Zawody o Puchar Klubu Nosework Warszawa w Natolinie, 21-22.08.2021

klasa 0 kategoria Pojazdy

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1AgnieszkaJazzborder collie1200.13,70tak
2OlaFranzmix1200.21,80tak
3AnnaFadomanchester terrier1200.23,81tak
4KatarzynaMarshallowczarek australijski1200.25,50tak
5PaulinaRicokooikerhondje1200.32,37tak
6AgnieszkaLunamix1200.37,53tak
7KasiaFridamix1200.41,58tak
8KalinaAlhambraowczarek holenderski1200.51,17tak
9AgataSkyborder collie1201.07,46tak
10AgnieszkaBajkagolden retriever1201.15,54tak
11SebastianAlbinmix1201.15,61tak
12AgnieszkaKostekmix1201.27,69tak
13AdamLemmymix1201.46,35tak
14RobertTolatoller700.56,35nie
15MagdalenaMeridagolden retriever701.01,83nie
-AgnieszkaFibitollerdyskwalifikacja--
-AgataEskaowczarek niemieckidyskwalifikacja--
-MarcelinaBiszkoptmixdyskwalifikacja--
-MartaLeeloowyżeł weimarskidyskwalifikacja--

klasa 0 kategoria Pomieszczenia

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1KasiaMarshallowczarek australijski1200.16,20tak
2AgnieszkaJazzborder collie120tak
3AgataSkyborder collie1200.21,30tak
4RobertTolatoller1200.24,24tak
5PaulinaRicokooikerhondje1200.25,43tak
6KalinaAlhambraowczarek holenderski120025,63tak
7SebastianAlbinmix1200.28,08tak
8MarcelinaBiszkoptmix1200.31,30tak
9AdamLemmymix1200.33,72tak
10MagdalenaMeridagolden retriever1200.36,00tak
11AnnaFadomanchester terrier1200.36,67tak
12KasiaFridamix1200.38,01tak
13AgnieszkaFibitoller1200.40,54tak
14JoannaSilverowczarek australijski
1200.40,87tak
15MartaLeeloowyżeł weimarski1200.43,65tak
16AgnieszkaBajkagolden retriever1200.44,53tak
17AgataEskaowczarek niemiecki1200.56,36tak
18AgnieszkaKostekmix1200.57,76tak
19AgnieszkaLunamix1201.12,32tak
20OlaFranzmix701.05,35nie

klasa 0 kategoria Przedmioty

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1JuliaDollyborder collie1200.07,52tak
2KasiaMarshallowczarek australijski1200.09,12tak
3AdamLemmymix1200.14,46tak
4KasiaFridamix1200.16,96tak
5AgnieszkaLunamix1200.17,86tak
6AnnaFadomanchester terrier1200.23,06tak
7AgataSkyborder collie1200.31,00tak
8AgnieszkaKostekmix1200.38,57tak
9JoannaSilverowczarek australijski1201.05,91tak
10AgnieszkaJazzborder collie1201.11,57tak
11MagdalenaMeridagolden retriever1201.25,05tak
12KalinaAlhambraowczarek holenderski700.46,77nie
13AgnieszkaBajkagolden retriever701.06,28nie
14MartaLeeloowyżeł weimarski701.54,94nie
-MarcelinaBiszkoptmixdyskwalifikaja--
-AgataEskaowczarek niemieckidyskwalifikaja--
-AgnieszkaFibitollerdyskwalifikaja--
-RobertTolatollerdyskwalifikaja--
-SebastianAlbinmixdyskwalifikaja--
-PaulinaRicokooikerhondjedyskwalifikaja--
-OlaFranzmixdyskwalifikaja--

klasa 0 kategoria Teren

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1AgnieszkaJazzborder collie1200.05,52tak
2AgataEskaowczarek niemiecki1200.08,95tak
3AgnieszkaLunamix1200.09,64tak
4KasiaMarshallowczarek australijski1200.13,29tak
5KatarzynaFridamix1200.13,49tak
6AdamLemmymix1200.13,80tak
7KalinaAlhambraowczarek holenderski1200.19,52tak
8AnnaFadomanchester terrier1200.24,22tak
9OlaFranzmix1200.24,77tak
10AgnieszkaKostekmix1200.29,80tak
11AgataSkyborder collie1200.30,30tak
12MarcelinaBiszkoptmix1200.32,89tak
13SebastianAlbinmix1200.48,49tak
14JoannaSilverowczarek australijski1201.12,27tak
15AgnieszkaBajkagolden retriever1201.30,22tak
16AgnieszkaFibitoller1201.42,63tak
-RobertTolatollerdyskwalifikacja--
-PaulinaRicokooikerhondjedyskwalifikacja--
-MartaLeeloowyżeł weimarskidyskwalifikacja--
-MagdalenaMeridagolden retrieverdyskwalifikacja--

Puchar w klasie 0 zdobył zespół Agnieszka i Jazz

klasa 1 kategoria Pomieszczenia

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1DominikaAxelgolden retriever2200.50,93tak
2AgnieszkaZuriborder collie2201.10,20tak
3MagdalenaKulkamix2201.14,10tak
4JuliaDollyborder collie2201.22,26tak
5KlaudiaOzzytoller2201.29,70tak
6AgnieszkaSzantipapilon2201.34,45tak
7KatarzynaLuckymix2203.29,03tak
-HannaPowerberneński pies pasterskidyskwalifikacja--
-OlgaHansaborder colliedyskwalifikacja--
-BarbaraMichitollerdyskwalifikacja--
-MarcinFuksmixdyskwalifikacja--

klasa 1 kategoria Przedmioty

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1AgnieszkaZuriborder collie2701.09,38tak
2AgnieszkaSzantipapilon2701.38,18tak
3HannaPowerberneński pies pasterski2702.04.09tak
4BarbaraMichitoller2702.30,73tak
5KatarzynaLuckymix2681.03,52tak
6MagdalenaKulkamix1701.59,64nie
7OlgaHansaborder collie1681.00,40nie
-MarcinFuksmixdyskwalifikacja--

klasa 1 kategoria Teren

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1KatarzynaLuckymix2200.38,67tak
2BarbaraMichitoller2200.44,43tak
3JuliaDollyborder collie2200.55,46tak
4HannaPowerberneński pies pasterski2200.56,08tak
5AgnieszkaZuriborder collie2201.15,03tak
6AgnieszkaSzantipapilon2201.43,57tak
7MagdalenaKulkamix2202.06,26tak
8OlgaHansaborder collie2191.38,51tak
9MarcinFuksmix1203.04,65nie

klasa 1 kategoria Pojazdy

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1JuliaDollyborder collie2200.14,64tak
2AgnieszkaZuriborder collie2200.26,15tak
3DominikaAxelgolden retriever2200.39,06tak
4HannaPowerberneński pies pasterski2200.44,71tak
5KatarzynaLuckymix2200.52,69tak
6KlaudiaOzzytoller2200.54,82tak
7AgnieszkaSzantipapilon2201.10,45tak
8BarbaraMichitoller2201.46,06tak
9OlgaHansaborder collie2180.25,98tak
10MarcinFuksmix1002.18,15nie

Puchar w klasie 1 zdobył zespół Agnieszka i Zuri

klasa 2 kategoria Przedmioty

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1ZbigniewPepechihuahua1203.21,10nie
2DominikaAxelgolden retriever653.18,90nie
-PiotrCzesławamstaffdyskwalifikacja--

klasa 2 kategoria Teren

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1ZbigniewPepechihuahua1184.23,07nie
2PiotrCzesławamstaff653.47,45nie
-DominikaAxelgolden retrieverdyskwalifikacja--

klasa 2 kategoria Pojazdy

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1ZbigniewPepechihuahua3701.37,97tak
2PiotrCzesławamstaff1203.00,05nie

klasa 2 kategoria Pomieszczenia

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1PiotrCzesławamstaff1702.16,50nie
2ZbigniewPepechihuahua1203.41,87nie

Puchar w klasie 2 zdobył zespół Zbigniew i Pepe