Zawody o Puchar Passionblog for dogs w Sosnowcu, 20.06.2021

klasa 0 kategoria Przedmioty

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczaszaliczenie
1JuliaRollomix1200.04,02tak
2KalinaAlhambraowczarek holenderski1200.04,45tak
3AgataNoxflat coated retriever1200.05,96tak
4KasiaLokalabrador1200.08,23tak
5NataliaSabalabrador1200.10,41tak
6KlaudiaVesmirborder collie1200.15,67tak
7AnnaAmberogar polski1200.19,98tak
8PiotrBletkamix1200.25,34tak
9MonikaZiarastaffordshire terrier1200.25,79tak
10AnnaDracomix1200.31,51tak
11IwonaLolamix1200.31,55tak
12MichalinaTorinoborder collie1200.36,71tak
13JadwigaClaribellabrador1200.39,28tak
14KarolinaDoraowczarek niemiecki1200.30,60nie
-JacekKosmomixdyskwalifikacja--

klasa 0 kategoria Pomieszczenia

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczaszaliczenie
1KalinaAlhambraowczarek holenderski1200.04,51tak
2NataliaSabalabrador1200.05,45tak
3KlaudiaVesmirborder collie1200.07,95tak
4AnnaAmberogar polski1200.08,99tak
5KarolinaDoraowczarek niemiecki1200.11,60tak
6JacekKosmomix1200.13.06tak
7AnnaDracomix1200.14,67tak
8AgataNoxflat coated retriver1200.14,93tak
9JuliaRollomix1200.15,08tak
10PiotrBletkamix1200.16,54tak
11KasiaRocalabrador1200.18,96tak
12JadwigaClariberlabrador1200.19,18tak
13MonikaZiarastaffordshire terrier1200.20,77tak
14IwonaLolamix1200.21,90tak
-MichalinaTorinoborder colliedyskwalifikacja--

klasa 0 kategoria Pojazdy

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczaszaliczenie
1KasiaRocalabrador1200.19,46tak
2KlaudiaVesmirborder collie1200.21,41tak
3NataliaSabalabrador1200.26,65tak
4JuliaRollomix1200.27,20tak
5AgataNoxflat coated rietriver1200.28,18tak
6MonikaZiarastaffordshire terrier1200.35,05tak
7KalinaAlhambraowczarek holenderki1200.36,08tak
8PiotrBletkamix1201.31,15tak
9IwonaLolamix1201.47,54tak
10KarolinaDoraowczarek niemiecki1201.48,72tak
11JadwigaClariberlabrador1201.53,47tak
-MichalinaTorinoborder colliedyskwalifikacja--
-AnnaAmberogar polskidyskalifikacja--

klasa 0 kategoria Teren

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczaszaliczenie
1KalinaAlhambraowczarek holenderski1200.04,34tak
2JuliaRollomix1200.04,67tak
3NataliaSabalabrador1200.08,74tak
4KlaudiaVesmirborder collie1200.11,29tak
5JadwigaClariberlabrador1200.12,48tak
6AgataNoxflat coated retriver1200.13,46tak
7PiotrBletkamix1200.22,89tak
8MonikaZiarastaffordshire terrier1200.25,28tak
9KasiaRocalabrador1200.33,48tak
10MichalinaTorinoborder collie1201.48,06tak
11IwonaLolamix700.40,64nie
12AnnaAmberogar polski701.58,00nie
-KarolinaDoraowczarek niemieckidyskwalifikacja--

Puchar klasy 0 zdobył zespół Kalina i Alhambra

klasa 1 kategoria Przedmioty

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczaszaliczenie
1AgnieszkaSzantipapilon2200.26,27tak
2NataliaAmbermix2200.46,65tak
3KarolinaDendiwhippet1200.51,44nie
-EwaJupifoxterrierdyskwalifikacja--

klasa 1 kategoria Teren

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczaszaliczenie
1KarolinaDendiwhippet2200.43,43tak
2AgnieszkaSzantipapillon2200.55,60tak
3NataliaAmbermix2201.26,04tak
4EwaJupifoxterrier2202.09,67tak

klasa 1 kategoria Pomieszczenia

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczaszaliczenie
1AgnieszkaSzantipapillon2200.44,31tak
2EwaJupifoxterrier2200.58,32tak
3NataliaAmbermix2201.04,44tak
4KarolinaDendiwhippet2201.09,15tak

klasa 1 kategoria Pojazdy

lokataimię przewodnikaimię psarasa psasuma punktówczaszaliczenie
1NataliaAmbermix2200.38,73tak
2KarolinaDendiwhippet2200.45,48tak
3AgnieszkaSzantipapillon2201.02,41tak
4EwaJupifoxterrier2202.12,56tak

Puchar klasy 1 zdobył zespół Agnieszka i Szanti