Zawody o Puchar Klubu Nosework Warszawa w Warszawie, 19-20.03.2022

Puchar klasy 0 zdobył zespół Michał i Bowie

klasa 0 kategoria Pomieszczenia

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1MichałBowieborder collie1200.08,81tak
2JoannaSilverowczarek australijski1200.10,34tak
3KatarzynaTolamix1200.16,47tak
4AgnieszkaLunamix1200.29,84tak
5ZofiaMaszamix1200.33,78tak
6AleksandraLizmix1200.33,97tak
7AdriannaAzgardmix1200.58,16tak
8IwonaRebeltoller1201.18,69tak
9LuizaFrajdashih tzu1201.38,69tak
10MagdalenaVespermix700.49,56nie
11MariaRavenlabrador701.38,00nie

klasa 0 kategoria Przedmioty

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1ZofiaMaszamix1200.07,40tak
2MariaRavenlabrador1200.07,43tak
3JoannaSilverowczarek australijski1200.08,06tak
4AleksandraLizmix1200.12,44tak
5KatarzynaTolamix1200.14,53tak
6MichałBowieborder collie1200.16,66tak
7MagdalenaVespermix1200.17,25tak
8IwonaRebeltoller1200.22,78tak
9AgnieszkaLunamix1200.31,53tak
10LuizaFrajdashih tzu1201.48,22tak
11AdriannaAzgdarmix1151.36,25tak

klasa 0 kategoria Teren

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1MichałBowieborder collie1200.13,00tak
2AgnieszkaLunamix1200.24,84tak
3MagdalenaVespermix1200.30,60tak
4JoannaSilverowczarek australijski1200.36,94tak
5KatarzynaTolamix1200.42,93tak
6ZofiaMaszamix1200.46,53tak
7AdriannaAzgardmix1201.15,09tak
8IwonaRebeltoller1201.21,41tak
9MariaRavenlabrador700.37,47nie
-AleksandraLizmix--dyskwalifikacja
-LuizaFrajdashih tzu--dyskwalifikacja

klasa 0 kategoria Pojazdy

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1MichałBowieborder collie1200.15,12tak
2MagdalenaVespermix1200.17,31tak
3ZofiaMaszamix1200.17,32tak
4AleksandraLizmix1200.24,88tak
5AgnieszkaLunamix1200.28,22tak
6MariaRavenlabrador1200.31,00tak
7AdriannaAzgardmix1200.32,84tak
8JoannaSilverowczarek australijski1200.34,59tak
9KatarzynaTolamix1200.41,75tak
10LuizaFrajdashih tzu1201.25,32tak
11IwonaRebeltoller1201.38,50tak

Puchar klasy 1 zdobył zespół Agnieszka i Fibi

klasa 1 kategoria Przedmioty

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1AgnieszkaFibitoller2200.22,87tak
2AnnaTeslaflat2200.32,08tak
3TomaszLolaborder collie2200.37,36tak
4MagdalenaMeridagolden2201.07,26tak
5MonikaZiarastaffordshire bull terrier1200.52,36nie
6ElżbietaKiwiwhippet1201.34,04nie
-PiotrPortotoller--dyskwalifikacja

klasa 1 kategoria Pomieszczenia

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1MagdalenaMeridagolden2201.42,81tak
2AgnieszkaFibitoller2201.55,00tak
3TomaszLolaborder collie2201.58,00tak
4AnnaTeslaflat2202.31,05tak
5PiotrPortotoller2203.40,56tak
6MonikaZiarastaffordshire bull terrier2152.49,06tak
7ElżbietaKiwiwhippet1202.00,12nie
-KlaudiaOzzytoller--dyskwalifikacja

klasa 1 kategoria Teren

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1AnnaTeslaflat2201.41,62tak
2MagdalenaMeridagolden2202.08,25tak
3AgnieszkaFibitoller2203.19,38tak
4PiotrPortotoller1203.11,34nie
-MonikaZiarastaffordshire bull terrier--dyskwalifikacja
-TomaszLolaborder collie--dyskwalifikacja
-KlaudiaOzzytoller--dyskwalifikacja

klasa 1 kategoria Pojazdy

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1MonikaZiarastaffordshire bull terrier2200.21,39tak
2AgnieszkaFibitoller2200.22.09tak
3AnnaTeslaflat2200.43,87tak
4TomaszLolaborder collie2200.45,59tak
5MagdalenaMeridagolden2201.03,50tak
6PiotrPortotoller1200.44,02nie
7ElżbietaKiwiwhippet1201.18,60nie
8KlaudiaOzzytoller1203.15,32nie

Puchar klasy 2 zdobył zespół Agnieszka i Szanti

klasa 2 kategoria Pojazdy

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1AgnieszkaSzantipapillon2701.22,85tak
2DominikaAxelgolden2703.47,91tak
-HannaPowerberneński pies pasterski--dyskwalifikacja
-MagdaFrodaowczarek niemiecki--dyskwalifikacja
-AgnieszkaZuriborder collie--dyskwalifikacja

klasa 2 kategoria Przedmioty

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1AgnieszkaZuriborder collie1704.48,72nie
2MagdaFrodaowczarek niemiecki1201.26,50nie
3AgnieszkaSzantipapillon1201.39,72nie
-HannaPowerberneński pies pasterski--dyskwalifikacja
-DominikaAxelgolden--dyskwalifikacja

klasa 2 kategoria Pomieszczenia

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1AgnieszkaSzantipapillon702.12,44nie
-HannaPowerberneński pies pasterski--dyskwalifikacja
-DominikaAxelgolden--dyskwalifikacja
-MagdaFrodaowczarek niemiecki--dyskwalifikacja
-AgnieszkaZuriborder collie--dyskwalifikacja

klasa 2 kategoria Teren

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczasczysty start
1AgnieszkaZuriboder collie1204.30,31nie
2MagdaFrodaowczarek niemiecki1205.15,81nie
3HannaPowerberneński pies pasterski702.44,40nie
-DominikaAxelgolden--dyskwalifikacja
-AgnieszkaSzantipapillon--dyskwalifikacja