Zawody o Puchar Gryfa Pomorskiego, Szczecin 23.04.2022

Klasa 2 kategoria pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZalicznie
1AniaLiliborder colliesuka3701:05:84tak

Klasa 2 kategoria teren

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZalicznie
AniaLiliborder colliesuka--dyskwalifikacja

Klasa 2 kategoria przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZalicznie
1AniaLiliborder colliesuka3201:38:82tak
2GosiaRobinmanchester terrierpies3201:54:63tak

Kopia Klasa 2 kategoria przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZalicznie
1AniaLiliborder colliesuka3201:38:82tak
2GosiaRobinmanchester terrierpies3201:54:63tak

Klasa 2 kategoria pomieszczenia

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZalicznie
AniaLiliborder colliesuka--dyskwalifikacja
GosiaRobinmanchester terrierpies--dyskwalifikacja
DariaBzduragolden retrieversuka--dyskwalifikacja
SylwiaChilaposokowiec bawarskisuka--dyskwalifikacja

Klasa 1 kategoria przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZalicznie
1DorotaRudolfmixpies22035:13tak
2JustynaBambimixsuka22047:37tak
3GosiaEchococker spaniel angielskisuka22058:85tak
4PaulinaRicokooikerhondjepies2201:15:72tak
5DariaBzduragolden retrieversuka2201:22:04tak
6MagdaGromitmixpies21518:96tak
PolaGałganmixpies--dyskwalifikacja
MagdaHektorjack russell terrierpies--dyskwalifikacja

Klasa 1 kategoria pomieszczenia

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZalicznie
1MagdaGromitmixpies2201:09:03tak
JustynaBambimixsuka--dyskwalifikacja
GosiaEchococker spaniel angielskisuka--dyskwalifikacja
PaulinaRicokooikerhondjepies--dyskwalifikacja
DariaBzduragolden retrieversuka--dyskwalifikacja
MagdaGromitmixpies--dyskwalifikacja
PolaGałganmixpies--dyskwalifikacja
MagdaHektorjack russell terrierpies--dyskwalifikacja

Klasa 1 kategoria teren

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZalicznie
1MagdaGromitmixpies22021:53tak
2JustynaBambimixsuka2201:10:47tak
3DorotaRudolfmixpies2201:11:78tak
4DariaBzduragolden retrieversuka2201:17:81tak
5MagdaHektorjrtpies2201:22:53tak
6GosiaRobinmanchester terrierpies2202:12:40tak
7PaulinaRicokooikerhondjepies1202:05:69nie
8PolaGałganmixpies1203:38:50nie
GosiaEchococker spaniel angielskisuka--dyskwalifikacja

Klasa 1 kategoria pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZalicznie
1JustynaBambimixsuka220tak
2GosiaRobinmanchester terrierpies220tak
3PolaGałganmixpies220tak
4MagdaGromitmixpies220tak
5MagdaHektorjrtpies220tak
6PaulinaRicokooikerhondjepies220tak
7DariaBzduragolden retrieversuka220tak
8DorotaRudolfmixpies220tak

Klasa 0 kategoria pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZalicznie
1AsiaDrakarisstaffordshire bull terriersuka1208:65tak
2GosiaMilvacocker spaniel angielskisuka12018:04tak
3KarinaLolamixsuka12019:99tak
4GosiaAishaowczarek niemieckisuka12021:19tak
5OlaTymekmixpies12021:64tak
6KasiaCayoowczarek szetlandzkipies12022:78tak
7ZuzaKoniakpolski owczarek nizinnypies12029:06tak
8OlaBelkalabrador retrieversuka12029:50tak
9OlaChesterWelsh Corgi Pembrokepies12031:69tak
10KasiaJuniperowczarek australijskisuka12035:50tak
11GosiaZoracocker spaniel angielskisuka12038:06tak
12MariolaAngelcatahoulasuka12039:64tak
13KonradHikaribiały owczarek szwajcarskipies12059:98tak
14MarzenaLusiapudel średnisuka1201:01:09tak
15AleksandraOmiAmerican Staffordshire Terriersuka1201:03:48tak
16AntonioFrankilabradoodlepies1201:20:88tak
17BeataEspritbiały owczarek szwajcarskipies1201:49:90tak
18KlaudiaFiluśmixpies701:46:29nie
MagdaZojajack rusell terriersuka--dyskwalifikacja
WiktoriaCarbonAmerican Staffordshire Terrierpies--dyskwalifikacja
OlaGretamixsuka--dyskwalifikacja

klasa 0 kategoria pomieszczenia

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1JoannaDrakarisstaffordshire bull terriersuka12006:44tak
2OlaBelkalabrador retrieversuka12019:44tak
3OlaChesterWelsh Corgi Pembrokepies12026:69tak
4GosiaZoracocker spaniel angielskisuka12028:88tak
5KonradHikaribiały owczarek szwajcarskipies12031:28tak
6BeataEspritbiały owczarek szwajcarskipies12033:88tak
7MariolaAngelcatahoulasuka12035:93tak
8AntonioFrankilabradoodlepies12042:69tak
9OlaTymekmixpies12045:88tak
10KarinaLolamixsuka12047:96tak
11GosiaMilvacocker spaniel angielskisuka12056:28tak
12ZuzaKoniakpolski owczarek nizinnypies12059:22tak
13MarzenaLusiapudel średnisuka12059:97tak
14OlaGretasuka1201:00:34tak
15KasiaJuniperowczarek australijskisuka1201:59:88tak
16GosiaAishaowczarek niemieckisuka12059:22nie
17KlaudiaFiluśmixpies701:16:29nie
18WiktoriaCarbonamerican staffordshire terrierpies701:51:87nie
MagdaZojajack russell terriersuka--dyskwalifikacja
AleksandraOmiamerican staffordshire terriersuka--dyskwalifikacja
KasiaCayoowczarek szetlandzkipies--dyskwalifikacja

klasa 0 kategoria przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1OlaBelkalabrador retrieversuka12010:93tak
2GosiaAishaowczarek niemieckisuka12011:13tak
3OlaChesterWelsh Corgi Pembrokepies12013:99tak
4GosiaZoracocker spaniel angielskisuka12019:50tak
5JannaDrakarisstaffordshire bull terriersuka12019:98tak
6KarinaLolamixsuka12023:03tak
7WiktoriaCarbonamerican staffordshire terrierpies12026:17tak
8OlaTymekmixpies12026:61tak
9MagdaZojajack russell terriersuka12039:97tak
10MarzenaLusiapudel średnisuka12054:70tak
11AntonioFrankilabradoodlepies12056:71tak
12KasiaCayoowczarek szetlandzkipies1201:15:76tak
13GosiaMilvacocker spaniel angielskisuka7035:39nie
14MariolaFugasuka701:21:43nie
KasiaJuniperowczarek australijskisuka--dyskwalifikacja
BeataEspritbiały owczarek szwajcarskisuka--dyskwalifikacja
KlaudiaFiluśmixpies--dyskwalifikacja
KonradHikaribiały owczarek szwajcarskipies--dyskwalifikacja
OlaGretasuka--dyskwalifikacja
AleksandraOmiamerican staffordshire terriersuka--dyskwalifikacja
ZuzaKoniakpolski owczarek nizinnypies--dyskwalifikacja

klasa 0 kategoria teren

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1AleksandraOmiamerican staffordshire terriersuka12005:34tak
2KlaudiaFiluśmixpies12008:25tak
3BeataEspritbiały owczarek szwajcarskipies12008:47tak
4OlaBelkalabrador retrieversuka12016:47tak
5KarinaLolamixsuka12017:18tak
6OlaTymekmixpies12019:69tak
7KasiaJuniperowczarek australijskisuka12019:78tak
8JoannaDrakarisstaffordshire bull terriersuka12020:15tak
9OlaChesterWelsh Corgi Pembrokepies12020:38tak
10ZuzaKoniakpolski owczarek nizinnypies12026:16tak
11AntonioFrankilabradoodlepies12036:72tak
12MarzenaLusiapudel średnisuka12039:44tak
13GosiaAishaowczarek niemieckisuka12051:19nie
14GosiaMilvacocker spaniel angielskisuka12055:62nie
15MariolaFugasuka12057:62tak
16GosiaZoracocker spanielsuka1201:17:18tak
17KonradHikaribiały owczarek szwajcarskipies1201:20:75tak
18OlaGretasuka1201:29:34tak
MagdaZojajack russell terriersuka--dyskwalifikacja
WiktoriaCarbonamerican staffordshire terrierpies--dyskwalifikacja
KasiaCajoowczarek szetlandzkipies--dyskwalifikacja
Puchar klasy 0 zdobyła Joanna i Drakaris
Puchar klasy 1 zdobyła Magda i Gromit
Puchar klasy 2 zdobyła Ania i Lili