Zawody o Puchar Chilalandu Polskiej Ligi Nosework w Burym 04-05.09

Klasa 2 kategoria Teren

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1PiotrCzesławamstaffpies3205:21:62tak
2SylwiaChilaposokowiec bawarskisuka705:14:21nie
3MagdaSoniaowczarek niemieckisuka705:30:53nie
AngelikaBritaowczarek niemieckisukadyskwalifikacja
KubaKoiwhippetpiesdyskwalifikacja
BasiaMichinova scotia duck tolling retrieversukadyskwalifikacja
AnetaChocoterier brazylijskisukadyskwalifikacja

Klasa 2 kategoria Pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1MagdaSoniaowczarek niemieckisuka1201:23:53nie
2AnetaChocoterier brazylijskisuka1201:48:59nie
KubaKoiwhippetpiesdyskwalifikacja
PiotrCzesławamstaffpiesdyskwalifikacja
SylwiaChilaposokowiec bawarskisukadyskwalifikacja
AngelikaBritaowczarek niemieckisuka

Klasa 2 kategoria Przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1MagdaSoniaowczarek niemieckisuka3702:02:66tak
2AngelikaBritaowczarek niemieckisuka3702:07:35tak
3PiotrCzesławamstaffpies703:49:65nie
SylwiaChilaposokowiec bawarskisukadyskwalifikacja
AnetaChocoterier brazylijskisukadyskwalifikacja
KubaKoiwhippetpiesdyskwalifikacja

Klasa 2 kategoria Pomieszczenia

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1BasiaMichitollersuka3704:34:29tak
2AnetaChocoowczarek niemieckisuka1204:31:08nie
3SylwiaChilaposokowiec bawarskisuka1204:57:45nie
4KubaKoiwhippetpies704:13:52nie
PiotrCzesławamstaffpiesdyskwalifikacja
AngelikaBritaowczarek niemieckisukadyskwalifikacja

Klasa 1 kategoria Pomieszczenia

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1KarolinaLokaborder colliesuka22028:14tak
2GosiaTogoborder colliepies22034:88tak
3MartaAmynova scotia duck tolling retrieversuka22050:58tak
4JuliaDollyowczarek australijskisuka2201:07:08tak
5GosiaMilkamixsuka2201:08:00tak
6JustynaBambimixsuka2201:21:01tak
7DagmaraBuffymixsuka2201:22:68tak
8BasiaMichinova scotia duck tolling retrieversuka2201:30:13tak
9MarcinFuksmixpies2201:41:51tak
AgnieszkaZivienseter angielskisukadyskwalifikacja
GosiaRobinmanchester terrierpiesdyskwalifikacja

Klasa 1 kategoria Teren

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1JuliaDollyowczarek australijskisuka22020:03tak
2MartaAmynova scotia duck tolling retrieversuka22029:17tak
3KarolinaLokaborder colliesuka22037:80tak
4MarcinFuksmixipies22038:87tak
5GosiaTogoborder colliepies22042:05tak
6GosiaRobinmanchester terrierpies22045:58tak
7JustynaBambimixsuka22054:84tak
8GosiaMilkamixsuka2201:04:43tak
9AgnieszkaZivienseter angielskisuka2201:33:21tak
10DagmaraBuffymixsuka2201:40:21tak

Klasa 1 kategoria Przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1JustynaBambimixsuka22027:50tak
2GosiaTogonova scotia duck tolling retrieverpies22028:19tak
3GosiaRobinmanchester terrierpies22029:03tak
4JuliaDollyowczarek australijskisuka22031:00tak
5MartaAmynova scotia duck tolling retrieversuka22040:27tak
6GosiaMilkamixsuka22043:70tak
7MarcinFuksmixpies2201:14:63tak
8BasiaMichinova scotia duck tolling retrieversuka1201:02:14nie
AgnieszkaZivienseter angielskisukadyskwalifikacja

Klasa 1 kategoria Pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1MartaAmynova scotia duck tolling retrieversuka22032:83tak
2KarolinaLokaborder colliesuka22047:16tak
3GosiaTogoborder colliepies22048:61tak
4JuliaDollyowczarek australijskisuka22048:75tak
5BasiaMichinova scotia duck tolling retrieversuka2201:00:71tak
6GosiaMilkamixsuka2201:45:60tak
7DagmaraBuffymixsuka2202:02:76tak
8AgnieszkaZivienseter angielskisuka2202:10:82tak
9MarcinFuksmixpies2001:08:23tak
10JustynaBambimixsuka1201:03:61nie
11GosiaRobinmanchester terrierpies1201:40:98nie

Klasa 0 kategoria Pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1MagdaDieselborder colliepies1208:33tak
2BeataEspritbiały owczarek szwajcarskipies1209:76tak
3PaulinaRicokooikerhondjepies12015:13tak
4KarinaEmimixsuka12016:58tak
5DominikaBubuwhippetpies12022:54tak
6AsiaMufridbiały owczarek szwajcarskipies12024:59tak
7MichałFloydflat coated retrieverpies12028:61tak
8GosiaLeonbiały owczarek szwajcarskipies12032:58tak
9OlaPaczolabradorpies10054:84tak
10ZuzaKoniakpolski owczarek nizinnypies1201:02:31tak
11MagdaMeridagolden retrieversuka1201:17:98tak
12MonikaRufusnova scotia duck tolling retrieverpies1201:19:32tak
13GosiaZoracocker spaniel angielskisuka7057:78nie
14AgnieszkaBarinova scotia duck tolling retrieverpies701:48:78nie
AdamLemmymixpiesdyskwalifikacja
AgataEskaowczarek niemieckisukadyskwalifikacja
AsiaNikitagolden retrieversukadyskwalifikacja
AnitaKosmacane corsopiesdyskwalifikacja
MarikaGacekmixpiesdyskwalifikacja
MariaBalouberneński pies pasterskipiesdyskwalifikacja
AgnieszkaKiaradog niemieckisukadyskwalifikacja
DamianCzarekwhippetpiesdyskwalifikacja
MonikaAratiowczarek belgijski tervuerenpiesdyskwalifikacja

Klasa 0 kategoria Pomieszczenia

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1GosiaZoracocker spaniel angielskisuka12026:06tak
2AdamLemmymixpies12028:97tak
3AgataEskaowczarek niemieckisuka12040:94tak
4AsiaNikitagolden retrieversuka12044:23tak
5AgnieszkaBariflat coated retrieverpies12046:89tak
6MonikaRufusnova scotia duck tolling retrieverpies12050:47tak
7MichałFloydflat coated retrieverpies12054:69tak
8MonikaDropkamixsuka1201:04:43tak
9BeataEspritbiały owczarek szwajcarskipies1001:11:49tak
10AsiaMufridbiały owczarek szwajcarskipies1201:16:21tak
11AnitaKosmacane corsopies1201:20:01tak
12DominikaBubuwhippetpies1201:33:34tak
13AgnieszkaKiaradog niemieckisuka1201:41:16tak
14MagdaDieselborder colliepies1201:50:21tak
15MarikaGacekmixpies1201:59:01tak
16PaulinaRicokooikerhondjepies7054:41nie
17DamianCzarekwhippetpies701:15:52nie
18MagdaMeridagolden retrieversuka701:33:07nie
19GosiaLeonbiały owczarek szwajcarskipies701:45:62nie
OliwiaCirihovawartsukadyskwalifikacja
ZuzaKoniakpolski owczarek nizinnypiesdyskwalifikacja
MariaBalouberneński pies pasterskipiesdyskwalifikacja
KarinaLolamixsukadyskwalifikacja
OlaPaczolabradorpies

Klasa 0 kategoria Przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1KarinaLolamixsuka1207:17tak
2AdamLemmymixpies1208:15tak
3AgataEskaowczarek niemieckisuka1208:18tak
4DominikaBubuwhippetpies12022:48tak
5MagdaMeridagolden retrieversuka12022:92tak
6DagmaraBuffymixsuka12024:75tak
7MonikaRufusnova scotia duck tolling retrieverpies12027:93tak
8MonikaDropkamixsuka12035:17tak
9GosiaLeonbiały owczarek szwajcarskipies10050:84tak
10GosiaZoracocker spaniel angielskisuka12058:13tak
11MarikaGacekmixpies1201:32:03tak
12DamianCzarekwhippetpies1201:46:65tak
13MagdaDieselborder colliepies7023:06nie
14AsiaMufridbiały owczarek szwajcarskipies7039:83nie
15AsiaNikitagolden retrieversuka701:30:25nie
16LeszekPaczolabradorpies691:57:85nie
OliwiaCirihovawartsukadyskwalifikacja
AnitaKosmacane corsopiesdyskwalifikacja
BeataEspritbiały owczarek szwajcarskipiesdyskwalifikacja
PaulinaRicokooikerhondjepiesdyskwalifikacja
ZuzaKoniakpolski owczarek nizinnypiesdyskwalifikacja
MariaBalouberneński pies pasterskipiesdyskwalifikacja
AgnieszkaKiaramixsukadyskwalifikacja
AgnieszkaBariflat coated retrieverpies
MichałFloydflat coated retrieverpies

Klasa 0 kategoria Teren

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1PaulinaRicokooikerhondjepies1209:99tak
2MagdaMeridagolden retrieversuka12011:44tak
3AgnieszkaBariflat coated retrieverpies12013:57tak
4DominikaBubuwhippetpies12015:44tak
5DamianCzarekwhippetpies12017:27tak
6AsiaMufridbiały owczarek szwajcarskipies12021:80tak
7BeataEspritbiały owczarek szwajcarskipies12024:31tak
8GosiaZoracocker spaniel angielskisuka12026:67tak
9AdamLemmymixpies10042:11tak
10MarikaGacekmixpies12048:68tak
11MonikaRufusnova scotia duck tolling retrieverpies12048:93tak
12LeszekPaczolabrador retrieverpies12049:71tak
13AnitaKosmacane corsopies12056:89tak
14GosiaLeonbiały owczarek szwajcarskipies1201:00:94tak
15AgataEskaowczarek niemieckisuka1201:11:76tak
16MagdaDieselborder colliepies1201:33:11tak
17MonikaAratiowczarek belgijski tervuerenpies1201:42:99tak
18AsiaNikitagolden retrieversuka1201:59:58tak
19MariaBalouberneński pies pasterskipies701:11:45nie
20MichałFloydflat coated retrieverpies701:12:13nie
KarinaEmimixsukadyskwalifikacja
ZuzaKoniakpolski owczarek nizinnypiesdyskwalifikacja

Testy Zapachowe

Imię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaZdany zapachNiezdany zapach
AdamLemmymixpiespomarańcza
MariaBalouberneński pies pasterskipiescynamon
MonikaDropkamixsukacynamon
MonikaAratiowczarek belgijski tervuerenpiescynamon

Puchar Chilalandu klasy 0 zdobyły Magda i Merida.

Puchar Chilalandu klasy 1 zdobyły Marta i Amy.

Puchar Chilalandu klasy 2 zdobyły Magda i Sonia.