenie
1AsiaLoriesukaborder collie1208'06
2GosiaLeonpiesbiały owczarek szwajcarski12013'47
3IwonaSkiperpiesborder collie12015'40
4OlaPakopiespapillon12016'44
5AgataCzaczasukashih tzu12017'81
6DarekCzikasukamix12018'65
7MartynaTimasukaowczarek belgijski malinois12025'34
8AniaAmbersukaogar polski12026'41
9AsiaDrakarissukastaffordshire bull terrier12032'03
10JeniferZuzannasukaamerican staffordshire terrier12033'00
11AngelikaGajasukapinczer12033'81
12RadekSziropiesaustralian cattle dog12034'35
13NorbertAikosukaposokowiec bawarski12055'47
14KonradHikaripiesbiały owczarek szwajcarski12057'53
15NataliaOdasukaowczarek niemiecki1201"04'81
16AgnieszkaBajkasukagolden retriever1201"11"00
17KarolinaChrupekpiescocker spaniel angielski1201"23'34
18AgnieszkaGrubaspieslabrador retriever1201"31'13
19JuliaKorasukamix1001"21'13tak
20IzaHugopiesmały munsterlander701"15'37nie
21MarcelinaBiszkoptpiesmix701"19'06nie
22MonikaChi-Chisukamix701"56'18nie
23KasiaSzilasukamix701'59'98nie
KlaudiaNalasukaborder collie--dyskwalifikacja
MarekBrunopiesjamnik szorstkowłosy--dyskwalifikacja
MartaIsiasukaborder collie--dyskwalifikacja
MagdaBajkasukaborder collie--dyskwalifikacja
JoannaMadrytpiesgolden retriever--dyskwalifikacja
KasiaCirisukaborder collie--dyskwalifikacja

klasa 0 kategoria pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaPłeć psaRasa psaSuma punktówCzasZaliczenie
1GosiaLeonpiesbiały owczarek szwajcarski1207'50tak
2AgnieszkaBajkasukagolden retriever1208'53tak
3OlaPakopiespapillon12017'19tak
4RadekSziropiesaustralian cattle dog12027'66tak
5DarekCzikasukamix12032'56tak
6AgnieszkaGrubaspieslabrador retriever12047'28tak
7AniaAmbersukaogar polski1201"02'22tak
8AgataCzaczasukashih tzu1201"07'69tak
9MartaIsiasukaborder collie1201"07'85tak
10KonradHikaripiesbiały owczarek szwajcarski1201"10'28tak
11DorotaLunasukamix1201"11'46tak
12AgnieszkaGajasukapinczer1201"13'22tak
13MartynaTimasukaowczarek belgijski malinois1201"21'43tak
14IzaHugopiesbiały owczarek szwajcarski1201"23'62tak
15KarolinaChrupekpiescocker spaniel angielski1201"50'03tak
16MarcelinaBiszkoptpiesmix1201"59'87tak
17KlaudiaNalasukaborder collie701"18'94nie
18JeniferZuzannasukaamerican staffordshire terrier701"38'81nie
19JuliaKorasukamix--dyskwalifikacja
20AsiaLoriesukaborder collie--dyskwalifikacja
21KasiaCirisukaborder collie--dyskwalifikacja
22MonikaChi-Chisukamix--dyskwalifikacja
23KasiaSzilasukamix--dyskwalifikacja
KasiaRumpelpiesmix--dyskwalifikacja
MarekBrunopiesjamnik szorstkowłosy--dyskwalifikacja
AsiaDrakarissukastaffordshire bull terrier--dyskwalifikacja
MagdaBajkasukaborder collie--dyskwalifikacja
JoannaMadrytpiesgolden retriever--dyskwalifikacja
NataliaOdasukaowczarek niemiecki--dyskwalifikacja
IwonaSkiperpiesborder collie--dyskwalifikacja
NorbertAikosukaposokowiec bawarski--dyskwalifikacja

klasa 0 kategoria teren

LokataImię przewodnikaImię psaPłeć psaRasa psaSuma punktówCzasZaliczenie
1IwonaSkiperpiesborder collie1206'44tak
2DarekCzikasukamix12010'00tak
3KlaudiaNalasukaborder collie12010'06tak
4AgataCzaczasukashih tzu12010'46tak
5GosiaLeonpiesbiały owczarek szwajcarski12010'81tak
6MartynaTimasukaowczarek belgijski malinois12011'81tak
7MagdaBajkasukaborder collie12012'06tak
8NataliaOdasukaowczarek niemiecki12012'34tak
9KasiaSzilasukamix12013'31tak
10AngelikaGajasukapinczer12016'75tak
11IzaHugopiesmały musterlander12017'90tak
12AgnieszkaGrubaspieslabrador retriever12017'94tak
13AsiaLoriesukaborder collie12020'59tak
14OlaPakopiespappilon12021'44tak
15KasiaCirisukaborder collie12023'18tak
16MartynaIsiasukaborder collie12024'50tak
17AsiaDrakarissukastaffordshire bull terrier12024'63tak
18AgnieszkaBajkasukagolden retriever12028'78tak
19AniaAmbersukaogar polski12029'50tak
20KonradHikaripiesbiały owczarek szwajcarski12033'75tak
21RadekSziropiesaustralian cattle dog12036'34tak
22JeniferZuzannasukaamerican staffordshire terrier12039'57tak
23KarolinaChrupekpiescocker spaniel angielski12044'84tak
24JuliaKorasukamix12045'97tak
25MarcelinaBiszkoptpiesmix12054'47tak
26JoannaMadrytsupiesgolden retriever12056'59tak
27MonikaChi-Chisukamix1201"10'00tak
28MarekBrunopiesjamnik szorstkowłosy701"08'12nie
DorotaLunasukamix--dyskwalifikacja
NorbertAikosukaposokowiec bawarski--dyskwalifikacja

klasa 0 kategoria przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaPłeć psaRasa psaSuma punktówCzasZaliczenie
1AsiaDrakarissukastaffordshire bull terrier1204'41tak
2GosiaLeonpiesmix1206'07tak
3AsiaLoriesukaborder collie12010'00tak
4MartaIsiasukaborder collie12010'81tak
5MonikaChi-Chisukamix12014'25tak
6NataliaAmbersukaogar polski12014'35tak
7AgataCzaczasukashih tzu12015'97tak
8JeniferZuzannasukaamerican staffordshire terrier12016'59tak
9OlaPakopiespapillon12018'38tak
10MagdaBajkasukaborder collie12019'59tak
11MartynaTimasukaowczarek belgijski malinois12021'03tak
12IwonaSkiperpiesborder collie12021'60tak
13KasiaCirisukaborder collie12021'84tak
14AgnieszkaBajkasukagolden retirever12026'91tak
15KasiaSzilasukamix12027'81tak
16MarekBrunopiesjamnik szorstkowłosy12030'32tak
17DarekCzikasukaborder collie12033'37tak
18KarolinaChrupekpiescocker spaniel angielski12035'22tak
19AngelikaGajasukapinczer12037'54tak
20NataliaOdasukaowczarek niemiecki12040'53tak
21KlaudiaNalasukaborder collie12040'91tak
22MarcelinaBiszkoptpiesmix12049'62tak
23AgnieszkaGrubaspieslabrador retriever12051'34tak
24NorbertAikosukaposokowiec bawarski1201"02'10tak
25JuliaKorasukamix1201"03'35tak
26JoannaMadrytpiesgolden retriever1201"14'75tak
27DorotaLunasukamix1201"31'16tak
28RadekSziropiesaustralian cattle dog11527'07tak
29IzaHugopiesmały musterlander7025'35nie
30KonradHikaripiesbiały owczarek szwajcarski701"29'00nie

Klasa 1 kategoria teren

LokataImię przewodnikaImię psaPłeć psaRasa psaSuma punktówCzasZaliczenie
1KarolinaImkasukamix22036'78tak
2MonikaZiarasukastaffordshire bull terrier22037'62tak
3DorotaRudolfpiesmix2201"01'45tak
4PaulinaRicopieskooikerhondje2201'21'92tak
5GosiaMilkasukamix2201"23'28tak
6AgnieszkaJazzpiesboreder collie2201"29'67tak
7KasiaMarshallpiesowczarek australijski2201"42'87tak
8RobertTolasukanova scotia duck tolling retriever2201"53'78tak
9MarzenaSkotipiesmix2201"59'90tak
10AgnieszkaZiviensukaseter angielski2202"25'24tak
11JuliaAriasukamix2202"33'67tak
12MarikaGacekpiesmix2202"36'59tak
13KasiaRumpelpiesmix2202"43'88tak
14MagdaMeridasukagolden retriever2203"39'56tak
15DariaBzdurasukagolden retriever1201"06'00nie
16NataliaSabasukalabrador retriever1201"50'16nie
17KarinaLolasukamix1203"26'07nie
18AdamLemmypiesmix1203"48'60nie
MagdaDelgadopiesowczarek niemiecki--dyskwalifikacja

Klasa 1 kategoria przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaPłeć psaRasa psaSuma punktówCzasZaliczenie
1AdamLemmypiesmix27034'19tak
2AgnieszkaJazzpiesborder collie27040'47tak
3NataliaSabasukalabrador retriever27048'03tak
4GosiaMilkasukamix27049'32tak
5KasiaMarshallpiesowczarek australijski2701"09'50tak
6KarinaLolasukamix2701"14'78tak
7MonikaZiarasukastaffordshire bull terrier2701"15'62tak
8DariaBzdurasukagolden retriever2701"15'88tak
9MarikaGacekpiesmix2701"46'09tak
10PaulinaRicopieskooikerhondje2701"51"50tak
11RobertTolasukanova scotia duck tolling retriever2702"30'72tak
12KarolinaImkasukamix2703"25'94tak
13MarzenaSkotipiesmix1701"40'07nie
14DorotaRudolfpiesmix1703"14'85nie
KasiaRumpelpiesmix--dyskwalifikacja
MagdaDelgadopiesowczarek niemiecki--dyskwalifikacja
JuliaAriasukamix--dyskwalifikacja
MagdaMeridasukagolden retriever--dyskwalifikacja
AgnieszkaZiviensukaseter angielski--dyskwalifikacja

Klasa 1 kategoria pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaPłeć psaRasa psaSuma punktówCzasZaliczenie
1KarolinaImkasukamix22057'06tak
2AgnieszkaZiviensukaseter angielski22057'25tak
3JuliaAriasukamix2201"00'38tak
4AgnieszkaJazzpiesborder collie2201"03'16tak
5GosiaMilkasukamix2201"10'15tak
6RobertTolasukanova scotia duck tolling retriever2201"21'91tak
7MarzenaSkotipiesmix2201"25'31tak
8MarikaGacekpiesmix2201"37'25tak
9NataliaSabasukalabrador retriever2201"37'81tak
10AdamLemmypiesmix2201"40'53tak
11PaulinaRicopieskooikerhondje2202"21'44tak
12DorotaRudolfpiesmix2203"00'06tak
13KarinaLolasukamix2203"32'50tak
KasiaMarshallpiesowczarek australijski--dyskwalifikacja
MagdaDelgadopiesowczarek nimiecki--dyskwalifikacja
MagdaMeridasukagolden retriever--dyskwalifikacja
MonikaZiarasukastaffordshire bull terrier--dyskwalifikacja
DariaBzdurasukagolden retriever--dyskwalifikacja

Klasa 1 kategoria pomieszczenia

LokataImię przewodnikaImię psaPłeć psaRasa psaSuma punktówCzasZaliczenie
1KasiaMarshallpiesowczarek australijski22038'64tak
2PawełTytuspiesborder collie22057'25tak
3NataliaSabasukalabrador retriever22050'48tak
4GosiaMilkasukamix2201"08'09tak
5MarzenaSkotipiesmix2201"40'26tak
6AgnieszkaJazzpiesborder collie2201"51'52tak
7JuliaAriasukamix2203"07'31tak
8KarinaLolasukamix2203"58'40tak
9MonikaZiarasukastaffordshire bull terrier12054'61nie
10MarikaGacekpiesmix1203"06'07nie
AdamLemmypiesmix--dyskwalifikacja
DorotaRudolfpiesmix--dyskwalifikacja
KasiaRumpelpiesmix--dyskwalifikacja
KarolinaImkasukamix--dyskwalifikacja
PaulinaRicopieskooikerhondje--dyskwalifikacja
MagdaMeridasukagolden retriever--dyskwalifikacja
AgnieszkaZiviensukaseter angielski--dyskwalifikacja
MagdaDelgadopiesowczarek nimiecki--dyskwalifikacja
RobertTolasukanova scotia duck tolling retriever

Klasa 2 kategoria pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaPłeć psaRasa psaSuma punktówCzasZaliczenie
1AgnieszkaSzantisukapapillon2701"08'16tak
2AniaLilisukaborder collie2701"36'73tak
3KasiaLuckypiesmix2703"12'94tak
4NataliaAmbersukamix2704"12'0tak
AgnieszkaBlackypiesmix--dyskwalifikacja
IwonaSalisukaborder collie--dyskwalifikacja
PiotrCzesławpiesamerican staffordshire terrier--dyskwalifikacja
PawełTytuspiesborder collie--dyskwalifikacja
AgnieszkaZurisukaborder collie--dyskwalifikacja
MartaAmysukanova scotia duck tolling retriever--dyskwalifikacja
JuliaDollysukaowczarek australijski--dyskwalifikacja

Klasa 2 kategoria przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaPłeć psaRasa psaSuma punktówCzasZaliczenie
1AgnieszkaZurisukaborder collie3701"46'79tak
2MartaAmysukanova scotia duck tolling retriever3701"41'69tak
3AniaLilisukaborder collie1201"34'26nie
4JuliaDollysukaowczarek australijski1202"17'29nie
5AgnieszkaBlackypiesmix701"41'69nie
6KasiaLuckypiesmix702"48'05nie
PiotrCzesławpiesamerican staffordshire terrier--dyskwalifikacja
PawełTytuspiesborder collie--dyskwalifikacja
AgnieszkaSzantisukapapillon--dyskwalifikacja
NataliaAmbersukamix--dyskwalifikacja
IwonaSalisukaborder collie--dyskwalifikacja

Klasa 2 kategoria pomieszczenia

LokataImię przewodnikaImię psaPłeć psaRasa psaSuma punktówCzasZaliczenie
1AgnieszkaZurisukaborder collie2202"39'40nie
2MartaAmysukanova scotia duck tolling retriever2202"51'34nie
3JuliaDollysukaowczarek australijski1701"48'88nie
4IwonaSalisukaborder collie1702"27'33nie
5AniaLilisukaborder collie1702"51'20nie
6AgnieszkaSzantisukapapillon1702"59'75nie
7AgnieszkaBlackypiesmix1703"59'07nie
8KasiaLuckypiesmix1704"16'06nie
9PiotrCzesławpiesamerican staffordshire terrier1202"02'55nie
10NataliaAmbersukamix1204"28'27nie
DariaBzdurasukagolden retriever--dyskwalifikacja

Klasa 2 kategoria teren

LokataImię przewodnikaImię psaPłeć psaRasa psaSuma punktówCzasZaliczenie
1PawełTytuspiesborder collie3704"09'53tak
2AgnieszkaSzantisukapapillon1201"39'28nie
3AniaLilisukaborder collie1202"10'38nie
4AgnieszkaZurisukaborder collie1202"30'50nie
5JuliaDollysukaowczarek australijski1202"49'40nie
6MartaAmysukanova scotia duck tolling retriever1203"39'81nie
7KasiaLuckypiesmix704"00'47nie
8NataliaAmbersukamix705"11'03nie
AgnieszkaBlackypiesmix--dyskwalifikacja
IwonaSalisukaborder collie--dyskwalifikacja

Klasa 3 kategoria przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaPłeć psaRasa psaSuma punktówCzasZaliczenie
1AgataRosasukaowczarek belgijski malinois120nie
2SylwiaChilasukaposokowiec bawarski120nie

Klasa 3 kategoria pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaPłeć psaRasa psaSuma punktówCzasZaliczenie
1AgataRosasukaowczarek belgijski malinois170nie
2SylwiaChilasukaposokowiec bawarski70nie

Klasa 3 kategoria teren

LokataImię przewodnikaImię psaPłeć psaRasa psaSuma punktówCzasZaliczenie
1PiotrCzesławpiesamerican staffordshire terrier702"13"20nie
AgataRosasukaowczarek belgijski malinois-dyskwalifikacja
SylwiaChilasukaposokowiec bawarski-dyskwalifikacja

Klasa 3 kategoria pomieszczenia

LokataImię przewodnikaImię psaPłeć psaRasa psaSuma punktówCzasZaliczenie
AgataRosasukaowczarek belgijski malinois--dyskwalifikacja