Zawody Polskiej Ligi Nosework o Puchar Chilalandu i Psianaberii, Krosinko 19-20.03

Klasa 3 kategoria Pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1SylwiaChilaposokowiec bawarskisuka5703:31:46tak

Klasa 3 kategoria Teren

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1SylwiaChilaposokowiec bawarskisuka202:28:50nie

Klasa 3 kategoria Przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1SylwiaChilaposokowiec bawarskisuka5204:21:87tak

Klasa 2 kategoria Pomieszczenia

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1SylwiaChilaposokowiec bawarskisuka3205:22:90tak
2AngelikaBritaowczarek niemieckisuka704:31:82nie
3MagdaSoniaowczarek niemieckisuka705:08:90nie
GosiaRobinmanchester terrierpies--dyskwalifikacja
Puchar klasy 2 zdobyły Sylwia i Chila

Klasa 2 kategoria Teren

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1MagdaSoniaowczarek niemieckisuka705:15:10nie
AngelikaBritaowczarek niemieckisuka--dyskwalifikacja

Klasa 2 kategoria Pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
MagdaSoniaowczarek niemieckisuka--dyskwalifikacja
AngelikaBritaowczarek niemieckisuka--dyskwalifikacja

Klasa 2 kategoria Przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
MagdaSoniaowczarek niemieckisuka--dyskwalifikacja
AngelikaBritaowczarek niemieckisuka--dyskwalifikacja
GosiaRobinmachester terrierpies--dyskwalifikacja

Klasa 1 kategoria Pomieszczenia

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1PaulinaRicokooikerhondjepies2200:42:67tak
2PolaGałganmixpies2200:45:24tak
3AdamLemmymixpies2200:55:49tak
4MarzenaSkotimixpies2200:58:48tak
5DorotaRudolfmixpies2201:16:21tak
6MarikaGacekmixpies2201:34:71tak
7AsiaMaraowczarek belgijski malinoissuka2202:02:47tak
8MonikaZiarastaffordshire bull terriersuka2001:52:52tak
9MagdaGromitmixpies1900:36:81tak
10KasiaKaromixpies1201:05:16nie
11JustynaBambimixsuka1201:05:83nie
12KarolinaLokaborder colliesuka1201:07:89nie
13DagmaraBuffymixsuka1201:34:40nie
14MonikaMarvelowczarek australijskipies1202:00:38nie
DorotaDoraborder colliesuka--dyskwalifikacja
AnitaKosmacane corsopies--dyskwalifikacja
BartekSkalpelborder colliepies--dyskwalifikacja
GosiaEchococker spaniel angielskisuka--dyskwalifikacja
MagdaHektorjack russell terrierpies--dyskwalifikacja
GosiaSzamanowczarek niemieckipies--dyskwalifikacja
Puchar klasy 1 zdobyli Dorota i Rudolf

Klasa 1 kategoria Przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1KarolinaLokaborder colliesuka2200:13:78tak
2DorotaRudolfmixpies2200:22:81tak
3JustynaBambimixsuka2200:26:01tak
4AdamLemmymixpies2200:36:73tak
5KasiaKaromixpies2200:41:04tak
6DagmaraBuffymixsuka2200:55:46tak
7PaulinaRicokooikerhondjepies2200:58:73tak
8MarikaGacekmixpies2201:09:73tak
9MagdaGromitmixpies2201:12:93tak
10MonikaMarvelowczarek australijskipies2201:24:30tak
11PolaGałganmixpies2201:27:89tak
12MonikaZiarastaffordshire bull terriersuka2201:47:28tak
13GosiaSzamanowczarek niemieckipies1200:35:28nie
14DorotaDoraborder colliesuka1200:44:42nie
15BartekSkalpelborder colliepies1201:15:75nie
16MarzenaSkotimixpies1203:13:76nie
17GosiaEchococker spaniel angielskisuka1204:00:00nie
18MagdaHektorjuck russell terrierpies1180:41:14nie

Klasa 1 kategoria Teren

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1GosiaSzamanowczarek niemieckipies2701:59:61tak
2DorotaRudolfmixpies2702:13:26tak
3PaulinaRicokooikerhondjepies2702:17:91tak
4MonikaZiarastaffordshire bull terriersuka2702:30:40tak
5PolaGałganmixpies2702:42:70tak
6DagmaraBuffymixsuka2703:00:12tak
7MagdaGromitmixpies2703:08:56tak
8AnitaKosmacane corsopies2704:00:00tak
9MarzenaSkotimixpies1701:54:98nie
10AdamLemmymixpies1702:16:68nie
KarolinaLokaborder colliesuka--dyskwalifikacja
JustynaBambimixsuka--dyskwalifikacja
MarikaGacekmixpies--dyskwalifikacja
DorotaDoraborder colliesuka--dyskwalifikacja
GosiaRobinmanchester terrierpies--dyskwalifikacja
MagdaHektorjuck russell terrierpies--dyskwalifikacja
MonikaMarvelowczarek australijskipies--dyskwalifikacja
KasiaKaromixpies--dyskwalifikacja
GosiaEchococker spaniel angielskipies--dyskwalifikacja
BartekSkalpelborder colliepies--dyskwalifikacja

Klasa 1 kategoria Pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1DorotaRudolfmixpies2200:19:93tak
2PolaGałganmixpies2200:24:10tak
3MagdaHektorjuck russell terrierpies2200:36:17tak
4BartekSkalpelborder colliepies2200:41:94tak
5AdamLemmymixpies2200:45:41tak
6AsiaMaraowczarek belgisjki malinoissuka2200:46:27tak
7MagdaGromitmixpies2200:53:26tak
8KasiaKaromixpies2200:56:45tak
9KarolinaLokaborder colliesuka2201:01:14tak
10JustynaBambimixsuka2201:03:62tak
11GosiaSzamanowczarek niemieckipies2201:07:50tak
12MonikaZiarastaffordshire bull terriersuka2201:50:17tak
13AnitaKosmacane corsopies2201:55:73tak
14MarikaGacekmixpies2201:55:99tak
15PaulinaRicokooikerhondjepies1200:43:62nie
16DorotaDoraborder colliesuka1201:08:63nie
17GosiaRobinmanchester terrierpies1201:23:56nie
18MarzenaSkotimixpies1201:28:00nie
19DagmaraBuffymixsuka1202:04:38nie
MonikaMarvelowczarek australijskipies--dyskwalifikacja

Klasa 0 kategoria Pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1DarekCzikaborder colliesuka1200:27:46tak
2MartaDraculaowczarek australijskipies1200:45:44tak
3GosiaAishaowczarek niemieckisuka1200:50:26tak
4NorbertAikoposokowiec bawarskisuka1201:05:10tak
5JuliaBananmixpies1201:08:93tak
6AsiaLorieborder colliesuka1201:16:32tak
7GosiaZoracocker spaniel angielskisuka1201:17:08tak
8KarinaLolamixsuka1201:21:17tak
9NataliaAzylspringer spaniel angielskipies1201:23:30tak
10ZuzaKoniakpolski owczarek nizinnypies1201:35:14tak
11AnetaIvolabradorpies1201:59:58tak
KasiaSzilamixsuka--dyskwalifikacja
MarekBrunojamnik szorstkowłosypies--dyskwalifikacja
KarinaChilliterier irlandzkipies--dyskwalifikacja
KonstancjaKadarkajack russell terriersuka--dyskwalifikacja
GosiaLeonbiały owczarek szwajcarskipies--dyskwalifikacja
KaudiaFiluśmixpies--dyskwalifikacja
AgnieszkaGajanova scotia duck tolling retrieversuka--dyskwalifikacja
GosiaEchococker spaniel angielskisuka--dyskwalifikacja
MariaFelixpudel dużypies--dyskwalifikacja
KasiaFrikomixpies--dyskwalifikacja
KasiaFigaborder colliesuka--dyskwalifikacja
HaniaNoramixsuka--dyskwalifikacja
IzaHugomały munsterlanderpies--dyskwalifikacja
KasiaJuniperowczarek australijskisuka--dyskwalifikacja
MonikaFranialabrador użytkowysuka--dyskwalifikacja
MonikaN-Gineborder colliepies--dyskwalifikacja
AsiaDrakarisstaffordshire bull terriersuka--dyskwalifikacja
KasiaRumpelmixpies--dyskwalifikacja
AntonioFrankilabradoodlepies--dyskwalifikacja
AgnieszkaKiaradog niemieckisuka--dyskwalifikacja
Puchar klasy 0 wygrali Aneta i IVO

Klasa 0 kategoria Teren

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1AsiaDrakarisstaffordshire bull terriersuka1200:4:29tak
2AnetaIvolabradorpies1200:6:55tak
3GosiaZoracocker spaniel angielskisuka1200:7:27tak
4AntonioFrankilabradoodlepies1200:8:63tak
5AsiaLorieborder colliesuka1200:11:72tak
6KarinaLolamixsuka1200:11:87tak
7MariaFelixpudel dużypies1200:12:82tak
8GosiaMilvacocker spaniel angielskisuka1200:13:42tak
9KasiaJuniperowczarek australijskisuka1200:15:02tak
10NataliaAzylspringel spaniel angielskipies1200:17:58tak
11KasiaFrikomixpies1200:18:43tak
12GosiaAishaowczarek niemieckisuka1200:19:79tak
13ZuzaKoniakpolski owczarek nizinnypies1200:20:76tak
14MoniakFranialabrador użytkowysuka1200:23:67tak
15JustynaJoeymixpies1200:23:77tak
16MonikaN-Gineborder colliepies1200:33:25tak
17MarekBrunojamnik szorstkowłosypies1200:33:86tak
18NorbertAikoposokowiec bawarskisuka1200:34:84tak
19JuliaBananmixpies1200:44:46tak
20HaniaNoramixsuka1200:48:55tak
21DarekCzikaborder colliesuka1200:52:08tak
22AsiaMaraowczarek belgijski malinoissuka1200:57:28tak
23GosiaLeonbiały owczarek szwajcarskipies1201:22:17tak
24MartaDraculaowczarek australijskipies1201:22:28tak
25KasiaSzilamixpies1201:25:09tak
26AgnieszkaGajanova scotia duck tolling retrieversuka1201:45:12tak
KarinaChiliterier irlandzkipies--dyskwalifikacja
KonstancjaKadarkajack russell terriersuka--dyskwalifikacja
KasiaRumpelmixpies--dyskwalifikacja
KasiaFigaborder colliesuka--dyskwalifikacja
AgnieszkaKiaradog niemieckisuka--dyskwalifikacja
KlaudiaFiluśmixpies--dyskwalifikacja

Klasa 0 kategoria Przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1IzaHugomały munstrelanderpies1200:2:70tak
2AsiaDrakarisstaffordshire bull terriersuka1200:5:88tak
3KasiaFigaborder colliesuka1200:5:93tak
4KarinaLolamixsuka1200:8:22tak
5GosiaAishaowczarek niemieckisuka1200:9:70tak
6KlaudiaFiluśmixpies1200:11:66tak
7KasiaJuniperowczarek australijskisuka1200:17:10tak
8NataliaAzylspringer spaniel angielskipies1200:19:96tak
9GosiaZoracocker spaniel angielskisuka1200:26:26tak
10GosiaMilvacocker spaniel angielskisuka1200:26:91tak
11HaniaNoramixsuka1200:27:06tak
12AnitaKosmacane corsopies1200:27:73tak
13AnetaIvolabradorpies1200:28:23tak
14DarekCzikaborder colliesuka1200:31:12tak
15JuliaBananmixpies1200:31:48tak
16KasiaRumpelmixpies1200:35:06tak
17NorbertAikoposokowiec bawarskisuka1200:37:37tak
18JustynaJoeymixpies1200:40:59tak
19KarinaChilliterier irlandzkipies1200:44:65tak
20AgnieszkaGajanova scotia duck tolling retrieversuka1200:45:10tak
21MonikaFranialabrador użytkowysuka1200:45:69tak
22ZuzaKoniakpolski owczarek nizinnypies1200:46:10tak
23KasiaSzilamixsuka1201:16:48tak
24AntonioFrankilabradoodlepies1201:42:22tak
25KasiaFrikomixpies1201:25:09tak
26AsiaMaraowczarek belgijski malinoissuka1201:45:12tak
27GosiaLeonbiały owczarek szwajcarskipies700:37:96nie
28MarekBrunojamnik szorstkowłosypies700:42:19nie
29KonstancjaKadarkajack russell terriersuka700:52:26nie
30AsiaLorieborder colliesuka701:02:78nie
AgnieszkaKiaradog niemieckisuka--dyskwalifikacja
MariaFelixpudel dużypies--dyskwalifikacja
MartaDraculaowczarek australijskipies--dyskwalifikacja

Klasa 0 kategoria Pomieszczenia

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaPunktyCzasZaliczenie
1NorbertAikoposowiec bawarskisuka1200:7:63tak
2AnetaIvolabradorpies1200:10:74tak
3ZuzaKoniakpolski owczarek nizinnypies1200:10:85tak
4HaniaNoramixsuka1200:17:35tak
5MonikaFranialabrador użytkowysuka1200:19:89tak
6AsiaLorieborder colliesuka1200:24:63tak
7KasiaFrikomixpies1200:29:22tak
8MonikaN-Gineborder colliepies1200:32:01tak
9AgnieszkaGajanova scotia duck tolling retrieversuka1200:33:55tak
10DarekCzikaborder colliesuka1200:40:73tak
11JuliaBananmixpies1200:42:13tak
12MartaDraculaowczarek australijskipies1200:45:87tak
13MarekBrunojamnik szorstkowłosypies1200:49:79tak
14KarinaLolamixsuka1200:53:20tak
15GosiaZoracocker spaniel angielskisuka1200:55:65tak
16IzaHugomały musterlanderpies1200:58:47tak
17GosiaAishaowczarek niemieckisuka1200:59:22tak
18KasiaSzilamixsuka1201:00:96tak
19NataliaAzylspringer spaniel angielskipies1201:06:80tak
20AntonioFrankilabradoodlepies1201:10:86tak
21AsiaDrakarisstaffordshire bull terriersuka1201:17:04tak
22KasiaFigaborder colliesuka1201:21:16tak
23KasiaRumpelmixpies1201:21:89tak
24GosiaLeonbiały owczarek szwajcarskipies1201:40:28tak
25KonstancjaKadarkajack russell terriersuka1201:58:72tak
GosiaMilvacocker spaniel angielskisuka--dyskwalifikacja
JustynaJoeymixpies--dyskwalifikacja
KarinaChilliterier irlandzkipies--dyskwalifikacja
KasiaJuniperowczarek australijskisuka--dyskwalifikacja
KlaudiaFiluśmixpies--dyskwalifikacja
AgnieszkaKiaradog niemieckisuka--dyskwalifikacja
MariaFelixpudel dużypies--dyskwalifikacja