Zawody o Puchar Klubu Nosework Warszawa w Natolinie, 23-24.10.2021

klasa 0 kategoria Pojazdy

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1JoannaSilverowczarek australijski1200.10,52tak
2AgnieszkaJazzborder1200.12,96tak
3MartaBezaspringer spaniel walijski1200.28,79tak
4AgnieszkaFibitoller1200.31,54tak
5MariaRavenlabrador1200.34,70tak
6ElżbietaKiwiwhippet1200.39,81tak
7PaulinaKoramix1201.15,71tak
8KingaSalvatoreborder1201.18,25tak
9KondratHikaribiały owczarek szwajcarski1201.37,87tak
10KajaIndianaowczarek staroniemiecki1201.45,67tak
11IwonaRebeltoller1201.46,25tak
12RobertTolatoller700.38,79nie
13SandraFreddiemix701.03,17nie
14TomaszLolaborder701.51,11nie
-AgnieszkaLunamix--dyskwalifikacja
-WeronikaZenboxer--dyskwalifikacja
-MonikaFranialabrador--dyskwalifikacja

klasa 0 kategoria Przedmioty

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1MonikaFranialabrador1200.08,21tak
2AgnieszkaLunamix1200.08,53tak
3AleksandraPaczolabrador1200.09,43tak
4AgnieszkaJazzborder1200.24,88tak
5KatarzynaBintikcocker spaniel angielski1200.30,43tak
6SandraFreddiemix1200.33,41tak
7AgnieszkaFibitoller1201.43,15tak
8MartaRavenlabrador700.20,25nie
9ElżbietaKiwiwhippet700.48,25nie
-KondratHikaribiały owczarek szwajcarski--dyskwalifikacja
-RobertTolatoller--dyskwalifikacja
-MartaBezaspringer spaniel walijski--dyskwalifikacja
-TomaszLolaborder--dyskwalifikacja
-IwonaRebeltoller--dyskwalifikacja
-PaulinaKoramix--dyskwalifikacja
-WeronikaZenboxer--dyskwalifikacja
-JoannaSilverowczarek australijski--dyskwalifikacja
-KingaSalvadoreborder--dyskwalifikacja
-KajaIndianaowczarek staroniemiecki--dyskwalifikacja
-MagdalenaSafisznaucer miniaturka--dyskwalifikacja

klasa 0 kategoria Pomieszczenia

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1RobertTolatoller1200.06,53tak
2AgnieszkaFibitoller1200.09,81tak
3AgnieszkaJazzborder1200.19,34tak
4AgnieszkaLunamix1200.23,09tak
5IwonaRebeltoller1200.25,72tak
6MagdalenaPauzagolden1200.25,75tak
7JoannaSilverowczarek australijski1200.28,03tak
8MonikaFranialabrador1200.28,04tak
9ElżbietaKiwiwhippet1200.29,84tak
10SandraFreddiemix1200.30,69tak
11MartaBezaspringer spaniel walijski1200.37,88tak
12KatarzynaCarloscocker spaniel angielski1200.38,28tak
13AleksandraPaczolabrador1201.10,04tak
14TomaszLolaborder1201.45,32tak
-KondratHikaribiały owczarek szwajcarski--dyskwalifikacja
-WeronikaZenboxer--dyskwalifikacja
-MariaRavenlabrador--dyskwalifikacja
-KajaIndianaowczarek staroniemiecki--dyskwalifikacja
-MagdalenaSafisznaucer miniaturka--dyskwalifikacja
-KingaSalvatoreborder--dyskwalifikacja
-PaulinaKoramix--dyskwalifikacja

klasa 0 kategoria Teren

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1AgnieszkaFibitoller1200.29,69tak
2AgnieszkaJazzborder1200.34,70tak
3TomaszLolaborder1200.45,97tak
4RobertTolatoller1201.59,95tak
5IwonaRebeltoller701.19,16nie
-AgnieszkaLunamix--dyskwalifikacja
-ElżbietaKiwiwhippet--dyskwalifikacja
-KondratHikaribiały owczarek szwajcarski--dyskwalifikacja
-MartaBezaspringer spaniel walijski--dyskwalifikacja
-PaulinaKoramix--dyskwalifikacja
-WeronikaZenboxer--dyskwalifikacja
-MonikaFranialabrador--dyskwalifikacja
-JoannaSilverowczarek australijski--dyskwalifikacja
-MagdalenaPauzagolden--dyskwalifikacja
-KingaSalvatoreborder--dyskwalifikacja
-KajaIndianaowczarek staroniemiecki--dyskwalifikacja
-SandraFreddiemix--dyskwalifikacja
-AleksandraPaczolabrador--dyskwalifikacja
-MariaRavenlabrador--dyskwalifikacja

Puchar klasy 0 zdobył zespół Agnieszka i Jazz

klasa 1 kategoria Przedmioty

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1KasiaMarshallowczarek australijski2200.16,97tak
2BarbaraMichitoller2200.51,47tak
3AdamLemmymix2200.54,00tak
4AgnieszkaSzantipapillon2201.07,17tak
5AgnieszkaZuriborder2201.24,18tak
6KarolinaDendiwhippet2201.48,97tak
7MagdalenaMeridagolden1200.55,44nie
-OlgaHansaborder collie--dyskwalifikacja

klasa 1 kategoria Pomieszczenia

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1AdamLemmymix2200.29,93tak
2OlgaHansaborder2201.01,63tak
3KarolinaDendiwhippet2201.34,19tak
4KatarzynaBintikcocker spaniel angielski2201.45,90tak
5MagdalenaMeridagolden2201.57,43tak
6AgnieszkaZuriborder2202.08,73tak
7KasiaMarshallowczarek australijski2202.19,39tak
8AgnieszkaSzantipapillon2202.57,40tak

klasa 1 kategoria Pojazdy

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1AgnieszkaZuriborder2200.21,73tak
2KatarzynaBintikcocker spaniel angielski2200.24,14tak
3AgnieszkaSzantipapillon2200.24,45tak
4KasiaMarshallowczarek australijski2200.37,45tak
5MagdalenaMeridagolden2200.56,14tak
6AdamLemmymix2201.06,60tak
7KarolinaDendiwhippet1200.41,94nie
8OlgaHansaborder1200.49,81nie

klasa 1 kategoria Teren

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1AdamLemmymix2200.45,29tak
2AgnieszkaSzantipapilon2200.59,43tak
3OlgaHansaborder2201.12,47tak
4KasiaMarshallowczarek australijski2201.21,42tak
5AgnieszkaZuriborder2201.24,80tak
6MagdalenaMeridagolden2202.04,18tak
7KatarzynaBintikcocker spaniel angielski1201.43,59nie
-KarolinaDendiwhippet--dyskwalifikacja

Puchar klasy 1 zdobył zespół Adam i Lemmy

klasa 2 kategoria Pojazdy

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1MartaAmytoller1702.12,91nie
2JuliaDollyaussie1202.02,50nie
3GosiaTogoborder1202.25,78nie
4PiotrCzesławamstaff703.09,71nie
-HannaPowerberneński pies pasterski--dyskwalifikacja
-BarbaraMichitoller--dyskwalifikacja
-KasiaLuckymix--dyskwalifikacja
-AniaLiliborder--dyskwalifikacja
-DominikaAlexgolden--dyskwalifikacja
lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1AniaLiliborder702.54,03nie
-HannaPowerberneński pies pasterski--dyskwalifikacja
-PiotrCzesławamstaff--dyskwalifikacja
-KasiaLuckymix--dyskwalifikacja
-JuliaDollyaussie--dyskwalifikacja
-GosiaTogoborder--dyskwalifikacja
-DominikaAxelgolden--dyskwalifikacja
-MartaAmytoller--dyskwalifikacja

klasa 2 kategoria Teren

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1BarbaraMichitoller2705.50,28tak
-HannaPowerberneński pies pasterski--dyskwalifikacja
-PiotrCzesławamstaff--dyskwalifikacja
-KasiaLuckymix--dyskwalifikacja
-JuliaDollyaussie--dyskwalifikacja
-AniaLiliborder--dyskwalifikacja
-GosiaTogoborder--dyskwalifikacja
-DominikaAxelgolden--dyskwalifikacja
-MartaAmytoller--dyskwalifikacja

klasa 2 kategoria Pomieszczenia

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1KasiaLuckymix3701.54,91tak
2DominikaAxelgolden3702.14,62tak
3PiotrCzesławamstaff1202.33,00nie
4HannaPowerberneński pies pasterski1205.15,33nie
5AniaLiliborder702.56,72nie
-BarbaraMichitoller--dyskwalifikacja
-JuliaDollyaussie--dyskwalifikacja
-GosiaTogoborder--dyskwalifikacja
-MartaAmytoller--dyskwalifikacja

Puchar klasy 2 zdobył zespół Kasia i Lucky

klasa 0 kategoria Pomieszczenia

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1RobertTolatoller1200.06,53tak
2AgnieszkaFibitoller1200.09,81tak
3AgnieszkaJazzborder1200.19,34tak
4AgnieszkaLunamix1200.23,09tak
5IwonaRebeltoller1200.25,72tak
6MagdalenaPauzagolden1200.25,75tak
7JoannaSilverowczarek australijski1200.28,03tak
8MonikaFranialabrador1200.28,04tak
9ElżbietaKiwiwhippet1200.29,84tak
10SandraFreddiemix1200.30,69tak
11MartaBezaspringer spaniel walijski1200.37,88tak
12KatarzynaCarloscocker spaniel angielski1200.38,28tak
13AleksandraPaczolabrador1201.10,04tak
14TomaszLolaborder1201.45,32tak
-KondratHikaribiały owczarek szwajcarski--dyskwalifikacja
-WeronikaZenboxer--dyskwalifikacja
-MariaRavenlabrador--dyskwalifikacja
-KajaIndianaowczarek staroniemiecki--dyskwalifikacja
-MagdalenaSafisznaucer miniaturka--dyskwalifikacja
-KingaSalvatoreborder--dyskwalifikacja
-PaulinaKoramix--dyskwalifikacja