Zawody o Puchar Klubu Nosework Warszawa w Natolinie, 05-06.06.2021

klasa 1 kategoria Pomieszczenia

lokataimię przewodnikaimię psarasa psaliczba punktówczaszaliczenie
1OlgaHansaborder collie2200.24,36tak
2WeronikaDafnelagotto2200.37,10tak
3AgnieszkaSzantipapillon2200.47,52tak
4AgnieszkaBlackymix2201.09,47tak
5KarolinaDendiwhippet2201.53,04tak
6KasiaLuckymix2202.35,87tak
7NataliaAmbermix2203.31,53tak
8BarbaraMichitoller1200.52,71nie
9SylwiaFoxacollie smooth1201.39,02nie

klasa 1 kategoria Przedmioty

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczaszaliczenie 
1AgnieszkaBlackymix2700.51,04tak
2AgnieszkaSzantipapillon2651.03,32tak
3KasiaLuckymix1651.01,32nie
-WeronikaDafnelagottodyskwalifikacja--
-KarolinaDendiwhippetdyskwalifikacja--
-NataliaAmbermixdyskwalifikacja--
-BarbaraMichitollerdyskwalifikacja--
-OlgaHansaborder colliedyskwalifikacja--

klasa 1 kategoria Teren

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczaszaliczenie
1BarbaraMichitoller2200.55,54tak
2KasiaLuckymix2200.56,58tak
3AgnieszkaSzantipapillon2201.36,31tak
4KarolinaDendiwhippet2201.42,75tak
5NataliaAmbermix2201.42,87tak
6WeronikaDafnelagotto2201.44,10tak
7SylwiaFoxacollie smooth2203.10,53tak
8OlgaHansaborder collie1202.22,40nie
9AgnieszkaBlackymix1203.31,57nie

klasa 1 kategoria Pojazdy

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczaszaliczenie
1OlgaHansaborder collie2200.42,91tak
2AgnieszkaSzantipapillon2200.48,19tak
3AgnieszkaBlackymix2200.58,31tak
4WeronikaDafnelagotto2201.09,61tak
-KarolinaDendiwhippetdyskwalifikacja--
-NataliaAmbermixdyskwalifikacja--
-KasiaLuckymixdyskwalifikacja--
-BarbaraMichitollerdyskwalifikacja--
-SylwiaFoxacollie smoothdyskwalifikacja--

Puchar klasy 1 zdobył zespół Agnieszka i Szanti

klasa 2 kategoria Pojazdy

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczaszaliczenie
1AgataRosaowczarek belgijski3701.45,47tak
2PiotrCzesławamstaff1202.09,28nie
3AnetaChocoterier tybetański1202.19,15nie
-SylwiaChilaposokowiec bawarskidyskwalifikacja--

klasa 2 kategoria Pomieszczenia

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczaszaliczenie
1AgataRosaowczarek belgijski4202.06.90tak
2AnetaChocoterier tybetański4203.46,95tak
3PiotrCzesławamstaff1701.29,69nie
4SylwiaChilaposokowiec bawarski1702.44,59nie

klasa 2 kategoria Teren

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczaszaliczenie
1PiotrCzesławamstaff1203.06,94nie
2SylwiaChilaposokowiec bawarski1203.09,81nie
-AnetaChocoterier tybetańskidyskwalifikacja--
-AgataRosaowczarek belgijskidyskwalifikacja--

klasa 2 kategoria Przedmioty

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczaszaliczenie
1PiotrCzesławamstaff3701.46,66tak
2AnetaChocoterier tybetański3702.28,59tak
3AgataRosaowczarek belgijski1203.31,28nie
-SylwiaChilaposokowiec bawarskidyskwalifikacja--

Puchar klasy 2 zdobył zespół Agata i Rosa

klasa 0 kategoria Pojazdy

lokataimię przewodnikaimię psarasasuma punktówczaszaliczenie
1MałgorzataMilkamix1200.20,78tak
2KasiaMarshallowczarek australijski1200.29,38tak
3AgnieszkaNikkeowczarek holenderski1200.29,92tak
4KatarzynaJazzborder collie1200.34,48tak
5AnnaTeslaflat1200.39,12tak
6KatarzynaFridamix1200.45,80tak
7NataliaNikamix1200.48,27tak
8OlgaGangchihuahua1201.00,93tak
9ŁukaszDendiwhippet1201.08,88tak
10KlaudiaVesmirborder collie1201.28,72tak
11MarlenaBaksikterier1201.36,13tak
12AdamLemmymix700.43,38nie
13AnnaNilsonmix700.49,47nie
14OlaFranzmix701.10,15nie
15PiotrPortotoller701.13,10nie
16MagdalenaKulkamix701.15,03nie
-AgataEskaowczarek niemieckidyskwalifikacja--
-IwonaRebeltollerdyskwalifikacja--
-MartaLeeloowyżeł weimarskidyskwalifikacja--

klasa 0 kategoria Pomieszczenia

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczaszaliczenie
1KasiaTolamix1200.09,97tak
2KatarzynaJazzborder collie1200.13,42tak
3AgataEskaowczarek niemiecki1200.17,00tak
4NataliaSaramix1200.19,45tak
5KasiaMarshallowczarek australijski1200.22,82tak
6MagdalenaKulkamix1200.23,37tak
7MałgorzataMilkamix1200.23,83tak
8PiotrPortotoller1200.23,91tak
9AgnieszkaNikkeowczarek holenderski1200.24,69tak
10ŁukaszDendiwhippet1200.26,53tak
11OlaFranzmix1200.28,72tak
12AnnaTeslaflat1200.29,89tak
13AnnaNilsonmix1200.30,60tak
14AdamLemmymix1200.31,64tak
15KlaudiaVesmirborder collie1200.34,61tak
16OlgaGangchihuahua1200.35,91tak
17IwonaRebeltoller1200.36,48tak
18KatarzynaFridamix1200.42,62tak
19MarlenaBaksikterier1201.25,61tak
-MartaLeeloowyżeł weimarskidyskwalifikacja--

klasa 0 kategoria Przedmioty

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczaszaliczenie
1IwonaRebeltoller1200.05,06tak
2KlaudiaVesmirborder collie1200.10,05tak
3OlgaGangchihuahua1200.11,60tak
4MałgorzataMilkamix1200.12,22tak
5KasiaTolamix1200.12,73tak
6KatarzynaJazzborder collie1200.14,54tak
7PiotrPortotoller1200.14,67tak
8AnnaTeslaflat1200.19,87tak
9ŁukaszDendiwhippet1200.20,73tak
10AgnieszkaNikkeowczarek holenderski1200.21,92tak
11AdamLemmymix1200.28,16tak
12AgataEskaowczarek niemiecki1200.32,01tak
13MagdalenaKulkamix1200.47,17tak
14KasiaMarshallowczarek australijski1200.53,67tak
15NataliaSaramix1201.01,10tak
16MarlenaBaksikterier1201.01,19tak
17KatarzynaFridamix1201.02,11tak
18AnnaNilsonmix701.45,56tak
-OlaFranzmixdyskwalifikacja--
-MartaLeeloowyżeł weimarskidyskwalifikacja--

klasa 0 kategoria Teren

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczaszaliczenie
1KatarzynaJazzborder collie1200.11,85tak
2AnnaTeslaflat1200.15,96tak
3KasiaTolamix1200.18,05tak
4AdamLemmymix1200.24,37tak
5KatarzynaFridamix1200.26,02tak
6OlgaGangchihuahua1200.27,74tak
7KasiaMarshallowczarek australijski1200.28,05tak
8MagdalenaKulkamix1200.34,00tak
9KlaudiaVesmirborder collie1200.34,50tak
10AgnieszkaNikkeowczarek holenderski1200.41,65tak
11MałgorzataMilkamiz1200.56,71tak
12ŁukaszDendiwhippet1201.07,25tak
13NataliaNikamix1201.16,23tak
14IwonaRebeltoller701.18,43nie
-AgataEskaowczarek niemieckidyskwalifikacja--
-PiotrPortotollerdyskwalifikacja--
-AnnaNilsonmixdyskwalifikacja--
-OlaFranzmixdyskwalifikacja--
-MarlenaBaksikterierdyskwalifikacja--
-MartaLeeloowyżeł weimarskidyskwalifikacja--

Puchar klasy 0 zdobył zespół Katarzyna i Jazz