Zawody Polskiej Ligi Nosework o Puchar Klubu Nosework Warszawa – 08-09.08.2020

klasa 0 kategoria Pojazdy

lokataimię przewodnikaimię psarasa psapłeć psasuma punktówczaszaliczenie
1AnetaBayatollersamica12007, 88tak
2AnnaRustyowczarek australijskisamiec12008, 34tak
3JoannaSampelmały munsterlandersamiec12014,00tak
4AgnieszkaBjornbiały owczarek szwajcarskisamiec12017,92tak
5AleksanderEnzosaarloossamiec12022,97tak
6MagdalenaBelkalabradorsamica12023,16tak
7NataliaAmbermixsamica12028,55tak
8MichałFenrisbiały owczarek szwajcarskisamiec12037,95tak
9OlgaHansaborder colliesamica12049,87tak
10AgnieszkaBlackymixsamiec12050,27tak
11KatarzynaLuckymixsamiec12001.25,59tak
12AgnieszkaKostekmixsamiec12001.31,62tak
-ZuzannaHappycavaliersamica--dyskwalifikacja
-NataliaDonabeaglesamica--dyskwalifikacja
-UrszulaHagaowczarek belgijskisamica--dyskwalifikacja

klasa 0 kategoria Teren

lokataimię przewodnikaimię psarasa psapłeć psasuma punktówczaszaliczenie
1NataliaAmbermixsamica12005,59tak
2AgnieszkaBjornbiały owczarek szwajcarskisamiec12018,96tak
3AnetaBayatollersamica12020,19tak
4AgnieszkaKostekmixsamiec12021,51tak
5AgnieszkaBlackymixsamiec12027,81tak
6KatarzynaLuckymixsamiec12038,54tak
7ZuzannaHappycavaliersamica12043,83tak
8NataliaDonabeaglesamica12050,50tak
9MichałFernisbiały owczarek szwajcarskisamiec12058,36tak
10OlgaHansaborder colliesamica12001.03,13tak
11MagdalenaBelkalabradorsamica12001.41,51tak
12AleksanderEnzosaarloossamiec12001.49,05tak
13JoannaSampelmały munsterlandersamiec12001.57,17tak
14AnnaRustyowczarek australijskisamiec7035,37nie
-UrszulaHagaowczarek belgijskisamica--dyskwalifikacja

klasa 0 kategoria Przedmioty

lokataimię przewodnikaimię psarasa psapłeć psasuma punktówczaszaliczenie
1ZuzannaHappycavaliersamica12010,96tak
2AgnieszkaBlackymixsamiec12011,36tak
3NataliaDonnabeaglesamica12011,46tak
4AleksanderEnzosaarloossamiec12014,32tak
5AgnieszkaBjornbiały owczarek szwajcarskisamiec12018,41tak
6MichałFenrisbiały owczarek szwajcarskisamiec12026,65tak
7KatarzynaLuckymixsamiec12027,53tak
8MagdalenaBelkalabradorsamica12030,58tak
9NataliaAmbermixsamica12032,81tak
10OlgaHansaborder colliesamica12001.58,12tak
11AgnieszkaKostekmixsamiec7031,06nie
12JoannaSampelmały munsterlandersamiec7033,54nie
13UrszulaHagaowczarek belgijskisamica7001.41,47nie
-AnetaBayatollersamica--dyskwalifikacja
-AnnaRustyowczarek australijskisamiec--dyskwalifikacja

klasa 0 kategoria Pomieszczenia

lokataimię przewodnikaimię psarasa psapłeć psasuma punktówczaszaliczenie
1JoannaSampelmały munsterlandersamiec12010,32tak
2NataliaAmbermixsamica12023,76tak
3MichałFenrisbiały owczarek szwajcarskisamiec12040,64tak
4AnetaBayatollersamica12042,27tak
5ZuzannaHappycavaliersamica12050,07tak
6MagdalenaBelkalabradorsamica12052,13tak
7AgnieszkaKostekmixsamiec12001.09,10tak
8AnnaRustyowczarek australijskisamiec12001.21,53tak
9AgnieszkaBjornbiały owczarek szwajcarskisamiec7001.32,36nie
10AleksanderEnzosaarloossamiec7001.47,44nie
-OlgaHansaborder colliesamica--dyskwalifikacja
-NataliaDonnabeaglesamica--dyskwalifikacja
-UrszulaHagaowczarek belgijskisamica--dyskwalifikacja
-KatarzynaLuckymixsamiec--dyskwalifikacja
-AgnieszkaBlackymixsamiec--dyskwalifikacja

Puchar w klasie 0 zdobył zespół Natalia i Amber

klasa 1 kategoria Pojazdy

lokataimię przewodnikaimię psarasa psapłeć psasuma punktówczaszaliczenie
1JakubKoiwhippetsamiec22037,22tak
2NataliaAmbermixsamica22001.13,93tak
3KarolinaTaviborder colliesamica12041,36nie
4WeronikaDafnelagotto romanolosamica12001.04,70nie
5HannaPowerberneński pies pasterskisamiec12002.59,53nie
-AgnieszkaSzantipapillonsamica--dyskwalifikacja

klasa 1 kategoria Teren

lokataimię przewodnikaimię psarasa psapłeć psasuma punktówczaszaliczenie
1KarolinaTaviborder colliesamica22001.02,70tak
2WeronikaDafnelagotto romanolosamica22001.26,77tak
3HannaPowerberneński pies pasterskisamiec12002.54,31nie
4NataliaAmbermixsamica12002.58,97nie
-AgnieszkaSzantipapillonsamica--dyskwalifikacja
-JakubKoiwhippetsamiec--dyskwalifikacja

klasa 1 kategoria Przedmioty

lokataimię przewodnikaimię psarasa psapłeć psasuma punktówczaszaliczenie
1KarolinaTaviborder colliesamica27055,00tak
2WeronikaDafnelagotto romanolosamica27001.32,06tak
3JakubKoiwhippetsamiec27002.58,90tak
4AgnieszkaSzantipapillonsamica17001.20,63nie
-HannaPowerberneński pies pasterskisamiec--dyskwalifikacja

klasa 1 kategoria Pomieszczenia

lokataimię przewodnikaimię psarasa psapłeć psasuma punktówczaszaliczenie
1KarolinaTaviborder colliesamica27045,39tak
2NataliaAmbermixsamica27002.00,44tak
3HannaPowerberneński pies pasterskisamiec27002.04,50tak
4AgnieszkaSzantipapillonsamica27003.13,20tak
5JakubKoiwhippetsamica27003.44,13tak
6WeronikaDafnelagotto romanolosamica27003.48,38tak

Puchar w klasie 1 zdobył zespół Karolina i Tavi