Zawody Polskiej Ligi Nosework o Puchar Nakamy 19-20.06.2021

Klasa 0 kategoria Pomieszczenia

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeś psaCzasPunktyZaliczenie
1MagdaDelgadoowczarek niemieckipies26:54120tak
2MagdaHektorjack russell terrierpies29:96120tak
3AdamLemmymixpies36:40120tak
4DariaBzduragolden retrieversuka50:93120tak
5JuliaAriamixsuka53:15120tak
6AgataFigaborder colliesuka53:68120tak
7MonikaMarvelowczarek australijskipies59:72120tak
8MartynaSethspringer spaniel walisjkipies1:34:63120tak
9DmytroAustinbeaglepies1:45:74120tak
10MarzenaSkotimixpies39:7470nie
11ElizaPranaborder colliesuka1:42:7270nie
MagdaAtosowczarek niemieckipiesdyskwalifikacja
RafałYerbamixsukadyskwalifikacja
MagdaDieselborder colliepiesdyskwalifikacja
AgataCiriwhippetsukadyskwalifikacja
AnetaNotilagotto romagnollosukadyskwalifikacja
PiotrLobochihuahuapiesdyskwalifikacja
BartekSkalpelborder colliepiesdyskwalifikacja
PaulinaRicokooikerhondjepiesdyskwalifikacja
AniaAmberogar polskisukadyskwalifikacja
JuliaBananmixpiesdyskwalifikacja
KasiaShilamixsukadyskwalifikacja

Klasa 0 kategoria Pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeś psaCzasPunktyZaliczenie
1BartekSkalpelborder colliepies17:43120tak
2ElizaPranaborder colliesuka18:50120tak
3MagdaHektorjack russell terrierpies22:32120tak
4MonikaMarvelowczarek australijskipies29:79120tak
5MarzenaSkotimixpies39:92120tak
6DariaBzduragolden retrieversuka44:71120tak
7MagdaDieselborder colliepies57:11120tak
8JuliaBananmixpies1:00:53120tak
9JuliaAriamixsuka1:09:57120tak
10DmytroAustinbeaglepies1:10:00120tak
11AnetaNotilagotto romagnollosuka1:16:11120tak
12AniaAmberogar polskisuka1:18:96120tak
13RafałYerbamixsuka1:25:78120tak
14PaulinaRicokooikerhondjepies1:28:28120tak
15AdamLemmymixpies1:31:57120tak
16MartynaSethspringer spaniel walisjkipies1:15:8770nie
PiotrLobochihuahuapiesdyskwalifikacja
MagdaDelgadoowczarek niemieckipiesdyskwalifikacja
BożenaSuriborder colliesukadyskwalifikacja
AgataFigaborder colliesukadyskwalifikacja
KasiaShilamixsukadyskwalifikacja

Klasa 0 kategoria Teren

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeś psaCzasPunktyZaliczenie
1AniaAmberogar polskisuka19:07120tak
2MagdaDieselborder colliepies19:77120tak
3BartekSkalpelborder colliepies23:49120tak
4MarzenaSkotimixpies24:24120tak
5MonikaMarvelowczarek australijskipies25:93120tak
6AgataFigaborder colliesuka30:69120tak
7JuliaBananmixpies40:10120tak
8ElizaPranaborder colliesuka44:37120tak
9JuliaAriamixsuka58:24120tak
10DmytroAustinbeaglepies1:04:17120tak
11MagdaDelgadoowczarek niemieckipies1:06:08120tak
12RafałYerbamixsuka1:44:81120tak
13AdamLemmymixpies1:05:2570nie
PaulinaRicokooikerhondjepiesdyskwalifikacja
MartynaSethspringer spaniel walisjkipiesdyskwalifikacja
PiotrLobochihuahuapiesdyskwalifikacja
MagdaHektorjack russell terrierpiesdyskwalifikacja
DariaBzduragolden retrieversukadyskwalifikacja
MagdaAtosowczarek niemieckipiesdyskwalifikacja
KasiaShilamixsukadyskwalifikacja

Klasa 0 kategoria Przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeś psaCzasPunktyZaliczenie
1MagdaHektorjack russell terrierpies7:49120tak
2BartekSkalpelborder colliepies8:40120tak
3AgataFigaborder colliesuka9:91120tak
4AdamLemmymixpies11:11120tak
5BożenaSuriborder colliesuka11:70120tak
6ElizaPranaborder colliesuka11:71120tak
7JuliaBananmixpies12:92120tak
8MagdaDelgadoowczarek niemieckipies14:52120tak
9MartynaSethspringer spaniel walijskipies17:36120tak
10AgataCiriwhippetsuka21:96120tak
11DmytroAustinbeaglepies25:80120tak
12RafałYerbamixsuka28:33120tak
13AnetaNotilagotto romagnollosuka28:68120tak
14JuliaAriamixsuka34:64120tak
15MonikaMarvelowczarek australijskipies38:16120tak
16MagdaDieselowczarek niemieckipies49:70120tak
17DariaBzduragolden retrieverpies57:91120tak
18MarzenaSkotimixpies36:4370nie
MagdaAtosowczarek niemieckipiesdyskwalifikacja
PiotrLobochihuahuapiesdyskwalifikacja
AniaAmberogar polskisukadyskwalifikacja
PaulinaRicokooikerhondjepiesdyskwalifikacja

Klasa 1 kategoria Teren

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeś psaCzasPunktyZaliczenie
1GosiaTogoborder colliepies33:43220tak
2AgnieszkaZivienseter angielskisuka1:08:07220tak
3JuliaDollyowczarek australijskisuka1:19:86220tak
4DorotaRudolfmixpies1:24:27220tak
5GosiaRobinmanchester terrierpies1:43:64220tak
6KasiaKaromixpies2:15:60220tak
7JustynaBambimixsuka2:45:89220tak
KarolinaLokaborder colliesukadyskwalifikacja
MarcinFuksmixpiesdyskwalifikacja

Klasa 1 kategoria Pomieszczenia

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeś psaCzasPunktyZaliczenie
1KarolinaLokaborder colliesuka34:04220tak
2GosiaTogoborder colliesuka1:04:15220tak
3GosiaRobinmanchester terrierpies1:07:64220tak
4DorotaRudolfmixpies1:10:45220tak
5JuliaDollyowczarek australijskisuka1:12:29220tak
6MarcinFuksmixpies1:32:24220tak
7KasiaKaromixpies1:32:43220tak
8AgnieszkaZivienseter angielskisuka2:05:02220tak
JustynaBambimixsukadyskwalifikacja

Klasa 1 kategoria Pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeś psaCzasPunktyZaliczenie
1JuliaDollyowczarek australijskisuka17:72220tak
2KarolinaLokaborder colliesuka26:75220tak
3JustynaBambimixsuka55:26220tak
4GosiaRobinmanchester terrierpies57:04220tak
5GosiaTogoborder colliepies1:14:06220tak
6MarcinFuksmixpies1:21:84220tak
7AgnieszkaZivienseter angielskisuka1:33:36220tak
8KasiaKaromixpies1:56:00220tak

Klasa 1 kategoria Przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeś psaCzasPunktyZaliczenie
1DorotaRudolfmixpies1:38:49220tak
2JustynaBambimixsuka1:31120nie
3AgnieszkaZivienseter angielskisuka3:15:10120nie
GosiaRobinmanchester terrierpiesdyskwalifikacja
GosiaTogoborder colliepiesdyskwalifikacja
MarcinFuksmixpiesdyskwalifikacja
KarolinaLokaborder colliesukadyskwalifikacja
KasiaKaromixpiesdyskwalifikacja

Klasa 2 kategoria Pomieszczenia

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeś psaCzasPunktyZaliczenie
1SylwiaChilaposokowiec bawarskisuka4:08:40170nie
2AnetaChocoterier brazylijskisuka5:35:40120nie
3AniaLiliborder colliesuka5:10:2870nie

Klasa 2 kategoria Teren

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeś psaCzasPunktyZaliczenie
1SylwiaChilaposokowiec bawarskisuka2:53:79370tak
2AniaLiliborder colliesuka3:10:85118nie
AnetaChocoterier brazylijskisukadyskwalifikacja

Klasa 2 kategoria Pojazdy

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeś psaCzasPunktyZaliczenie
1SylwiaChilaposokowiec bawarskisuka2:55:38120nie
2AniaLiliborder colliesuka3:20:15120nie
AnetaChocoterier brazylijskisukadyskwalifikacja

Klasa 2 kategoria Przedmioty

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeś psaCzasPunktyZaliczenie
SylwiaChilaposokowiec bawarskisukadyskwalifikacja
AniaLiliborder colliesukadyskwalifikacja
AnetaChocoterier brazylijskisukadyskwalifikacja