Zawody treningowe w Poznaniu, 21.06.2020

Zawody treningowe w Poznaniu, 21.06.2020, pojazdy, klasa 0

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzas 
1MarzenaSkotimixpies12011,83
2AgnieszkaBariflat coated retrieverpies12013,22
3KasiaFadoowczarek niemieckipies12013,48
4KasiaKaromixpies12018,73
5MichałFloydflat coated retrieverpies12024,50
6AnetaIwolabradorpies12026,52
7MagdaBelkalabradorsuka12031,99
8DagmaraBuffymix w typie cane corsosuka12034,44
9ZuzaPedroowczarek niemieckipies701:55,65
10AgnieszkaKiaradog niemieckisuka501:58
JuliaCedrikpudel królewskipiesdyskwalifikacja
BartekSkalpelborder colliepiesdyskwalifikacja

Zawody treningowe w Poznaniu, 21.06.2020, przedmioty, klasa 0

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzas 
1KarolinaLokaborder colliesuka1203,69
2MagdaBelkalabradorsuka12014,27
3KasiaFadoowczarek niemieckipies12017,71
4AngelikaBritaowczarek niemieckisuka12019,47
5MagdaSoniaowczarek niemieckisuka12024,5
6KasiaKaromixpies12025,27
7MarzenaSkotimixpies12030,99
8AnetaIwolabradorpies7037,50
9SaraSulipolski spaniel myśliwskisuka701:30,33
10KubaVigoborder colliepiesdyskwalifikacja
11ViolettaZaraposokowiec bawarskisukadyskwalifikacja
12AgnieszkaKiaradog niemieckisukadyskwalifikacja
13MichałFloydflat coated retrieverpiesdyskwalifikacja
14JuliaCedrikpudel królewskipiesdyskwalifikacja

Zawody treningowe w Poznaniu, 21.06.2020, teren, klasa 0

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzas
1KarolinaLokaborder colliesuka12011,62
2SaraSulipolski spaniel myśliwskisuka12020,28
3KasiaKaromixpies12023,56
4AngelikaBritaowczarek niemieckisuka12027,67
5AgnieszkaBariflat coated retrieverpies12034,32
6MarzenaSkotimixpies12038,77
7MichałFloydflat coated retrieverpies12045,45
8KubaVigoborder colliepies12048,79
9AnetaIwolabradorpies1201:07,84
10ZuzaPedroowczarek niemieckipies1201:10,70
11MagdaBelkalabradorsuka1201:18,56
12MagdaSoniaowczarek niemieckisuka1201:24,41
13KasiaFadoowczarek niemieckipies1201:47
14AgnieszkaKiaradog niemieckisukadyskwalifikacja
15JuliaCedrikpudel królewskipiesdyskwalifikacja
16ViolettaZaraposokowiec bawarskisukadyskwalifikacja

Zawody treningowe w Poznaniu, 21.06.2020, przedmioty, klasa 1

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzas
1KarolinaTaviborder colliesuka22030,00
2MagdaSoniaowczarek niemieckisuka22031,87
3AnetaIwolabradorpies22043,94
4MarzenaSkotimixpies2201:19,47
5KubaKoiwhippetpies2201:30,77
6MagdaBritaowczarek niemieckisuka2201:33,70
7KarolinaLokaborder colliesuka1201:14,84
8JuliaCedrikpudel królewskipiesdyskwalifikacja
9ZuzaPedroowczarek niemieckipiesdyskwalifikacja

Zawody treningowe w Poznaniu, 21.06.2020, teren, klasa 1

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzas
1MichałFloydflat coated retrieverpies27050,70
2KasiaLunaowczarek niemieckisuka2701:26,06
3DagmaraBuffyw typie cane corsosuka2702:55,93
4AgnieszkaBariowczarek niemieckipies2702:57,68
5KarolinaTaviborder colliesuka2703:16,39
6KubaKoiwhippetpies1702:28,17
7MagdaSoniaowczarek niemieckisukadyskwalifikacja
8AngelikaBritaowczarek niemieckisukadyskwalifikacja
9ViolettaZaraposokowiecsukadyskwalifikacja

Zawody treningowe w Poznaniu, 21.06.2020, przedmioty, klasa 2

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzas
1KubaKoiWhippetPies2703:02,31
KarolinaTaviborder collieSukadyskwalifikacja
KasiaLunaowczarek niemieckiSukadyskwalifikacja

Zawody treningowe w Poznaniu, 21.06.2020, teren, klasa 2

LokataImię przewodnikaImię psaRasa psaPłeć psaSuma punktówCzas
1KarolinaTaviborder colliesuka1702:29,92
2KasiaLunaowczarek niemieckisuka1703:40,24